Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Apator-Polonia

    IP: *.pl / 10.0.1.* 21.04.02, 17:40
    jest po 14 biegu prowadzimy 44-40!
    Obserwuj wątek
      • Gość: xyz Re: Apator-Polonia IP: *.pl / 10.0.1.* 21.04.02, 17:45
        Koniec meczu i zwycięstwo Point S Polonia 49-41.
        Jestesmy liderem i kolejny krok do mistrzostwa zrobiony!
        • Gość: MONK Re: Apator-Polonia IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.04.02, 19:55
          Najbardziej ciesze sie, ze Protas pokazal kibicom w Toruniu ile punktow zdobywa
          srednio w meczu. Wkurzaly mnie teksty w stylu - Protas nie umie jezdzic w
          Toruniu albo (co gorsza) Protas to zawodnik na 5 pkt. Prawda jest taka, iz
          kazdy zawodnik w Toruniu oprocz Rickiego moze tylko snic o takiej karierze jak
          Pepe - najlepszy z nich wszystkich Jagus ledwo otarl sie o GP w Challengu rok
          temu. dlatego takie wypowiedzi byly lekko nie na miejscu.
          • robert_wl Re: Apator-Polonia 21.04.02, 20:19
            Gratulacje dla zespołu bydgoskiego za odniesienie zwycięstwa w Toruniu. Nie
            można wygrać meczu z tak silnym rywalem, jeżeli w składzie są aż 3 dziury. Dziś
            do Kłosa dołączył też Chrzanowski i Rickardsson. Polonia wygrała zasłużenie i
            jeżeli nie stanie się dla niej nic złego, zdobędzie mistrzostwo Polski. Mam
            jednak nadzieję, że w następnych meczach pomiędzy naszymi drużynami, żużlowcy
            Apatora będą bardziej skuteczni. Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam.
            • Gość: MONK Re: Apator-Polonia IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.04.02, 20:31
              Jezeli chcecie sie pozbyc "dziury w skladzie Rickardssona" to bardzo chetnie go
              wezmiemy :)
            • k_rzyzak Re: Apator-Polonia 21.04.02, 21:34
              Brawo Polonia.To zwyciestwo wam sie słusznie należało.
              • kardos Re: Apator-Polonia 21.04.02, 21:47
                robert_wl gratulacje se
                wsadz
                a o rickardsona monk
                to se mozesz wziasc
                do luzka
                wielu kibicow
                w bydgoszczy go
                nie chce /kardos
      • Gość: tyfus Re: Apator-Polonia IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.04.02, 21:50
        Panowie , może ja się nie znam na żuzlu , ale coś mi tu nie pasuję:
        Pepe duży jak zwykle w Toruniu cienias /11 pkt/ i Rickardsson duży i nie tylko
        w Toruniu grajek /9/. Czy przypadkiem ktoś nam tu tego nie załatwił? może to
        ten tak tutaj ostatnio opluwany Stachowicz z ''bandy'' Gruszki i Kamińskiego
        • ula_ Re: Apator-Polonia 21.04.02, 22:32
          Gratulacje z Gorzowa :)
          • robert_wl Re: Apator-Polonia 21.04.02, 22:38
            Ty kardos, nie tobie cymbale gratulowałem, a zawodnikom Polonii, więc nie
            szczekaj bez komendy. Gdybym tobie czegoś gratulował, to wtedy możesz mi mówić
            co mam z tym gratulacjami zrobić, ale póki co, niczym pozytywnym nie
            błyszczysz, więc trzymaj się budy i się nie wyrywaj.
        • xkowal Re: Apator-Polonia 24.04.02, 08:37
          Gość portalu: tyfus napisał(a):

          > Panowie , może ja się nie znam na żuzlu , ale coś mi tu nie pasuję:
          > Pepe duży jak zwykle w Toruniu cienias /11 pkt/ i Rickardsson duży i nie tylko
          >
          > w Toruniu grajek /9/. Czy przypadkiem ktoś nam tu tego nie załatwił? może to
          > ten tak tutaj ostatnio opluwany Stachowicz z ''bandy'' Gruszki i Kamińskiego


          Czyzby w Toruniu (choc tyfus niby z bydg) uwazano ze porażka z polonia to byly
          pozasportowe machloiki. Brawo - no faktycznie gdyby nam Gruszka tego nie
          zalatwil to bysmy nie wygrali z tymi sierotami.
          Szkoda ze Unii Leszno jak byla w Toruniu nie udało sie dogadac pod stołkiem,
          Apator mialby teraz 2 pkt i walczylby z wybrzezem o utrzymanie.

          • Gość: Max Re: Apator-Polonia IP: *.hipernet.ras.pl 27.04.02, 16:41
            A moze ks. Rydzyk slabo sie stara w Toruniu i Gruszka lepiej to zalatwil ???
            • reggie Re: Apator-Polonia 27.04.02, 19:35
              Odp... się od Ojca Rydzyka.

      • Gość: Mario Re: Apator-Polonia IP: *.suwalki.cvx.ppp.tpnet.pl 27.04.02, 02:03
        Bardzo szanuję Tomka Golloba,ale był na derbach pewien zgrzyt.Chodzi mi o
        bieg,w którym upadł Robacki.Rickardsson jadąc na pierwszym miejscu i widząc
        wirażowego machającego czerwoną flagą przestał jechać jednocześnie podnosząc
        rękę do góry by dać pozostałym znak do zatrzymania.Wiesław Jaguś zastosował się
        do tego natomiast Tomek jak gdyby nigdy nic wyprzedził Toniego i pognał do mety.
        Później miał pretensję że bieg został przerwany.
        Cóż, byc może było to zachowanie poczynione w ferworze emocji i walki ale tak
        klasowemu zawodnikowi to nie przystoi.
        • Gość: MONK Re: Apator-Polonia IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 27.04.02, 21:46
          Wydaje mi sie, ze Tomek nie zwyczajnie nie wiedzial, ze bieg jest przerwany - z
          dwoch powodow - jechal za Rickardssonem a wireazowi podniesli choragiewki
          skandalicznie puzno - bieg zostal przerwany tuz przed dublowaniem Robackiego a
          powinien duzo wczesniej. Poza tym wirazowi powinni zabrac motocykl Robaka z
          toru bez wzgledu na decyzje sedziego - stracil przeciez kontakt z motocyklem.
          • Gość: Mario Re: Apator-Polonia IP: *.suwalki.cvx.ppp.tpnet.pl 28.04.02, 10:10
            Oczywiście masz rację Monk,że winę w dużym stopniu ponoszą wirażowi.Może
            myśleli że w powtórzonym biegu uda się przywieźć Tomka na 5:1 :)))))
            Ale jest taki zwyczaj na torach całego świata,że jeżeli pierwszy zawodnik widzi
            że bieg jest przerwany to sygnalizuje pozostałym.Tak też było w tym wypadku.
            Poza tym na drugim wirażu machano Tomkowi flagą przed samymi oczami,a on jakby
            tego nie widział pędził do przodu.
            • Gość: Max Re: Apator-Polonia IP: *.hipernet.ras.pl 28.04.02, 10:47
              A czy ktos pomyslal o tym, ze Tomek chcial dac sedziemu do zrozumienia, ze "dal
              ciala" nie przerywajac wczesniej biegu i dlatego pognal w kierunku Robackiego,
              specjalnie prawie zahaczajac o jego motor, po to, zeby sedzia widzial, ze
              podjal decyzje za pozno, o!
              A tak w ogole, to tor byl pieknie przygotowany. Cud, ze byl tylko jeden upadek.
              A co do "bydla" na stadionie Apatora, to uwazam, ze sektor kibicow przyjezdnych
              nie powinien byc ogrodzony siatka, ale sektor gospodarzy, agresywnych i
              wulgarnych. Zapraszamy do Bydgoszczy w celu poznania WŁADKA - skarbu kibica,
              ktory jest wzorem do nasladowania. Szczegoly pod adresem:
              www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?
              dzial=0511&forum=302&wid=1688712&aut=maxland&aid=1688712

              pozdrawiam
              • Gość: MONK Re: Apator-Polonia IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 28.04.02, 12:02
                Sedzia rzeczywiscie dal ciala - rownie dobrze mogl nie przerywac tego biegu
                jego decyzja byla spozniona i narazila na kontuzje zawodnikow
                • kardos Re: Apator-Polonia - lanie Apatorka. 29.04.02, 10:54
                  ty robert_wl
                  sie przywiaz do budy
                  i siedz tam caly
                  sezon torunski buraku
                  he he /kardos
                  • maxland Re: Apator-Polonia - lanie Apatorka. 30.04.02, 14:44
                    koleżko, to kolejny przejaw Twojego infantylizmu.
                    może byś tak przestał bredzić w tych swoich wątkach?
                    Może się zdarzyć, że nie będziesz dopuszczany do głosu i co wtedy???
                    he he he

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka