Gość: czarny IP: *.satfilm.net.pl / *.satfilm.net.pl 04.10.04, 14:31 Anwil jest najlepszy, a prokom to same staruchy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lok Re: Anwil wygrał turniej w Ventspils IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.04, 00:49 Gratuluję świetnego art.Dziecko w 2 klasie szkoły podstawowej umiało by więcej i lepiej napisać.To ma być powazna gazeta - taka powazna jak jej reredadaktor nacznaczelny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grocki swanson IP: *.telsten.com / 195.85.209.* 09.10.04, 09:21 panowie zazdroszcze wam murzynka dante swansona bylem na kilku jego meczach tan czlowiek jest fenomenalny,nikt nie mija z taka latwoscia jak on nawet Greer Odpowiedz Link Zgłoś