Gość: macias
IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl
16.05.02, 08:36
Zabilo mnie pytanie: "W jakim klubie gra bramkarz ze zdjęciu?"
...przypomniala mi sie opowiastka Piotra Baltroczyka o tym, jak w Drivinie
(nowy rodzaj kontaktow spolecznych) zostal obsluzony po tym, jak przeczytal
menu. Polecono mu zestawu, ale on dla pewnosci zapytal, co jest w zestawu.
Frytku i colu :)