Gość: narciarz lotniarz IP: *.jerozolimskie.pl 30.01.05, 19:14 a niech zrezygnuje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mk jezeli go widzieliscie bez wasow to wiecie ze nie IP: *.rutex.slask.pl 30.01.05, 19:35 powinien z nich rezygnowac. zreszta co to kogo obchodzi co on ma pod nosem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: achu super gadzet!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.05, 09:11 BIAŁO-CZERONE WĄSY!!! doklejane, dla Panów i Pań!!! W przyszłym roku hit!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ed Te wasy to zenada IP: *.marketscore.com / 216.148.244.* 30.01.05, 19:35 malysz kompromituje Polske Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rYCU [...] IP: *.gorzow.mm.pl 30.01.05, 19:45 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Profesor Spójrz w lustro ed... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.05, 12:07 i idź prosto do Zoo do klatki z małpami - tam gdzie twoje miejsce!!!A od Adama wara!!!ADAM MISTRZEM!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty - malyszmania Re: Spójrz w lustro ed... IP: *.bchsia.telus.net 31.01.05, 15:34 Nie macie innych klopotow - ludzie - czy to takie wazne: wasy lub nie. Po drugie robicie z sympatycznego sportowca polboga - a to smieszy albo innymi slowy przesada jak kiedys bylo z kapitanem Klossem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matylda Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.dip.t-dialin.net 30.01.05, 19:43 Jak na trzech tęgich redaktorów to pytania jednak cieniutkie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SMS Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.05, 20:24 Myślę, że nie zrezygnuje. Trzeba mieć swój styl. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jenzor Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.tor.primus.ca 30.01.05, 20:38 A może jego baba lubi jak ją tymi wąsami łechta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JORK Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.01.05, 20:59 A NIGDY W ŻYCIU!!!.Jestm pewien. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzyś Adaś! Rewelacyjna postawa! Dziękuje! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.01.05, 21:11 Wspaniale skaczesz. I masz świetny wizerunek. Lubię czytać Twoje wypowiedzi. Prezentujesz klasę prawdziwego Mistrza. Tak trzymaj! Jestem z Ciebie dumny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sienkiewicz Błoński to żenada IP: *.crowley.pl 30.01.05, 21:42 Adaś a ty noś noś długie wąsy jak my Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bańka Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: 5.2.* / *.sap-ag.de 30.01.05, 21:49 To nie ma znaczenia i nie wplywa na skoki. Wazne, ze sie dobrze czuje i ze forma mu rosnie i WYGRA MS!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pantera Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.ny325.east.verizon.net 30.01.05, 22:32 Czy wy kiedys zrezygnujecie z obrzucania Polakow blotem i prowokowania internautow do klotni? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: =pk= Mam nadzieje, ze tak IP: *.aster.pl 30.01.05, 23:17 Mam nadzieje, ze zrezygnuje i da tym samym impuls innym do zgolenia tego zenujacego obciachu, jakim sa wasy. W Europie juz nawet geje przestali to nosic. Pozostali jeszcze tylko Polacy... :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 30.01.05, 23:59 Widze, ze panowie redaktorzy nowa rzeczywistosc kreuja. Od 30 stycznia do 19 lutego to dla nich dwa tygodnie, dodatkowy konkurs w Hakubie zorganizuja... Czekamy na dalsze rewelacje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stach @Robert Błoński, Michał Pol i Dariusz Wołowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.05, 02:42 W Hakubie nie ma konkursów w tym roku. Specjaliści od siedmiu boleści. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3-ch muszkieterow Wyglada jak muszkieter. Czas pozbyc sie tego siana IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 31.01.05, 03:46 pod nosem i na brodzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: REX Re: Wasy IP: *.client.comcast.net 31.01.05, 06:40 Czy wy wszyscy jestescie normalni, chyba nie. Wasy, czy bez wasow, to nie wasz business, i nic nikomu do tego, Pan Adam jest WOLNYM!!!!!!!!!!!! czlowiekiem i ma prawo do decydowania; wasy, czy bez wasow.Zegnaj glupoto, zycze zdrowia!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.heag.de / *.heag.de 31.01.05, 08:54 Wasy sa niemodne.... . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HypnoNaish Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.lubin.dialog.net.pl 31.01.05, 14:21 A Fotograf to jest mojej kuzynki chlopak :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aseret Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.retsat1.com.pl 31.01.05, 14:53 A jakie miejsce ma zająć Małysz w Zakopanem w pryszłm roku ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GALLIANO CO JEST NIE MODNE??????? IP: *.akk.net.pl 31.01.05, 16:18 Najbardziej nie modna na Swiecie jest Wasza glupota, "specjalisci od wizerunku". Wypi.....c od komputera i do roboty!!!! p.s Prawda jest taka ,ze takim zniewiescialym c welom jak wy wasy nie urosna, wiec musicie do czegos dop...dalac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: boro 0f green 12 MISTRZ IP: 212.160.138.* 31.01.05, 17:20 Pokazal ciotasom, co juz na nim (gruba) kreske postawili, ze jeszcze podskoczyc potrafi. 2x wygrana to nie jakis przypadek. Malysz Adam wraca do formy, i nie jest to foremka do babek. Jest to forma, a nie reforma wasa. Was malysza odroznia go od reszty anorektykow. (Swoja droga zobaczcie jacy ci kolesie sa wascy. Kurde, ten sport wymaga poswiecen.) GOOOOOO Adas, GOOOOO. Podsumowanie: Wspaniale skoki. Konkurencja bez formy i bez szans. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAR Re: MISTRZ ADAM MAŁYSZ IP: 80.48.137.* 31.01.05, 20:56 Panie Adamie - chylę czoła.Trzymam kciuki mocno i życzę zdrowia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ĆwiczeSkoki Amatur Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.proton.net.pl / *.proton.net.pl 31.01.05, 22:33 mam nadzieje że nie ponieważ nie było By Małysza bez wąsów. My jesteśmy przyzwyczajeni do Małysza z wąsami <zwłaszcza ja> Pozdrowienia Lisek <Piotr> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przedskoczek Re: ??????????? IP: *.crowley.pl 31.01.05, 23:05 Konkursy będą tylko w Saporro chyba zadający pytania Adamowi za bardzo się nie interesuje skokami jak tego nie wie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przedskoczek Konkursy będą tylko w Saporro chyba zadający pytan IP: *.crowley.pl 31.01.05, 23:07 Konkursy będą tylko w Saporro chyba zadający pytania Adamowi za bardzo się nie interesuje skokami jak tego nie wie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OJ OJ OJ.... Jakiś Ty układny-Panie Małysz.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.05, 23:07 Pamiętam skromnego chłopaka( z Wisły), który chciał po prostu skakać!!1 Teraz widzę pajaca, co pasemka, uśmiech amerykański( przyklejony) i ....w ogóle te rzeczy... Odpowiedz Link Zgłoś