Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

kurs na taternika

29.06.02, 21:33
    ile kosztuje przeciętnie kurs na taternika, jak długo trwa i czy jest możliwość
    zapłaty w ratach? jakie są wymogi wstępne?
    daria
    Obserwuj wątek
      • marcin.gala Re: kurs na taternika 05.07.02, 13:05
        kurs tatrzański kosztuje w tej chwili około 2000 zł. W "Betlejemce", na Hali
        Gąsienicowej trwa trzy tygodnie, u prywatnego instruktora dwa. W niektórych
        szkołach jest możliwośc zapłaty w ratach.
        Aby uczestniczyc w kursie, trzeba mieć ukończony podstawowy kurs wspinaczki
        skalnej, samodzielnie pokonywać z dolną asekuracją drogi o trudnościach IV,
        posiadać ważną Kartę Zdrowia Sportowca.
        pozdrawiam
        • piotr_kropotkin Re: kurs na taternika 14.07.02, 11:04
          marcin.gala napisał(a):

> kurs tatrzański kosztuje w tej chwili około 2000 zł. W "Betlejemce", na Hali
          > Gąsienicowej trwa trzy tygodnie, u prywatnego instruktora dwa. W niektórych
          > szkołach jest możliwośc zapłaty w ratach.
          > Aby uczestniczyc w kursie, trzeba mieć ukończony podstawowy kurs wspinaczki
          > skalnej, samodzielnie pokonywać z dolną asekuracją drogi o trudnościach IV,
          > posiadać ważną Kartę Zdrowia Sportowca.
          > pozdrawiam

A ja lubię Tatry, chodzę po nich, trochę się wspinam - niekoniecznie na
          szlaku....I nie będę robił żadnego kursu, moje umiejętności są wystarczające,
          nie jestem ryzykantem, wiem kiedy odpuscić. Ale kasy na kursy nie wydam - po
          prostu szkoda.....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka