Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Anwil wygrał turniej w Ventspils

    IP: *.satfilm.net.pl / *.satfilm.net.pl 04.10.04, 14:31
    Anwil jest najlepszy, a prokom to same staruchy
    Obserwuj wątek
      • Gość: lok Re: Anwil wygrał turniej w Ventspils IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.04, 00:49
        Gratuluję świetnego art.Dziecko w 2 klasie szkoły podstawowej umiało by więcej
        i lepiej napisać.To ma być powazna gazeta - taka powazna jak jej reredadaktor
        nacznaczelny.
      • Gość: grocki swanson IP: *.telsten.com / 195.85.209.* 09.10.04, 09:21
        panowie zazdroszcze wam murzynka dante swansona bylem na kilku jego meczach tan
        czlowiek jest fenomenalny,nikt nie mija z taka latwoscia jak on nawet Greer

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka