Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Przeglad Sportowy - "zwyczajnie" mnie wku......

    IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.02, 21:39
    przepraszam ze uzylem tego przekelenstwa (Przeglad...) mam nadzieje ze nie
    pojdzie to do oslej lawki...
    Obserwuj wątek
      • Gość: Goldi Re: Przeglad Sportowy - IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 07.05.02, 21:43
        a co tam napiasli takiego,bo nie mialem okazji przeczytac?
      • Gość: exe Re: Przeglad Sportowy - IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 07.05.02, 21:49
        Normalka. Co tym razem?
        • Gość: Radost Re: Przeglad Sportowy - IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.02, 22:10
          Wydrukowali wypowiedz pewnego frustrata z Bialegostoku...a
          sprobujcie "sprostowac" takiego "newsa" za ch..nie wydrukuja.
          • Gość: vivacee ale tym razem PS dał... IP: *.cgs.poznan.pl 07.05.02, 22:29
            nawet logiczną odpowiedź.
            pzdr
            vivacee
            • Gość: Radost Re: ale tym razem PS dał... IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.02, 23:44
              Gość portalu: vivacee napisał(a):

              > nawet logiczną odpowiedź.
              > pzdr
              > vivacee

              ja "dostrzegam" w niej jednak nuty złosliwosci...
              pzdr vivacee
              • Gość: vivacee wiadomo od dawna... IP: *.cgs.poznan.pl 08.05.02, 00:11
                że PS powinien zmienić nazwę na "Cudowna, Najwaspanialsza Legiunia i inne
                żałosne klubki"
                pzdr
                vivacee
                • misza01 Re:PS 08.05.02, 09:07
                  Niedawno też tak nerwowo reagowałem na wypociny PSiej gazetki, ale zwyczajnie
                  przestałem ją czytać.
                  Radost- odkładając na bok fanatyzm i umiłowanie barw klubowych- smród snuje się
                  po ŁKSie nieziemski i niepotrzebny.Niesmak, musisz (równie niechętnie jak ja)
                  przyznać pozostał i nie ma się co dziwić,że jest wielu chętnych ,żeby to
                  obśmiać. Dopóki Lech wygrywał ze spadkowiczami nikt nie napisał"Patrzcie na
                  Lecha jaki uczciwy , awans ma a spadkowiczów klepie aż miło". jedna porażka i
                  już...Nie byłem, nie widziałem, nie ma żadnej relacji obiektywnego naocznego
                  świadka, więc nie wyrokuję. Faktem niezbitym jest,że Lech jest kilka klas
                  lepszy od ŁKSu i wiedzą to wszyscy w Polsce...Choćby cały Zarząd klął się na
                  wszystkie świętości,że nie było żadnego szwindla nikt w to nie uwierzy. Tak to
                  już u nas jest.
                  Moja nutka (mam nadzieję przynajmniej lekkiego ) obiektywizmu.
                  A tak w ogóle to "Szkoda howoryty" jak mawiał bat'ko Chmielnicki.
                  EKSTRAKLASA JUŻ JEST NASZA!!!!!!!!!!!!!!!
                  • Gość: canemuto hehehe:))) IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 08.05.02, 18:58
                    nie pekaj radost, redakcja i tak wrzuca wszystkie watki z glownego z miesem na
                    temat Lecha takze "kurwy" i "chuje" widac ich zdaniem umilaja nam czas;)))

                    a co do ps... na chwile odzyla wiary tych, ktorzy sadzili ze ten szmatlawiec
                    do czegos sie jednak nadaje;))) ale po kilku probach okazalo sie, ze wrzody od
                    tego wyskakuja i paper nie jest dosc miekki...
                    a wypowiedzi z Bialegostoku? no skoro janek t. vel "wiem-wszystko-o-wszystkim"
                    publikuje tam teksty... pozdro.
                    • Gość: exe Re: hehehe:))) IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 08.05.02, 19:25
                      > a co do ps... na chwile odzyla wiary tych, ktorzy sadzili ze ten szmatlawiec
                      > do czegos sie jednak nadaje;))) ale po kilku probach okazalo sie, ze wrzody od
                      > tego wyskakuja i paper nie jest dosc miekki...

                      Tak sie sklada, ze znam z sieci jednego pedalka z PS (nie ja jeden), a wyglada
                      na to, ze nie jest to odosobniony przypadek... Otoz ten dupek najezdza na Lecha i
                      Poznan przy kazdej okazji, zarowno jako osoba prywatna, jaki i dziennikarz.
                      Wyglada na to, ze caly ten szmatlawiec tak wyglada :( Pare lat temu czytalem te
                      gazete od deski do deski... Bylo - minelo... Odradzam wszystkim normalnym
                      kibicom!!! Nigdy wiecej tego gowna!
                  • Gość: Goldi Re:PS IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 08.05.02, 19:07
                    misza01 napisał(a):
                    > EKSTRAKLASA JUŻ JEST NASZA!!!!!!!!!!!!!!!

                    Raczej EKSTRAKLASA ZNOWU NASZA! Chyba stwierdzenie "Już" bardziej by pasowało do
                    Szczakowianki, która pierwszy raz jest w naszej Super Profesionalnej Lidze
                    (yhe heh)

                    • Gość: kolej Re:PS IP: *.stacje.agora.pl 09.05.02, 19:55
                      drodzy, gdybyście widzieli jak PS w Warszawie!!!! wyglądał w poniedzialek i
                      wtorek po mistrzostwie Legii... A wzmianki o ekscesach maaalutkie....tycie,
                      tycie...
                      Niestety w warszawskim wydaniu GW bylo podobnie... Wielkie pienia o
                      mistrzostwie i Świętowaniu!!!! a burdach i zniszczeniach - prawie nic (w
                      sporcie, w Stołecznej na stronach miejskich sporo). No ale cóż...
                      wśród warszawskich dziennikarzy sportowych 90 proc. wspiera duchem Leglę...
                      pewne wplywy ma też Polonia i Widzew, zupelnie malutkie my i Wisła, troszkę
                      probuje środowisko kupować (doslownie...) Amica...
                      Dlatego takie akcje jak nacisk na redakcje musza być bardzo mocne (wide GW -
                      gdy Wolowski po pewnych hmmm.... naciskach we wtorek odkręcał Błonskiego, który
                      nasz awans i 24 kola na stadionie niemal wysmiewaŁ)
                      • misza01 Re:PS 10.05.02, 08:08
                        A propos Widzewa- chyba ITI zaczyna juz promocję klubu, jakieś dwa tygodnie
                        temu w głównym (!!!) wydaniu Faktów w piątek na TVN kilkuminutowy reportaż o
                        wspaniałych kibicach Widzewa zbierających na chore dzieci ( w tle pokaz
                        zamieszek sprzed kilku lat na różnych stadionach ) i komentarz,że wszędzie w
                        Polsce kibice to bandyci (czy coś w tym stylu, może nie dosłownie), ale na
                        Widzewie to cacy, bo pokazują ,że kibic to normalny człowiek, a do tego
                        wrażliwy na cierpienie innych. Fajne uogólnienia.Potem ujęcie na organizatora
                        akcji i stwierdzenia,że przychodzi z rodziną na stadion itp. Walter zaczyna
                        budować wizerunek klubu, jak sądzę...
                        • feelgood Re:PS 10.05.02, 12:09
                          Słyszałem o tym numerze (Bo w TV tylko Niebieski i HBO oglądam) - jak znam
                          życie zrealizowali go ci sami dziennikarze, którzy do tej pory karierę robili
                          jeżdżąc po "stadionowych bandytach", jak po łysej kobyle. Dla mnie jeszcze
                          jeden powód by nie oglądać reżymowych TV.
                          nARKA
                          • Gość: Geralt Re:PS IP: *.cst.tpsa.pl 10.05.02, 12:16
                            To jest cała mentalność mediów
                            Wcześniej TVN słynął z tego że pokazywał kibiców w jak najgorszym świetle
                            Czy to w "Pod napięciem", CZy w"Rozmowach w Toku"
                            kibic przedstawiany był jako zwierze
                            Teraz nagle zmienili zdanie
                            Z jednej strony to wnerwia z drugiej może wyjdzie to na dobre
                            Może zacznie w świadomości ludzi powstawać inny obraz stadionów
                            A po zatym Widzewa nigdzie i nigdy za wiele;-)

                            pozdro
                            TYLKO WIDZEW
                        • Gość: Radost Re:PS IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 10.05.02, 15:02
                          misza01 napisał(a):

                          > A propos Widzewa- chyba ITI zaczyna juz promocję klubu, jakieś dwa tygodnie
                          > temu w głównym (!!!) wydaniu Faktów w piątek na TVN kilkuminutowy reportaż o
                          > wspaniałych kibicach Widzewa zbierających na chore dzieci ( w tle pokaz
                          > zamieszek sprzed kilku lat na różnych stadionach ) i komentarz,że wszędzie w
                          > Polsce kibice to bandyci (czy coś w tym stylu, może nie dosłownie), ale na
                          > Widzewie to cacy, bo pokazują ,że kibic to normalny człowiek, a do tego
                          > wrażliwy na cierpienie innych. Fajne uogólnienia.Potem ujęcie na organizatora
                          > akcji i stwierdzenia,że przychodzi z rodziną na stadion itp. Walter zaczyna
                          > budować wizerunek klubu, jak sądzę...

                          Nie sadze ze glownie o to chodzi. Po prostu panna Zielinska z TVN robi dobra
                          reklame Lodzi...byle gowno w Lodzi sie stanie a ta juz na wizji..ma blisko do
                          Warszawy to szybko material podrzuca...Poznan nie ma szcescia do dziennikarzy
                          ogolnopolskich.

                          • misza01 Re:PS 10.05.02, 16:05
                            Gość portalu: Radost napisał(a):

                            > misza01 napisał(a):
                            >
                            > > A propos Widzewa- chyba ITI zaczyna juz promocję klubu, jakieś dwa tygodni
                            > e
                            > > temu w głównym (!!!) wydaniu Faktów w piątek na TVN kilkuminutowy reportaż
                            > o
                            > > wspaniałych kibicach Widzewa zbierających na chore dzieci ( w tle pokaz
                            > > zamieszek sprzed kilku lat na różnych stadionach ) i komentarz,że wszędzie
                            > w
                            > > Polsce kibice to bandyci (czy coś w tym stylu, może nie dosłownie), ale na
                            >
                            > > Widzewie to cacy, bo pokazują ,że kibic to normalny człowiek, a do tego
                            > > wrażliwy na cierpienie innych. Fajne uogólnienia.Potem ujęcie na organizat
                            > ora
                            > > akcji i stwierdzenia,że przychodzi z rodziną na stadion itp. Walter zaczyn
                            > a
                            > > budować wizerunek klubu, jak sądzę...
                            >
                            > Nie sadze ze glownie o to chodzi. Po prostu panna Zielinska z TVN robi dobra
                            > reklame Lodzi...byle gowno w Lodzi sie stanie a ta juz na wizji..ma blisko do
                            > Warszawy to szybko material podrzuca...Poznan nie ma szcescia do dziennikarzy
                            > ogolnopolskich.

                            Nie wiem tak sobie skojarzyłem nagłe pojawienie się tego materiału w głównym
                            wydaniu Faktów akurat wtedy gdy po Polsce gruchnęło,że Walter chce wejsć do
                            Widzewa. A swoją droga fakt,że Poznań w takim TVN praktycznie nie istnieje
                            >

                            • Gość: Radost Re:PS IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 10.05.02, 16:15
                              misza01 napisał(a):

                              > Gość portalu: Radost napisał(a):
                              >
                              > > misza01 napisał(a):
                              > >
                              > > > A propos Widzewa- chyba ITI zaczyna juz promocję klubu, jakieś dwa ty
                              > godni
                              > > e
                              > > > temu w głównym (!!!) wydaniu Faktów w piątek na TVN kilkuminutowy rep
                              > ortaż
                              > > o
                              > > > wspaniałych kibicach Widzewa zbierających na chore dzieci ( w tle pok
                              > az
                              > > > zamieszek sprzed kilku lat na różnych stadionach ) i komentarz,że wsz
                              > ędzie
                              > > w
                              > > > Polsce kibice to bandyci (czy coś w tym stylu, może nie dosłownie), a
                              > le na
                              > >
                              > > > Widzewie to cacy, bo pokazują ,że kibic to normalny człowiek, a do te
                              > go
                              > > > wrażliwy na cierpienie innych. Fajne uogólnienia.Potem ujęcie na orga
                              > nizat
                              > > ora
                              > > > akcji i stwierdzenia,że przychodzi z rodziną na stadion itp. Walter z
                              > aczyn
                              > > a
                              > > > budować wizerunek klubu, jak sądzę...
                              > >
                              > > Nie sadze ze glownie o to chodzi. Po prostu panna Zielinska z TVN robi dob
                              > ra
                              > > reklame Lodzi...byle gowno w Lodzi sie stanie a ta juz na wizji..ma blisko
                              > do
                              > > Warszawy to szybko material podrzuca...Poznan nie ma szcescia do dziennika
                              > rzy
                              > > ogolnopolskich.
                              >
                              > Nie wiem tak sobie skojarzyłem nagłe pojawienie się tego materiału w głównym
                              > wydaniu Faktów akurat wtedy gdy po Polsce gruchnęło,że Walter chce wejsć do
                              > Widzewa. A swoją droga fakt,że Poznań w takim TVN praktycznie nie istnieje

                              Niby ITi do Widzewa wchodzi..ale tez na 100% zarzekaja sie ze nie wchodz - smiali
                              sie z tego nawet na TVN24..nie wiem. Faktem jest ze ITI to tak silna grupa ze
                              moglaby zrobic duzo dobrego dla Widzewa...ale po co dla Widzewa panie WAlter??
                              nie lepiej dla Lecha?

                      • Gość: Radost Blonski heheheh -szydzaca! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 10.05.02, 15:05
                        Gość portalu: kolej napisał(a):

                        > drodzy, gdybyście widzieli jak PS w Warszawie!!!! wyglądał w poniedzialek i
                        > wtorek po mistrzostwie Legii... A wzmianki o ekscesach maaalutkie....tycie,
                        > tycie...
                        > Niestety w warszawskim wydaniu GW bylo podobnie... Wielkie pienia o
                        > mistrzostwie i Świętowaniu!!!! a burdach i zniszczeniach - prawie nic (w
                        > sporcie, w Stołecznej na stronach miejskich sporo). No ale cóż...
                        > wśród warszawskich dziennikarzy sportowych 90 proc. wspiera duchem Leglę...
                        > pewne wplywy ma też Polonia i Widzew, zupelnie malutkie my i Wisła, troszkę
                        > probuje środowisko kupować (doslownie...) Amica...
                        > Dlatego takie akcje jak nacisk na redakcje musza być bardzo mocne (wide GW -
                        > gdy Wolowski po pewnych hmmm....


                        naciskach we wtorek odkręcał Błonskiego, który
                        >
                        > nasz awans i 24 kola na stadionie niemal wysmiewaŁ)


                        Zawsze twierdzilem ze to menda! Blonski kibic Legii...heheh a jego prezencja jest
                        tak fatalna ze Canal juz go tak chetnie nie zaprasza(odstraszal widzow)...mam
                        nadzieje ze ten dziennikarzyna nie dostal akcji Agory w nagrode;)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka