arkos150 28.07.05, 21:42 wg mnie Sz.P. Marek Baster pownien dostac -2 a nie -3pkt, co o tym sadzicie?? I sklad: 2pkt czyste konto: 2pkt zolta kartka: -1 czerwona: -5 bilans: -2 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
midway7 Re: dziwna sprawa 28.07.05, 21:44 arkos150 napisał: > wg mnie Sz.P. Marek Baster pownien dostac -2 a nie -3pkt, co o tym sadzicie?? > I sklad: 2pkt > czyste konto: 2pkt > zolta kartka: -1 > czerwona: -5 > bilans: -2 dostał 2. żółte, w konsekwencji czerwoną czyli -3 Odpowiedz Link Zgłoś
wonderpablo Re: dziwna sprawa 28.07.05, 22:19 no wlasnie... pierwsza zolta, druga zolta, czerwona... to -1 + -1 + -5 = -7 a ze 4 zdobyl to 4 + -7 = -3... proste... :) Odpowiedz Link Zgłoś
jaglos Re: dziwna sprawa 29.07.05, 14:48 troche dziwne ze bardziej oplaca sie dostac od razu czerwona niz 2 zolte... Odpowiedz Link Zgłoś
marwi75 Re: dziwna sprawa 29.07.05, 14:50 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=478&w=27080716 Odpowiedz Link Zgłoś