Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    6-cio dniowka

    IP: *.be.jnj.com 16.09.05, 14:55
    Zastanawiam sie dlaczego w tak "renomowanej" GAZECIE nie ma ani slowa o
    Druzynowych Mistrzostwach Swiata w rajdach Enduro, ktore wlasnie odbywaja sie
    na Slowacji !?!
    Albo zle szukam albo naprawde nie mozna nic sie dowiedziec o Polakach tam
    startujacych. Jest wszystko: formula 1, kolarstwo, moda i tapety do komurek.
    O enduro ani slowa ! Porazka.
    Chyle czola przed autorami www.enduro.pl gdzie praktycznie na biezaca mozna
    sie dowiedziec co sie dzieje na trasach i zobaczyc niektore fotki.
    Poprawy Panowie i Panie !!!
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka