Gość: Jerry
IP: *.be.jnj.com
16.09.05, 14:55
Zastanawiam sie dlaczego w tak "renomowanej" GAZECIE nie ma ani slowa o
Druzynowych Mistrzostwach Swiata w rajdach Enduro, ktore wlasnie odbywaja sie
na Slowacji !?!
Albo zle szukam albo naprawde nie mozna nic sie dowiedziec o Polakach tam
startujacych. Jest wszystko: formula 1, kolarstwo, moda i tapety do komurek.
O enduro ani slowa ! Porazka.
Chyle czola przed autorami www.enduro.pl gdzie praktycznie na biezaca mozna
sie dowiedziec co sie dzieje na trasach i zobaczyc niektore fotki.
Poprawy Panowie i Panie !!!