Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wygraj Final... :)

    IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 16.05.02, 08:36
    Zabilo mnie pytanie: "W jakim klubie gra bramkarz ze zdjęciu?"

    ...przypomniala mi sie opowiastka Piotra Baltroczyka o tym, jak w Drivinie
    (nowy rodzaj kontaktow spolecznych) zostal obsluzony po tym, jak przeczytal
    menu. Polecono mu zestawu, ale on dla pewnosci zapytal, co jest w zestawu.

    Frytku i colu :)
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka