Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Federer-Nadal...

    03.06.05, 18:58
    ...zaczeli!Pierwszy set i prowadzi Nadal!
    Bedzie sensacja?Chyba nie.Moim zdaniem jasna sprawa.
    Obserwuj wątek
      • magazyn1 Re: Federer-Nadal... 03.06.05, 21:29
        Znakomity prezent urodzinowy mlodego "Tacosa".Wygral z Federerm.Spokonie i
        zdecydowanie.A Federer jakis inny niz zwykle?
        Czy pojawil sie kolejny "Galacticos tenisistos"?
        • Gość: Y_Sam Re: Federer-Nadal... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.05, 22:24
          Tak, ale tylko na cegłę.
        • Gość: lulek Re: Federer-Nadal... IP: 5.5R* / 203.38.2.* 03.06.05, 23:35
          Rafa POWERUS

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka