Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    iMac dla króla klonów???

    09.06.02, 17:46
    Pierwszy raz wszedłem na to forum i trochę mi się odechciało grać dalej... Może
    byłem zbyt naiwny, ale jakoś nie przyszło mi do głowy, że mogą być
    ludzie,
    którzy będą robili po kilkanaście / kilkadziesiąt "klonów", nie
    znałem też
    (durnego) przepisu o ponad 10* wyższym punktowaniu finału... Kto to
    wymyślił?
    Dlaczego???? Ciułam punkciki od 2 meczu mistrzostw, mam ich teraz 32
    (to chyba
    przyzwoity wynik...)... i co? - te KILKANAŚCIE trafień może być
    warte ledwie
    połowie punktów za wytypowany finał? BZDURA! Zmniejszenie do 100
    pkt. puli
    finałowej to za mało. Głosy na forum tłumaczące możliwą
    taktykę "klonów"
    doskonale tłumaczą, że dalsze zmniejszenie punktacji w II rundzie
    jest
    konieczne!!

    Pytanie do organizatorów - czy jest możliwość weryfikacji po
    konkursie tego,
    czy zwycięzca miał naprawdę jedno konto? Moim zdaniem, jeżeli za
    zwycięstwo
    jest konkretna nagroda - wypada ją dać tylko uczciwemu graczowi.
    Bardzo proszę o odpowiedź.

    (dlaczego uznaliście Rosję za faworyta meczu z Japonią?? Ale nie
    protestuję,
    więcej punktów za to mi wpadło...)

    pozdrawiam wszystkich z jednym kontem! Powodzenia wam!
    szymex


    Obserwuj wątek
      • dyzurek Re: iMac dla króla klonów??? 09.06.02, 17:57
        Gdzie kumoter byłeś ostatnie kilka dni
        poniżej masz wielkie dyskusje o korzyściach i słabościach
        grania na kilku klonach
      • kippax Re: iMac dla króla klonów??? 09.06.02, 20:42
        W 100% się z tobą zgadzam.
        Granie na 40 kontach totalnie wypacza sens jakiejkolwiek rywalizacji bo każdy
        powinien mieć równe szanse.
        Moje propozycje do punktacji to:
        1/8 finału - pula 10 pkt
        1/4 finału - pula 14 pkt
        pólfinały - pula 18 pkt
        mecz o 3 miejsce- 20 pkt
        FInał -----
      • jacek_iwan Re: iMac dla króla klonów??? 09.06.02, 22:05
        moim zdaniem masz całkowitą rację odnośnie ilości kont - powinno być jedno i
        basta! wydaje mi się również że należy obniżyć punktację za finał do ok 25 - 30
        pkt. wtedy ci którzy zaczęli grać później też będą mieli szansę dogonić
        czołówkę. uważam natomiast, że zgłoszenia do konkursu powinny się zakończyć po
        2 kolejce rundy grupowej po to, żeby wygrała osoba, która naprawdę trochę czasu
        pograła
        pozdrawiam

        jacek_iwan
        • szymeks Re: DROGA REDAKCJO!!! 09.06.02, 23:58
          Droga Redakcjo,
          powyższe głosy, i jeszcze kilka innych (dj_coś tam; radekjak...) żądają zmian!
          (póki czas) I żądają odpowiedzi! Jeżeli wy w ogóle zaglądacie na to forum,
          powinniście do naszych propozycji jakoś się ustosunkować.

          A więc przypomnę:
          1) Czy wam w ogóle "problem klonów" leży na sercu, czy jest wam obojętne komu
          dacie te nagrody, szczęśliwi, że "konkurs taki popularny" i takie fajne, cenne
          nagrody wasz portal wręcza kibicom-internautom...

          2) Czy będą zmiany w punktacji za II rundę? (obniżyć!) Czy też pozostajemy
          przy systemie promującym klony i farciarzy?

          Czekamy odpowiedzi.

          Pozdrawiam "antykloniarzy". Powodzenia wam w typowaniu!
      • jacum Re: iMac dla króla klonów??? 12.06.02, 20:46
        Bardzo słusznie. Co to kurwa jest?!? Konta na wujka, dziadka, szwagra? Albo sie
        kurwa bawimy w typowanie albo kurwa robimy po 40 kont i obstawiamy. Wypierdolic
        klony. A co na to organizatorzy? A moze wszystko jest z gory poukladane?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka