Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    dziwna sprawa

    28.07.05, 21:42
    wg mnie Sz.P. Marek Baster pownien dostac -2 a nie -3pkt, co o tym sadzicie??
    I sklad: 2pkt
    czyste konto: 2pkt
    zolta kartka: -1
    czerwona: -5
    bilans: -2
    Obserwuj wątek
      • midway7 Re: dziwna sprawa 28.07.05, 21:44
        arkos150 napisał:

        > wg mnie Sz.P. Marek Baster pownien dostac -2 a nie -3pkt, co o tym sadzicie??
        > I sklad: 2pkt
        > czyste konto: 2pkt
        > zolta kartka: -1
        > czerwona: -5
        > bilans: -2

        dostał 2. żółte, w konsekwencji czerwoną czyli -3
      • wonderpablo Re: dziwna sprawa 28.07.05, 22:19
        no wlasnie... pierwsza zolta, druga zolta, czerwona... to -1 + -1 + -5 = -7
        a ze 4 zdobyl to 4 + -7 = -3... proste... :)
        • jaglos Re: dziwna sprawa 29.07.05, 14:48
          troche dziwne ze bardziej oplaca sie dostac od razu czerwona niz 2 zolte...
      • marwi75 Re: dziwna sprawa 29.07.05, 14:50
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=478&w=27080716

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka