Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    BRAK PUNKTÓW

    01.10.02, 09:15
    Z tego co widzę to nie tylko ja mam problem z brakiem punktów za 8-mą
    kolejkę, chociaż w składzie było 11 łbów!!!!
    Na razie jestem spokojny, ale jest już wtorek a tu dalej punktów nie ma.
    Ktoś tu odwala chałę!!!
    Obserwuj wątek
      • austria Re: BRAK PUNKTÓW 01.10.02, 09:45
        Po tym loginem (pawq1) jest naprawde ciekawa druzyna.
        A najlepsze jest to ze do gry nie zostal desygnowany zaden z obroncow.
        Regulamin konkursu nie przewiduje takiego ustawienia. Musi byc conajmniej
        trzech wystawionych defensorow do gry.
        Nikt tu nie odwala chaly Prezesie...




        • Gość: mirekmil Re: BRAK PUNKTÓW IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.10.02, 10:42
          austria napisał:

          > Nikt tu nie odwala chaly Prezesie...

          ...jedynie pawq1. Czytajmy Regulamin prezesie pzdr
        • piko58 Re: BRAK PUNKTÓW 01.10.02, 16:54
          Proponuję 11 napastników (bramkarz ? - a po co??), co Ty na to ???
      • pawq1 Re: BRAK PUNKTÓW 01.10.02, 11:51
        pawq1 napisał:

        > Z tego co widzę to nie tylko ja mam problem z brakiem punktów za 8-mą
        > kolejkę, chociaż w składzie było 11 łbów!!!!
        > Na razie jestem spokojny, ale jest już wtorek a tu dalej punktów nie ma.
        > Ktoś tu odwala chałę!!!

        No cóż poprostu należy czytać regulamin!!!!
        Chylę czoła i zabieram się za 9-tą kolejkę.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka