magazyn1 03.06.05, 18:58 ...zaczeli!Pierwszy set i prowadzi Nadal! Bedzie sensacja?Chyba nie.Moim zdaniem jasna sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magazyn1 Re: Federer-Nadal... 03.06.05, 21:29 Znakomity prezent urodzinowy mlodego "Tacosa".Wygral z Federerm.Spokonie i zdecydowanie.A Federer jakis inny niz zwykle? Czy pojawil sie kolejny "Galacticos tenisistos"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Y_Sam Re: Federer-Nadal... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.05, 22:24 Tak, ale tylko na cegłę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lulek Re: Federer-Nadal... IP: 5.5R* / 203.38.2.* 03.06.05, 23:35 Rafa POWERUS Odpowiedz Link Zgłoś