Gość: DIK IP: *.icpnet.pl 03.02.05, 23:07 ot i takie Polskie szambo leśne dziatki no i Bambo.PZPN jak zwykle plama Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: eee tam Re: Emmanuel Ekwueme piłkarzem Arisu Saloniki IP: *.icpnet.pl 03.02.05, 23:45 eee tam, PZPN. To Majchrzak przecież niedawno deklarował, że Nigeryjczyk zagra albo w Lechu, albo nie zagra nigdzie. I tyle zdziałał. Działacze Lecha nie są jego atutem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Warszafka IP: *.icpnet.pl 04.02.05, 00:52 PZPN z Warszawy jest i to głowny problem. Tam nienawidza Poznania taksamo jak ja nienawidze tej prlowskiej stolicy i tyle. Pora na decentralizację. Szkoda ze nasze władze popełniają gafę za gafą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Emmanuel Ekwueme piłkarzem Arisu Saloniki IP: *.dip.t-dialin.net 04.02.05, 05:49 brawo pzpn to tak jest jak zatrudnia sie niekompetentnych ludzi w kraju o takim duzym wskazniku bezrobocia,ten analfabeta ktory wyslal ceryfikat juz powinnien byc zarestrowany jako bezrobotny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kkkoo Re: Emmanuel Ekwueme piłkarzem Arisu Saloniki IP: *.stacje.agora.pl 04.02.05, 13:53 PZPN - po co to g... istnieje??? Odpowiedz Link Zgłoś