Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    04.08.02, 19:01
    redakcjo co z Kuźbą gdzie on gra i czy wogóle gra w jakims klubie
    Obserwuj wątek
      • salien Re: kuźba 04.08.02, 19:04
        redakcjo to samo z olszarem. nie mozna podawac na liste zawodnikow, ktorzy nie
        maja podpisanych kontraktow! mam dla was rade - przynajmniej nie odejmujcie
        punktow za ich sprzedaz.
        • Gość: Bachus` Re: kuźba IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 04.08.02, 22:46
          Salien, daj sobie spokoj czlowieku z tym Olszarem, musisz poruszac ten temat w
          kazdym watku na forum? Zamiast wyklucas sie z redakcja proponuje dokonac
          transferu ewentualnie grajka na lawke przesunac. Przede wszystkim jednak
          proponuje sledzic na biezaco newsy z ekstraklasy, a nie tylko Skarb Kibica,
          ktory widomo ze nie moze byc aktualny (drukarnia!). Pozdrawiam pozostalych
          graczy.
          • salien Re: kuźba 05.08.02, 10:29
            co ty gosciu pieprzysz? poruszam to, bo to jest wazny problem. prawda. moglbym
            to dawno odpuscic, ale dlaczego mam tracic punkty z winy redakcji? a z tym
            przesunieciem na lawe chyba ci sie facet cos pomylilo. mam swoja koncepcje gry
            polegajaca na danym ustawieniu i nie bede jej zmienial, bo ktos mi podal zla
            liste transferowa. i jeszcze jedno. mowiac o skarbie kibica chodzilo mi o
            internetowy skarb kibica "gazety wyborczej". gdybym wyczytal sobie takie
            pierdoly w gdzie indziej to bym sie tak nie czepial.
            • piter_d Re: kuźba 05.08.02, 14:59
              Tylko po co zasmiecasz forum kilkunastoma watkami?, nikt slepy nie jest.
              Popelniles blad wybierajac marnego kopacza-Twoj problem.
            • xpert Re: kuźba 05.08.02, 15:51
              salien napisał:

> co ty gosciu pieprzysz? poruszam to, bo to jest wazny problem. prawda.
              moglbym
              > to dawno odpuscic, ale dlaczego mam tracic punkty z winy redakcji? a z tym
              > przesunieciem na lawe chyba ci sie facet cos pomylilo. mam swoja koncepcje
              gry
              > polegajaca na danym ustawieniu i nie bede jej zmienial, bo ktos mi podal zla
              > liste transferowa. i jeszcze jedno. mowiac o skarbie kibica chodzilo mi o
              > internetowy skarb kibica "gazety wyborczej". gdybym wyczytal sobie takie
              > pierdoly w gdzie indziej to bym sie tak nie czepial.

bidulek
            • anubis.mp Re: kuźba 05.08.02, 17:27
              Kuźba od początku coś kręcił. Przeszedł do Widzewa, a za jakiś czas gazety
              piszą że trenuje z Wisłą K. Jak nie wiesz dokładnie czy zawodnik będzie grał w
              jakimś zespole to po cholerę go kupujesz? A teraz marudzisz jak baba na
              jarmarku.

Pozdr.
              Anubis
      • behcio666 Re: kuźba 05.08.02, 17:20
        Obawiam się, że redakcja w końcu będzie musiała ignorować to forum z powodu takich właśnie postów. Jak byłeś frajerem i kupiłeś pionka, który nie ma klubu to cierp a nie zasmradzaj wszystkim życia twoją tragedią.
        REDAKCJO, DLACZEGO NIE BYLO KRYGERA NA LISCIE TRANSFEROWEJ LECHA !!!!!!!!!! :)
        POZDR.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka