Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Emmanuel Ekwueme piłkarzem Arisu Saloniki

    IP: *.icpnet.pl 03.02.05, 23:07
    ot i takie Polskie szambo leśne dziatki no i Bambo.PZPN jak zwykle plama
    Obserwuj wątek
      • Gość: eee tam Re: Emmanuel Ekwueme piłkarzem Arisu Saloniki IP: *.icpnet.pl 03.02.05, 23:45
        eee tam, PZPN. To Majchrzak przecież niedawno deklarował, że Nigeryjczyk zagra
        albo w Lechu, albo nie zagra nigdzie. I tyle zdziałał. Działacze Lecha nie są
        jego atutem.
        • Gość: student Warszafka IP: *.icpnet.pl 04.02.05, 00:52
          PZPN z Warszawy jest i to głowny problem. Tam nienawidza Poznania taksamo jak ja
          nienawidze tej prlowskiej stolicy i tyle. Pora na decentralizację. Szkoda ze
          nasze władze popełniają gafę za gafą.
      • Gość: gosc Re: Emmanuel Ekwueme piłkarzem Arisu Saloniki IP: *.dip.t-dialin.net 04.02.05, 05:49
        brawo pzpn to tak jest jak zatrudnia sie niekompetentnych ludzi w kraju o takim
        duzym wskazniku bezrobocia,ten analfabeta ktory wyslal ceryfikat juz powinnien
        byc zarestrowany jako bezrobotny
      • Gość: kkkoo Re: Emmanuel Ekwueme piłkarzem Arisu Saloniki IP: *.stacje.agora.pl 04.02.05, 13:53
        PZPN - po co to g... istnieje???

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka