Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC)

IP: *.clientes.euskaltel.es 03.09.01, 19:47
    Nie , nie moge uwierzyc, i czasami ciesze sie ze nie mieszkam w tym kraju
    (Mieszkam w Hiszpanii), Polska jako pierwsza ekipa europejska zakfalifikowala
    sie do Ms, cala Polska bwai sie, a moj ojciec z radosci powiesil flage polska
    na balkonie, atutaj czytam ze Polsat nie bedzie pokazywal meczow nasze druzyny
    na zywo. CO TO ZA KRAJ I KTO W NIM ZADZI!!!!!!, ja be de mogl ogaldac kazdy
    mecz na zywo bo TVE (telewizjia hiszpanska) bedzie pokazywala wszystkie mecze
    na zywo,a le cholera po 16 latach Polska jest na MS i polacy beda musieli
    ogladac te zalosne serwisy sportowe albo takie programy jak gol , zeby zobaczyc
    wystepy naszych orlow!!!!!!!???????
    AKCJA NA POLSAT A CO TRZEBA ZROBIC??????,beda wybory za miesiac, niech politycy
    nie tylko chodza na mecze ale i tez bronia praw polskiego widza, PISCIE LISTY
    POD TEN ADRES Maciej.Plazynski@sejm.gov.pl, do Marszalka sejmu albo jesli
    chcecie wysylac meile do na przyklad partii politycznych musicie wejsc na
    http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel.html
    Obserwuj wątek
            • Gość: Wikul Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.acn.waw.pl 02.03.02, 01:08
              Wielka naiwnością jest wiara że Solorz i jego kamaryla będą się oglądać na
              jakieś przepisy i umowy.To są ludzie pozbawieni jakichkolwiek uczuć wyższych.
              Dla nich najważniejsze są pieniądze.Taki za pieniądze gotów jest sprzedać
              własna matkę lub zjeść własne gówno.Pieniądz ponad wszystko.Trzeba więc już
              teraz bojkotować Polsat,tylko w taki sposób żeby to odczuli.Nie zlecać
              reklam,nie brać udziału w konkursach i teleturniejach,totalny bojkot.Jezeli to
              jednak nie odniesie skutku to lepiej się zdecydować na zakup zestawu
              satelitarnego lub karty telewizyjnej (zamiast dekodera Polsatu).A swoja drogą
              Solorzowi warto (jak tylko się ociepli) urządzać co jakiś czas niezły bal pod
              jego siedzibą.Na szczęście w kablówkach będzie sporo kanałów nadajacych mecze
              na żywo a myslę że i sieci kablowe przed samymi mistrzostwami wzbogacą swoją
              ofertę pod tym kątem.
        • Gość: AD2001 Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.kostrzyn.sdi.tpnet.pl 05.09.01, 22:35
          Popieram , pomiem więcej . od dziś nie oglądam Polsatu . I każdy Polak powinien
          tak zrobić . Wszędzie na świecie reprezentacje krajów postrzegane są jako
          wartość o charakterze dobra ogółu , a u nas jakiś przeciętny knypek chce się
          szybko dorobić . Program w Polsacie zawsze był dla mnie słaby , ale tym pobili
          rekord .
          Na znak protestu , ludzie powinni po pierwsze ograniczyć oglądanie Polsatu
          tak , aby firmy reklamujące widząc obniżkę efektywności swojej reklamy w
          Polsacie , rezygnowały z niej . Polsat by mniej zarobił i by zrozumiał swój
          błąd . Tylko atak na kieszeń p. Solorza da jakiś efekt. Jeśli niezaragujemy to
          jutro , nie będziemy oglądać olimpiady .
          A na koniec panowie odpowiedzialni za wygranie przetargu reprezentujący
          Telewizję Polską , którą utrzymuje całe społeczeństwo powinni być pociągnięci
          do odpowiedzialności za działanie na szkodę właściciela jakim , nie jest rząd i
          politycy tylko społeczeństwo . Bo państwo to Polacy , a nie 564 posłów i
          senatorów.
      • kola Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) 03.09.01, 21:13
        ..zostaja jeszcze reklamodawcy - jakby taki Lech [Kompania Piwowarska -
        sponsoruje repre] czy inna Era [j.w.] przyuaczyuy sie do akcji i postawiu
        sprawe jasno - mistrzostwa w pasmie ogolnodostepnym albo nasze budzety
        reklamowe w innych stacjach, to by cos dauo..
        ..moze wiec spamowac tez reklamodawcow?
      • Gość: Crotalus Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.pl 03.09.01, 21:22
        Gość portalu: Bask napisał(a):

> Nie , nie moge uwierzyc, i czasami ciesze sie ze nie mieszkam w tym kraju
        > (Mieszkam w Hiszpanii), Polska jako pierwsza ekipa europejska zakfalifikowala
        > sie do Ms, cala Polska bwai sie, a moj ojciec z radosci powiesil flage polska
        > na balkonie, atutaj czytam ze Polsat nie bedzie pokazywal meczow nasze druzyny
        > na zywo. CO TO ZA KRAJ I KTO W NIM ZADZI!!!!!!, ja be de mogl ogaldac kazdy
        > mecz na zywo bo TVE (telewizjia hiszpanska) bedzie pokazywala wszystkie mecze
        > na zywo,a le cholera po 16 latach Polska jest na MS i polacy beda musieli
        > ogladac te zalosne serwisy sportowe albo takie programy jak gol , zeby zobaczyc
        >
        > wystepy naszych orlow!!!!!!!???????
        > AKCJA NA POLSAT A CO TRZEBA ZROBIC??????,beda wybory za miesiac, niech politycy
        >
        > nie tylko chodza na mecze ale i tez bronia praw polskiego widza, PISCIE LISTY
        > POD TEN ADRES Maciej.Plazynski@sejm.gov.pl, do Marszalka sejmu albo jesli
        > chcecie wysylac meile do na przyklad partii politycznych musicie wejsc na
        > http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel.html

Na pewno TVE będzie pokazywało wszystkie mecze?
        • Gość: Bask Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC)TAK IP: *.clientes.euskaltel.es 03.09.01, 21:27
          Informacje w Hiszpanii trwaja 35 minut, to ponad ponad 12 minut trwa informacja
          nantemat sportu, wiekszosc to pilka . Od urodzenia mieszkam w Hiszpanii i
          wszystkie mecze miedzy panstfowe sa nadawane na otwartym kanale, TVE WSZYSTKO
          RETRANSMITUJE DLATEGO ZE TEZ MAY USTAWE KTORA CHRONI ZWYKLEGO WIDZA I
          INTELIGENTNYCH POLITYKOW ktorzy nie tylko przychodzol na mecze przed wyborami,
          ale sa bardzo zaangazowani w rozwoj calego sportu a zwlaszcza pilki noznej.

POZDR
      • kola Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) 03.09.01, 22:22
        Strony stworzyc nie potrafie natomiast chetnie pomoge w dotarciu do roznych
        firm.. Jeśli ktos podejmie się trudu zrobienia stronki – jestem do dyspozycji..
        Tak na poczatek, cele do spamowania jakie wpaduy mi do guowy ad hoc:

- instytucje rzadowe (sejm, senat, kancelaria premiera, KRRiTV)..
        - biura poselskie wszystkich posuow i senatorow [ew. kandydatow na
        takowych], którzy tak ochoczo pokazywali swoje facjaty po wygranej z Norwegami
        (Kaczynski, Miller, Kalisz, Komorowski, Walendziak, Geremek, Piskorski.. może
        być tez Kwasniewski i każdy inny, który przyjdzie Wam do guowy..]..
        - dziauy marketingu a przede wszystkim dziauy PR sponsorow reprezentacji,
        firm wspierajacych futbol czy sport w ogole, a reklamujacych się na antenie
        polshitu..
        - PZPN
        - sama stacje dupka Solorza plus ew. fundacje jego zony.. ;)
        - wszyscy inni mogacy mieć wpuyw na finalna decyzje..

Moglibysmy, na ten przykuad, stworzyc w sieci – chociazby nawet na tym forum -
        centrum wymiany adresow do tychze instytucji, powiadomic innych uzytkownikow
        sieci oraz kibicow, dac znac na innych odwiedzanych forach i w ogole
        zmobilizowac maksymalnie duzo osob, którym sytuacja, do jakiej doprowadziu
        polshit, nie odpowiada..
        Hmm.. Moznaby tez POPROSIC o wsparcie osoby publiczne, niekoniecznie
        decydentow, znane z zamiuowania do futbolu – M. Daniec, O. Lubaszenko, C.
        Pazura, piukarze, trenerzy etc. etc.

Niemniej zalaczam wykaz firm reklamujacych sie podczas meczu z Norwegia
        [zakuadam, ze staraja sie tam przynajmniej zrobic wrazenie, iz zalezy im na
        futbolu i kibicach..]

Era GSM *
        Kompania Piwowarska (Lech)*
        Kreisel Polska*
        Ericsson Polska*
        Siemens [telefony]*
        Coca-Cola
        Radson [?]
        byua tez Wizja TV, ale oni to nam raczej nie pomoga.. ;)

Jestem w stanie podac również garsc aktualnych adresow mejlowych do wiekszosci
        [*] tu wymienionych, pod które można probowac sie dobijac, tyle ze obawiam sie,
        iz bardzo szybko zostana one zmienione i akcja wezmie w ueb..

PsSs..
        ..a panowie z ''Wybiorczej'' by nie pomogli czasem i nie naguosnili akcji? :)
      • Gość: Al Bundy Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.09.01, 22:42
        Z całego serca popieram i już wysłałem list. Trzeba wpływać na polityków z
        powodu trwającej kampanii wyborczej. Niech coś obiecają i potem można ich z
        tego rozliczać (marzenia...). Świetny pomysł ze sponsorami - oni naprawdę coś
        mogą. Koniecznie musi powstać strona internetowa, żeby skoordynować nasze
        wysiłki - Internet to potężna broń. Pokażmy, że jesteśmy w stanie coś sobie
        wywalczyć!
      • Gość: zbyszko Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.09.01, 22:49
        popieram wszelkie inicjatywy!

moja propozycja:

1.BEZWZGLĘDNY BOJKOT DEBILSATU (NIE KUPOWAĆ DEKODERA!!!)

2.załatwienie sobie transmisji na jakieś obcej stacji

3.ewentualnie zaapelować do politikierów, coby ustawowo nakazali transmisje
        meczów polaków (tak jak jest w niemczech)

(choć jestem za wolnym rynkiem - to tu akurat chodzi przecież o WYŻSZE DOBRO
        NARODOWE)
          • Gość: Igor Re: TO SE NEDA IP: 10.40.66.* 05.09.01, 13:33
            Do konca to chyba nie wiadomo. Bo istotny jest przeciez rowniez czas
            mistrzostw, a te odbeda sie juz po wejsciu ustawy. Prawnicy nie sa do konca
            zgodni, czy Solorz ma prawo powołać się na zasadę ochrony praw słusznie
            nabytych.
            • Gość: Pablo Re: TO SE NEDA IP: 212.160.148.* 05.09.01, 16:57
              Firma Kirch, która pośredniczyla w podpisaniu umowy o transmisji MŚ
              zapowiedziała Solorzowi że jezeli złamie umowę a ta własnie miedzy innymi
              okresla obowiązek transmisji na kanale ogólnodostepnym meczow reprezentacji i
              finałowych, zerwie z Polsatem umowe.Solorz wie o tym zapisie i glupio sie
              tlumaczy ze musi zarobic ... Zasrany gnojek !!! Nikt mu nie kazał placic 20
              milionow USD. Popieram idee i napewno skurwiela zalatwimy.Kupą mości panie i
              panowie !!!
      • zbyszko 1. BOKOTUJEMY 2. ZMIENIAMY PRAWO! -nasza inicjatywa ustawodawcza 03.09.01, 23:10
        popieram zarzucenie sejmu listami aby wprowadzili taką ustawę jak mają w
        niemczech i w hiszpanii
        (z jak najszybszym wejściem w życie ;)

-znam html-a i mogę napisać taką stronę o jakiej mówicie, ale dopiero będę miał
        czas od końca września - a to będzie po wyborach i może być za późno, bo
        polityk może coś obiecać albo zrobić jedynie przed wyborami...

(choć swoją drogą czy można na nich liczyć w kwestiach sportowych? - pamiętacie
        śmieszną ustawę o wychowaniu w trzeźwości??? -same szkody nie tylko w sporcie -
        połowa małych firm reklamowych padnie, a ci się dziwią że mają beszrobocie )

jakby co to piszcie do mnie zbyszko@gazeta.pl

mogę to napisać ale jeśli chodzi o treść to czekam na propozycję... a może ktoś
        jest w stanie napisać to szybciej??

no i gdzie to zawiesimy? -musimy mieć większą oglądalność od polszitu ;)
          • zbyszko ps 2 03.09.01, 23:19
            no i trzeba by się spieszyć... bo niby do końca maja czas.. ale teraz temat
            jest na fali no i te wybory za pasem
            • Gość: zbyszko Re: ps 3 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.09.01, 23:57
              a z tą ustawą to jest tak, że ona już podobno jest... tyle że polsat wcześniej
              kupił transmisję.... a prawo nie może działać wstecz....

no to trzeba tak skonstruować przepis coby zadziałał ;) albo nasłać na nich
              prawników...

zresztą nawet jak puszczą mecze polaków, to ja i tak nie będę oglądał na
              polsacie bo jak patrzę na ich kolorki to mi się na wymioty zbiera.. że o borku
              i spółce nie wspomnę (nawet szpaka przebijają)... dlatego obejrze to na
              dojczlandzkiej czy makaroniarskiej a na najlepiej agielskiej telewizji... a jak
              bedzie polska grać to sobie zapuszcze zimocha i będę miał lepszą jazdę niz na
              żywo
      • Gość: road.. Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.server.ntl.com 04.09.01, 00:52
        ja bym radzil przedewszystkim nasrac do skrzynki mailowej Solorza (Polshitu). Z mediami i
        decydentami to moze byc roznie. Latwo byloby po zmasowanym ataku stracic ewentualna
        przychylnosc tychze. Srodowiska opiniotworcze musza byc za nami (Media).Pasowaloby napisac
        moze jakas petycje do nich ale nie spamowac. Spam to by sie przydal tym skurczybykom od Polsatu.
        Ja osobiscie napisalem maila (poszedl dzis) i list (wysle rano jutro) do FIFA . W koncu te sukinsyny
        lamia zalecenia FIFA ktore zaakceptowali kupujac prawa do transmisji. Jak chcecie Kogos
        spamowac to proponuje FIFA.
        • Gość: kola Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.dostep.pl 04.09.01, 03:10
          demonstracji nie robi sie z dnia na dzien – potrzeba chwili zeby przede
          wszystkim powiadomic wszystkich potencjalnych chetnych do wziecia w niej
          udzialu oraz drugiej, dluzszej nieco, zeby zauatwic potrzebne zezwolenia –
          policja, gmina etc. poza tym ktos musiauby sie podjac organizacji cauego
          przedsiewziecia..
          jezeli podczepimy sie pod jakis tefauen [duzo lepsi to oni nie sa] albo inny
          super(?!)express, to z miejsca dostaniemy w dupe z roznych stron [od polshitu w
          szczegolnosci] i to za wszystko – od bycia kibolska bojowka i ultraprawicowych
          sympatii po niechec do wolnego rynku i ‘zdrowej’ konkurencji.. a nie daj juz
          boze wciagac w to jakiekolwiek partie – zjedliby nas z butami..

pytanie zasadnicze:
          ile czasu, mniej-wiecej, zajeuoby przygotowanie prostej strony zakuadajac, ze
          teksty na nia – wzory listow, protesty, adresy mejlowe, pocztowe i wszystko
          inne przygotowaliby ochotnicy?
          w ciagu kilku dni [powiedzmy do pouowy przyszuego tygodnia] jestem w stanie
          skompletowac namiary na guowne partie, politykow, firmy-sponsorow i moze kilka
          namiarow na jakies znane osoby oraz wysmazyc pare oficjauek, ale sam nie
          potrafie niestety zrobic strony ani nawet za bardzo nie orientuje sie, co
          nalezauoby z nia dalej zrobic – jaki serwer, jaki koszt [za friko? ;)] etc.
          Jezeli posiadacie takie kontakty – zwuaszcza oficjalnych organizacji, firmy na
          tym etapie moznaby sobie darowac, bo w koncu nie z nimi chcemy walczyc – to
          moze warto by je na tym forum umiescic [chyba, ze ktos zna jakis link..]
          Kwestia rozpropagowania strony to juz mauy problem – pod takim protestem
          podpisze sie pouowa ludzi w Polsce, a jak wszyscy wiemy, takie niusy kraza
          szybko.. ;)

hmm.. i jeszcze jedna sprawa.. jezeli Solorz rzeczywiscie pusciu ten cynk o
          kodowaniu tylko po to, zeby podbic cene swojej chujowej platformy przed
          odsprzedaniem jej cyfrowce Wizji-Canal+ to wyjdziemy na frajerow.. nie
          chciaubym sukinsynowi kabzy nabijac, choc cel jest sluszny..
          • Gość: goostaff Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) - czyli strone :) IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 04.09.01, 04:19
            Moge zrobic strone, sadze ze nie zajmie to duzo czasu, kwestia co mialoby sie
            na niej znalezc /szczegoly, bo ogolnie wszystko zostalo powiedziane, trzeba
            dogadac/. Pozostaje tylko pytanie czy spam jako taki /czy bedzie on wymierzony
            w polsat czy jakakolwiek inna firme/ zda egzamin. Osobiscie uwazam, ze nie,
            nawet moze obrocic sie przeciwko calej akcji. W koncu jezeli polsat jest nie w
            porzadku /swoja droga nie dziwi,ze chca zarabiac pieniazki, sporo przeciez
            wydali/ to nie znaczy, ze i my tacy mamy byc. Sugeruje petycje z jak najwieksza
            iloscia podpisow skierowane do instytucji/firm mogacych cokolwiek w tej sprawie
            zrobic /okres dobry - wybory i takie tam :)/ Sprzyjajace jest tez i to, ze
            sytuacja prawna nie jest jasna /vide artyk. dotyczacy sprawy/. Mozemy pomoc
            interpretacji prawa na nasza korzysc i to jest najwazniejsze. Jak juz pisalem,
            strone mozna zrobic /szybko/ wrzucic na free server /na razie nie mam innych
            mozliwosci - no, moze by sie znalazly ale problem z domena/. Zainteresowanych
            prosze o kontakt - goostaff@poczta.fm.
            P.S. i tak trzeba bedzie ten cholerny dekoder kupic, no bo przeciez WC2001 nie
            konczy sie na wystepach naszych :)))), a wiecej raczej nie zwojujemy.
            >>>>kola - tak na marginesie to ł=u to maniera, czy masz jakas dziwna
            klawiature? :)))))))
          • Gość: zbyszko Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.09.01, 04:23
            Słusznie kola prawisz

Aż mnie zniechęciła ta wizja - w której polsat ma same korzyści, z ''akcji na
            polsat''

Trzeba tak umiejętnie wzburzyć CAŁY naród, coby akcja zyskała powszechną
            przychylność - to musi być ponad podziałami - dlatego nie można mieszać w to
            opcji politycznych, konkurencji, wolnego rynku itp. - to musi nosić znamiona
            inicjatywy w OBRONIE WYŻSZYCH INTERESÓW NARODOWYCH ;)

Jakby gazeta pomogła, albo inne opiniotwórcze medium ;) to by można coś osiągnąć

Poza tym nikt rozsądny nie kocha stolorza (poza tymi gośćmi z KRRTV co wzięli w
            łapsko, swego czasu, za koncesję) - i to jest szansa, dość łatwo go zgnębić bo
            to wyjątkowo butne i antypatyczne indywiduum, poza tym można z niego zrobić
            kozła ofiarnego..

Ps
            Taka strona to dla mnie 1-2 dni, ale dla jakiegoś sprytnego małolata
            komputerowego to kwestia kilku godzin... no i ja mogę dopiero w październiku..
            a to późnawo.. może się jeszcze ktoś zgłosi??
              • Gość: zbyszko Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.09.01, 05:36
                ponieważ nie jesteś sprytnym małolatem potrzebujesz aż jednego dnia ;))

pzdr

wiedziałem, że się ktoś chętny znajdzie

a propos konkretów to proponuje konkretne hasło całej akcji:

UWOLNIĆ ORŁY ENGELA!
                (albo coś w tym stylu)

można by z tego zrobić domenę U.O.W. czy jakoś tak, hasło musi być wspólne dla
                całej akcji, czytelne i łatwe do zapamiętania i rozpropagowania

po drugie wszyscy rzecznicy akcji (my) obiecują nie angażować się w spory
                natury politycznej - tworzymy porozumienie ponad podziałami, tzn. akcję mają
                wesprzeć zarówno czarni jak i czerwoni jak i anarchiści, faceci i babki, łysi i
                długowłosi- wszyscy KOCHAJĄ FUTBOL

musimy wszystkim unaocznić, że taki stan rzeczy NIE JEST NORMALNY
                -cały świat może, a my nie???

Widziałem na polsacie, w ichnim dzienniku relację ze stadionu śląskiego:
                obrazki radości.. i wypowiedź kolesia z tłumu, mniej więcej tak to szło; "hura,
                awans, no to teraz musze kupić ten dekoder polsatu!" -nie wiem czy to było
                ukartowane ale należy zmienić TEN TYP MYŚLENIA....ja wiem, że tera każdy może
                sobie kupić dekodera, sam jestem za wolnym rynkiem, ale tu chodzi o zasady,
                POLSATOWI NIE POPUŚCIMY!
                • pc Re: AkCja NA P..... (TRZEBA COS ZROBIC) 04.09.01, 09:36
                  po pierwsze, to zaraz "przywrócę" wątek sprzed kilku miesięcy - żeby goście
                  portalu i dziennikarze GW zobaczyli jakie nastroje panują w społeczeństwie

a po drugie, chyba lepiej by było by Polska zagrała przed MŚ jakiś towarzyski
                  mecz na Łazienkowskiej... stamtąd niedaleko do siedziby tej stacji (trzeba
                  tylko na drugą stronę Wisły przejść), ciekawe co by zrobili z 10 tys.
                  zulwersowanych kibiców? Zadzwonili na policję? Może użyli ostrej amunicji?
                  Rozumiem że P.... zbankrutował by (Wizja i C+ łączą się) i trzeba chwytać się
                  brzytwy... ale się mam nadzieję zdziwią

A co do tego gościa mówiącego o dekoderze... gdyby mi ktoś proponował nawet
                  milion złotych nie zeszmaciłbym się tak przed kamerą! Ale cóż taka
                  mentalność... koleś myśli sobie: ja mogę kupić dekoder i jest zajebiście a
                  resztę mam w dupie...

A ja mówię: też mogę sobie kupić dekoder, no i co z tego? CZy pan S..... nie
                  dostrzega że nasze społeczeństwo jest po prostu biedne? Czy on jest ślepy? Mamy
                  kryzys związany ze zmianą ustrojów który akurat teraz się nasila a ten
                  &#&RW$FS#& otwarcie mówi że chce zarobić na czymś co W KAŻDYM KRAJU jest
                  uznawane za DOBRO NARODOWE. Ja nie myślę tylko o sobie. Myślę że każdy kogo
                  stać na internet w domu może sobie kupić ten piep... dekoder, ale to nie o to
                  chodzi. Myślmy o innych!
                  • mapocian Re: AkCja NA P..... (TRZEBA COS ZROBIC) 04.09.01, 10:05
                    To są adresy pod które wysłałem emilia w sprawie MŚ domagając się reakcji,
                    korzystajcie ile wlezie to napewno zareagują:
                    Maciej.Plazynski@sejm.gov.pl; Jozef.Oleksy@sejm.gov.pl;
                    Leszek.Miller@sejm.gov.pl; Jerzy.Buzek@sejm.gov.pl;
                    Marian.Krzaklewski@sejm.gov.pl; Stefan.Niesiolowski@sejm.gov.pl;
                    Bronislaw.Geremek@sejm.gov.pl; Jacek.Kuron@sejm.gov.pl;
                    Tadeusz.Mazowiecki@sejm.gov.pl; Jaroslaw.Kalinowski@sejm.gov.pl;
                    Bogdan.Pek@sejm.gov.pl; Jaroslaw.Kaczynski@sejm.gov.pl; Jan.Rokita@sejm.gov.pl;
                    Jan.Olszewski@sejm.gov.pl; maciej.grabowski@platforma.org

Do wglądu dałem: ''polsat@multiwizja.com.pl'' niech wiedzą.

Pozdrawiam

Pozdrawiam
                    • pc Re: AkCja NA P..... (TRZEBA COS ZROBIC) 04.09.01, 10:15
                      no właśnie, do cholery, trwa niby kampania wyborcza! Dlaczego nikt (żadna
                      partia) jescze nie wpadł na propozycję ustawy zabraniającej kodowania takich
                      imprez??? Przecież gdyby jedna partia coś takiego rzuciła w trakcie kampanii,
                      wszystkie inne by się dołączyły, ten kto by tego nie zrobił mógłby nawet przez
                      to nie wejść do sejmu. Nie zapominajmy że REPREZENTACJA to nasze DOBRO
                      NARODOWE, a Solorz w wywiadzie mówi : "z nikim nie będziemy się dzielić
                      mistrzostwami"
                    • Gość: adayan Re: AkCja NA P..... (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.net.autocom.pl 05.09.01, 08:11
                      To dobry moment na zasypanie e-mail''ami w/wym. polityków. Doskonały test
                      na to, czy poprą ogólnonarodowe dobro, czy będą zasłaniać się niechęcią do
                      mieszania się w sprawy komercyjnej, niezależnej TV. To dla nich sprawa trudna
                      i delikatna. Czy odważą się zadrzeć z Polsatem, który może i nie zawaha się
                      wziąć odwetu na politykach, bo gra jest o dużą kasę. Czas jest dobry, bo w
                      przedwyborczym czasie politycy będą zmuszeni publicznie dać głos.
                      PISZEMY !!!
                      Pozdr.
      • Gość: Piter Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: 217.97.155.* 04.09.01, 09:38
        Przecież to jest totalna głupota.
        Wprawdzie mecze będą pokazywane w otwartych programach takich jak, Eurosport,
        ARD, ZDF, TVE, ale czy każdy z Polaków ma dostęp do telewizji satelitarnej?!!!
        Oczywiście, że nie! Jest to przecież mały procent.
        Trzeba zrobić pospolite ruszenie aby telewizja zwana DEBILSATEM nie zakodowała
        nam reprezentacji.

Piter-Katowice
        • Gość: Rafał Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 04.09.01, 09:57
          Eeee, przecież nie zakodują... Teraz tak się odgrażają, żeby naiwni kupowali te
          j..ne dekodery, ale jakby nie pokazali naszych orłów na WC2002, to ludzie by im
          chyba stację podpalili. Niemniej faktycznie trzeba teraz przedsięwziąć
          zdecydowane kroki przeciw Polsatowi, bo cała ta sytuacja jest nienormalna.

P.S. A w jakich zagranicznych telewizjach satelitarnych będą transmisje!?
        • pc nowy relaity show Polsatu - "gladiatorzy" 04.09.01, 09:59
          ostatnio pokazywany był wątpliwej jakości Realisty Show Polsatu "amazonki" czy
          coś takiego. Teraz będą jakieś "gladiatorzy" czy coś takiego...

No cóż... do czego zmeirzam? W czasie trwania "amazonek" było dostępne forum
          niby dla miłośników tego show. W trakcie "gladiatorów" też będzie zapewne takie
          forum (na razie na stronie gladiatorzy.polsat.com.pl są jeszcze jakieś głupoty)
          proponuję wpisywać się tam (jeśli takie forum wogóle będzie), oczywiście nie na
          temat żadnych śmiesznych gladiatorów tylko transmisyjnej polityki Solorza,
          czyli zdanie kibiców na ten temat, w tym linki do ewentualnych stron
          protestacyjnych... ale głównie to co myślicie o tej całej telewizji. Narazie
          jest dostępne forum na amazonki.polsat.com.pl ale tam chyba nikt już nie
          zagląda...
          • mapocian AkCja NA POLSAT 04.09.01, 10:33
            To są adresy do istotnych serwisów informacyjnych (tam też wysłałem) : ))

panorama@waw.tvp.pl; teleexpress@waw.tvp.pl; wiadomosci@waw.tvp.pl;
            redaktor@waw.tvp.pl; fakty@tvn.pl
      • pc Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) 04.09.01, 10:11
        ok, odgrzebałem wątek protestacyjny założony jeszcze w lipcu (niestety, smutne
        jest to że tak naprawdę nikt tam nie zaproponował konkretnego rozwiązania, a
        pokrzepia to że prawie wszyscy go poparli) pt. "kto myślał że za 25zł obejrzy
        MŚ był w błedzie!!! POPRZYJ PROTEST !!!", jeszcze przed ogłoszeniem kodowania
        meczów Polski, zresztą zobaczcie: w tamtym wątku było napisane:

(CYTAT)

1. Polsat startuje jako telewizja OGÓLNODOSTĘPNA w przetargu (tyko takie były
        dopuszczone
        2. Polsat uruchamia kodowanie, niby bez abonamentu (za samą kaucję zwrotną)
        3. Polsat wprowadza abonament, początkowo 10 zł, ostatnio już 25 zł
        4. Polsat wprowadza PAY-PER-VIEW, ceny jednej imprezy szacowane na 100zł (TO
        PRAWDA! zobaczcie w gazecie)
        5. a co zrobi Polsat jescze? Ma przecież rok czasu?

(KONIEC CYTATU)

i teraz już widzimy odpowiedź na 5 punkt!

6. Polsat znalazł kruczki prawne i chce ZAKODOWAĆ CAŁE MŚ!

Przy okazji - PRZYPOMINAM o tym pieprzonym PAY PER VIEW! Sam dekoder nie
        wystarczy, na razie o tym nie mówią, powiedzą pewnie dopiero w kwietniu, na
        tydzień przed MŚ. Cały Solorz. Cały Polsat.
        • Gość: Yankee Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.sap-ag.de 05.09.01, 15:21
          > 2. Polsat uruchamia kodowanie, niby bez abonamentu (za samą kaucję zwrotną)
          > 3. Polsat wprowadza abonament, początkowo 10 zł, ostatnio już 25 zł

Potwierdzam - kupiłem ten cholerny dekoder, kiedy ogłaszali się "Telewizja
          cyfrowa bez abonamentu" za 500 zł (100 kaucja i 400 aktywacja). No i po jakimś
          czasie okazało się, że jednak tylko niektóre kanały są bez abonamentu, a inne
          nagle zniknęły mi z ekranu - w tym Polsat Sport. Pewnie kwalifikuje się to do
          złożenia pozwu sądowego, bo to łąmie umowę, ale nie mam na to nerwów i czasu. Po
          prostu wiem teraz że Polsat to shit!
      • kola Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) 04.09.01, 12:45
        ..ukuadam juz wzory listow protestacyjnych do instytucji oraz apel do sponsorow
        reprezentacji do umieszczenia na stronie; dobrze, ze znalazuy się adresy do
        politykow i mediow, ale jesli macie chwile [oraz staue uacze ;)], to sprobujcie
        zlokalizowac jeszcze kilka.. przede wszytskim do:

- Kwasniewskiego, na kancelarie prezydenta
        - Malgorzaty Żak [zona Solorza, prowadzi fundacje ‘polsat dzieciom’ –
        może być namiar na fundacje]
        - PZPN [może jakis oficjalny adres albo do Bonka, Listkiewicza..]
        - FIFA
        - Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
        - niedlugo podam tez adresy pocztowe i telefony sponsorow repry, ale
        trzeba by najpierw z nimi uzgodnic pod jaki adres mejlowy nalezauoby suac
        petycje – nie chcemy przeca z nimi walczyc, potrzebujemy ich wsparcia..

fajnie, ze sa chetni do zrobienia stronki – do jutra powinienem mieć już jej,
        przynajmniej poczatkowa, zawartosc..
        ..rozmawiauem tez z gazeta wyborcza [sport] – obiecali zastanowic się i
        niebawem dac znac czy pomogliby nam cos zorganizowac, bo naguosnic to na pewno..

Mysle ze w ciagu 2-3 tyg. dauoby się zorganizowac akcje protestacyjna.. ;)

Jeśli macie jakies pomysuy, to proszę o kontakt mejlem.. potencjalnych tworcow
        strony także – razem damy rade!!
        pozdr
        • Gość: lhp Namiary IP: *.3w.com.pl 04.09.01, 13:10
          Go & Goal Advertising Sp. z o.o.
          ul. Nowogrodzka 22
          00-511 Warszawa
          tel.: (022) 6220405, 6220414; fax 6220410
          e-mail: gogoal@gogoal.com.pl

Odział Bydgoszcz:
          ul. Szajnochy 6
          Bydgoszcz
          e-mail: bydgoszcz@gogoal.com.pl

Prezydent:

chgw
          przez stronke
          http://www.prezydent.pl/poczta/index.html
          pewnie pojdzie
          prezydent@prezydent.pl

PZPN
          tez przez stronke
          http://www.pzpn.pl/pzpn/12/default.htm

Senat
          Szef Kancelarii Senatu
          skwarka@nw.senat.gov.pl

Sejm
          Szef Kancelarii Sejmu
          Maciej.Graniecki@sejm.gov.pl

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
          cirinfo@kprm.gov.pl

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
          krrit@krrit.gov.pl

Polska Agencja Prasowa
          sekretariat@pap.com.pl

"Polskie Radio i Telewizja"
          polskie.radio@radio.com.pl
          feedback@tvp.pl

Urząd Kultury Fizycznej i Sportu
          bp@ukfis.pl

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
          uokik@uokik.gov.pl

Urząd Ochrony Państwa
          poczta@uop.gov.pl

Pzdr

• Gość: goostaff Serce rosnie... IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 04.09.01, 13:43
          ...oj, rosnie, rosnie.
          Wracajac jednak do rzeczy i konkretow. Ciesze sie Kola, ze piszesz wzory i ze
          probowales toczyc rozmowy z gazeta. Ja caly czas podtrzymuje ze swojej strony
          gotowosc do poskladania tego w html. Czytajac wszystkie dzisiejsze posty
          dochodze do wniosku, ze nalezy to wszystko uporzadkowac, bo wysylanie maili
          gdzie popadnie nie ma sensu. Trzeba przygotowac wzory pism do instytucji
          zainteresowanych /media - ciekawy temat :), sponsorzy - przeciez to ich chleb,
          instytucje sportowe - tez ich interes i nie tylko interes patrzac
          idealistycznie/. Rowniez instytucje nie zinteresowane a mogace w sprawie
          narozrabiac sa wazne /wszystkie zwiazane z polityka/. Jak juz poprzednio
          pisalem sadze, ze dzieki niejasnej sytuacji prawnej mozemy wytworzyc
          odpowiedni "klimat" sprzyjajacy jedynej slusznej, hehe, interpretacji prawa.
          Fakt - polsat ma mistrzostwa i teoretycznie nasza reprezentacje. Wydrzec z
          gardla WC sie nie da /zaplacili/ ale kasy za reprezentacje brac NIE WOLNO,
          nawet gdyby prawo okazalo sie jednak tak debilne /nie pierwszy i nie ostatni
          raz w tym naszym kochanym kraju/.
      • Gość: pkrp Re: AkCja NA POLSAT (TRZEBA COS ZROBIC) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.09.01, 20:38
        Popieram te akcje i z calym sercam sie do niej przylaczam.
        Moja propozyja: olac telewizje. Mecze beda rozgrywane nad ranem kiedy wiekszosc
        idzie do pracy albo juz tam jest. Dlatego proponuje Polskie Radio Program
        Pierwszy ta stacja jeszcze mnie nigdy nie zawiodla wszystkie wazne imprezy
        sortowe z udzialem Polakow zawsze relacjonuja na zywo. Fakt ze nie mozna tego
        ogladac ale prynajmniej jest na zywo, za darmo i imprezy(patrz: olimpiada czy
        tez ekstraklasa, tour de polonge,zuzel, itp.) sa komentowane przez
        profesjoalistow.
        Powtarzam olac cala tv nie tylko polsat, kiedy spadnie ogladalnosc na
        wszystkich kanalach zwlaszcza na cyfrowych, wtedy Polski Kibic zacznie znowu
        byc szanowany. Prawda jest ze to moze troche potrwac ale efekt murowany(tylko
        co zrobic z tymi ludzmi ktorzy kochaja telenowele?).
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka