szymeks
09.06.02, 17:46
Pierwszy raz wszedłem na to forum i trochę mi się odechciało grać dalej... Może
byłem zbyt naiwny, ale jakoś nie przyszło mi do głowy, że mogą być
ludzie,
którzy będą robili po kilkanaście / kilkadziesiąt "klonów", nie
znałem też
(durnego) przepisu o ponad 10* wyższym punktowaniu finału... Kto to
wymyślił?
Dlaczego???? Ciułam punkciki od 2 meczu mistrzostw, mam ich teraz 32
(to chyba
przyzwoity wynik...)... i co? - te KILKANAŚCIE trafień może być
warte ledwie
połowie punktów za wytypowany finał? BZDURA! Zmniejszenie do 100
pkt. puli
finałowej to za mało. Głosy na forum tłumaczące możliwą
taktykę "klonów"
doskonale tłumaczą, że dalsze zmniejszenie punktacji w II rundzie
jest
konieczne!!
Pytanie do organizatorów - czy jest możliwość weryfikacji po
konkursie tego,
czy zwycięzca miał naprawdę jedno konto? Moim zdaniem, jeżeli za
zwycięstwo
jest konkretna nagroda - wypada ją dać tylko uczciwemu graczowi.
Bardzo proszę o odpowiedź.
(dlaczego uznaliście Rosję za faworyta meczu z Japonią?? Ale nie
protestuję,
więcej punktów za to mi wpadło...)
pozdrawiam wszystkich z jednym kontem! Powodzenia wam!
szymex