Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów?

    IP: *.jerozolimskie.pl 30.01.05, 19:14
    a niech zrezygnuje.
    Obserwuj wątek
      • Gość: mk jezeli go widzieliscie bez wasow to wiecie ze nie IP: *.rutex.slask.pl 30.01.05, 19:35
        powinien z nich rezygnowac. zreszta co to kogo obchodzi co on ma pod nosem.
        • Gość: achu super gadzet!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.05, 09:11
          BIAŁO-CZERONE WĄSY!!! doklejane, dla Panów i Pań!!! W przyszłym roku hit!!!
      • Gość: ed Te wasy to zenada IP: *.marketscore.com / 216.148.244.* 30.01.05, 19:35
        malysz kompromituje Polske
        • Gość: rYCU [...] IP: *.gorzow.mm.pl 30.01.05, 19:45
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Profesor Spójrz w lustro ed... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.05, 12:07
          i idź prosto do Zoo do klatki z małpami - tam gdzie twoje miejsce!!!A od Adama
          wara!!!ADAM MISTRZEM!!!
          • Gość: anty - malyszmania Re: Spójrz w lustro ed... IP: *.bchsia.telus.net 31.01.05, 15:34
            Nie macie innych klopotow - ludzie - czy to takie wazne: wasy lub nie.
            Po drugie robicie z sympatycznego sportowca polboga - a to smieszy albo innymi
            slowy przesada jak kiedys bylo z kapitanem Klossem.
      • Gość: Matylda Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.dip.t-dialin.net 30.01.05, 19:43
        Jak na trzech tęgich redaktorów to pytania jednak cieniutkie...
      • Gość: SMS Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.05, 20:24
        Myślę, że nie zrezygnuje. Trzeba mieć swój styl. :)
      • Gość: Jenzor Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.tor.primus.ca 30.01.05, 20:38
        A może jego baba lubi jak ją tymi wąsami łechta.
      • Gość: JORK Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.01.05, 20:59
        A NIGDY W ŻYCIU!!!.Jestm pewien.
      • Gość: Krzyś Adaś! Rewelacyjna postawa! Dziękuje! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.01.05, 21:11
        Wspaniale skaczesz. I masz świetny wizerunek. Lubię czytać Twoje wypowiedzi.
        Prezentujesz klasę prawdziwego Mistrza. Tak trzymaj! Jestem z Ciebie dumny!
      • Gość: sienkiewicz Błoński to żenada IP: *.crowley.pl 30.01.05, 21:42
        Adaś a ty noś noś długie wąsy jak my
      • Gość: Bańka Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: 5.2.* / *.sap-ag.de 30.01.05, 21:49
        To nie ma znaczenia i nie wplywa na skoki. Wazne, ze sie dobrze czuje i ze forma
        mu rosnie i WYGRA MS!!!!!!!!
      • Gość: pantera Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.ny325.east.verizon.net 30.01.05, 22:32
        Czy wy kiedys zrezygnujecie z obrzucania Polakow blotem i prowokowania
        internautow do klotni?
      • Gość: =pk= Mam nadzieje, ze tak IP: *.aster.pl 30.01.05, 23:17
        Mam nadzieje, ze zrezygnuje i da tym samym impuls innym do zgolenia tego
        zenujacego obciachu, jakim sa wasy.
        W Europie juz nawet geje przestali to nosic. Pozostali jeszcze tylko Polacy... :-/
      • Gość: m Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 30.01.05, 23:59
        Widze, ze panowie redaktorzy nowa rzeczywistosc kreuja.
        Od 30 stycznia do 19 lutego to dla nich dwa tygodnie, dodatkowy konkurs
        w Hakubie zorganizuja...

        Czekamy na dalsze rewelacje.
      • Gość: Stach @Robert Błoński, Michał Pol i Dariusz Wołowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.05, 02:42
        W Hakubie nie ma konkursów w tym roku. Specjaliści od siedmiu boleści.
      • Gość: 3-ch muszkieterow Wyglada jak muszkieter. Czas pozbyc sie tego siana IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 31.01.05, 03:46
        pod nosem i na brodzie
        • Gość: REX Re: Wasy IP: *.client.comcast.net 31.01.05, 06:40
          Czy wy wszyscy jestescie normalni, chyba nie. Wasy, czy bez wasow, to nie wasz
          business, i nic nikomu do tego, Pan Adam jest WOLNYM!!!!!!!!!!!! czlowiekiem i
          ma prawo do decydowania; wasy, czy bez wasow.Zegnaj glupoto, zycze
          zdrowia!!!!!!!!!
      • Gość: Marek Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.heag.de / *.heag.de 31.01.05, 08:54
        Wasy sa niemodne.... .
      • Gość: as Odwrotnie.Zapuścić brodę. Do pasa. IP: 217.17.37.* 31.01.05, 10:05
      • Gość: HypnoNaish Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.lubin.dialog.net.pl 31.01.05, 14:21
        A Fotograf to jest mojej kuzynki chlopak :D
      • Gość: aseret Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.retsat1.com.pl 31.01.05, 14:53
        A jakie miejsce ma zająć Małysz w Zakopanem w pryszłm roku ?
      • Gość: GALLIANO CO JEST NIE MODNE??????? IP: *.akk.net.pl 31.01.05, 16:18
        Najbardziej nie modna na Swiecie jest Wasza glupota, "specjalisci od
        wizerunku". Wypi.....c od komputera i do roboty!!!!


        p.s Prawda jest taka ,ze takim zniewiescialym c welom jak wy wasy nie urosna,
        wiec musicie do czegos dop...dalac.

        • Gość: boro 0f green 12 MISTRZ IP: 212.160.138.* 31.01.05, 17:20
          Pokazal ciotasom, co juz na nim (gruba) kreske postawili, ze jeszcze podskoczyc
          potrafi. 2x wygrana to nie jakis przypadek. Malysz Adam wraca do formy, i nie
          jest to foremka do babek. Jest to forma, a nie reforma wasa. Was malysza
          odroznia go od reszty anorektykow. (Swoja droga zobaczcie jacy ci kolesie sa
          wascy. Kurde, ten sport wymaga poswiecen.)

          GOOOOOO Adas, GOOOOO.

          Podsumowanie: Wspaniale skoki. Konkurencja bez formy i bez szans.
          • Gość: MAR Re: MISTRZ ADAM MAŁYSZ IP: 80.48.137.* 31.01.05, 20:56
            Panie Adamie - chylę czoła.Trzymam kciuki mocno i życzę zdrowia.
      • Gość: ĆwiczeSkoki Amatur Re: Czy Małysz zrezygnuje kiedyś z wąsów? IP: *.proton.net.pl / *.proton.net.pl 31.01.05, 22:33
        mam nadzieje że nie ponieważ nie było By Małysza bez wąsów.
        My jesteśmy przyzwyczajeni do Małysza z wąsami <zwłaszcza ja>
        Pozdrowienia
        Lisek <Piotr>
      • Gość: przedskoczek Re: ??????????? IP: *.crowley.pl 31.01.05, 23:05
        Konkursy będą tylko w Saporro chyba zadający pytania Adamowi za bardzo się nie
        interesuje skokami jak tego nie wie.
      • Gość: przedskoczek Konkursy będą tylko w Saporro chyba zadający pytan IP: *.crowley.pl 31.01.05, 23:07
        Konkursy będą tylko w Saporro chyba zadający pytania Adamowi za bardzo się nie
        interesuje skokami jak tego nie wie.
      • Gość: OJ OJ OJ.... Jakiś Ty układny-Panie Małysz.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.05, 23:07
        Pamiętam skromnego chłopaka( z Wisły), który chciał po prostu skakać!!1 Teraz
        widzę pajaca, co pasemka, uśmiech amerykański( przyklejony) i ....w ogóle te
        rzeczy...
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka