pawq1 01.10.02, 09:15 Z tego co widzę to nie tylko ja mam problem z brakiem punktów za 8-mą kolejkę, chociaż w składzie było 11 łbów!!!! Na razie jestem spokojny, ale jest już wtorek a tu dalej punktów nie ma. Ktoś tu odwala chałę!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
austria Re: BRAK PUNKTÓW 01.10.02, 09:45 Po tym loginem (pawq1) jest naprawde ciekawa druzyna. A najlepsze jest to ze do gry nie zostal desygnowany zaden z obroncow. Regulamin konkursu nie przewiduje takiego ustawienia. Musi byc conajmniej trzech wystawionych defensorow do gry. Nikt tu nie odwala chaly Prezesie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirekmil Re: BRAK PUNKTÓW IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.10.02, 10:42 austria napisał: > Nikt tu nie odwala chaly Prezesie... ...jedynie pawq1. Czytajmy Regulamin prezesie pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
piko58 Re: BRAK PUNKTÓW 01.10.02, 16:54 Proponuję 11 napastników (bramkarz ? - a po co??), co Ty na to ??? Odpowiedz Link Zgłoś
pawq1 Re: BRAK PUNKTÓW 01.10.02, 11:51 pawq1 napisał: > Z tego co widzę to nie tylko ja mam problem z brakiem punktów za 8-mą > kolejkę, chociaż w składzie było 11 łbów!!!! > Na razie jestem spokojny, ale jest już wtorek a tu dalej punktów nie ma. > Ktoś tu odwala chałę!!! No cóż poprostu należy czytać regulamin!!!! Chylę czoła i zabieram się za 9-tą kolejkę. Odpowiedz Link Zgłoś