Gość: yeti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.05, 10:04 W koncu udalo sie przebudowac druzyne. www.wisla.krakow.pl/pages/gallery.php?id=192#dol Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: calagan Re: Nowa Wisla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.05, 10:43 O i to jest to. Wyniki moze sie nie poprawia, ale przynajmniej bedzie milo ogladac Wisle w akcji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yeti Re: Nowa Wisla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.05, 10:58 I ja bradzo uprzejmie prosze wladze Uefa o skreslenie durnego przepisu o kartkach z sciaganie koszulek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Porter Re: Nowa Wisla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.05, 22:23 Uważam, że w tej sytuacji wynik sportowy ma drugo-, albo i trzeciorzędne znaczenie. Odpowiedz Link Zgłoś