Gość: greg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 18:19 wg nich Tyllinger rozmawia z kimś z 3-ki Walasek,Ułamek,Kołodziej, a do piernikowa chce wrócić nasz wyjazdowy as Krzyżak Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kibic.zalogowany Re: z plotek dzisiejszego Expressu 09.11.05, 18:31 Kołodziej przecież zostanie w Tarnowie, Ułamek - błagam! nigdy w życiu tego płaczliwego człowieka!!!, a Walasek ok... tylko jakby przechodził jakieś załamanie, a więc zmiana klubu może dla niego być takim przełomem jak dla Sawiny. Krzyżakowi dziękujemy! szczególnie za komentarze przed kamerą, gdzie bez żadnego ukrycia twierdził, że jedzie na wyjazd przegrać i mu się walczyć nie chce...!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jazon Re: z plotek wczorajszej Pomorskiej:) IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 09.11.05, 19:54 Nie ma o czym pisac to pojawiaja się różne ploty. W Pomorskiej czytalem że do Torunia faktycznie zgłosili się Krzyżaniak i Pecyna. Z kolei zarząd chciał rozmawiać z Chrzanowskim (ponoć nawet byłby chętny), Kościechą, Staszkiem, Słaboniem i zdaje się Jędrzejakiem. Podobno przysłali swoje oferty do Torunia. Na tym etapie jednak wszystko to tylko dywagacje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Toma Toruń Re: z plotek wczorajszej Pomorskiej:) IP: *.petrus.com.pl 09.11.05, 22:01 Powiedzimy sobie uczicwie. To że Polonia rozmawia (Walasek, Kołodziej, Ułamek) jestem w stanie uwierzyć. Co do Torunia to może z Krzyżakiem rozmawiają natomiast z resztą jakoś mi się nie chce wierzyć. Nasi działacze dopiero zbierają się do kupy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zocha Re: z plotek wczorajszej Pomorskiej:) IP: *.kujawsko-pomorskie.pl 10.11.05, 08:48 jak juz ploty to ja słyszałam ze Rasiak rezygnuje z piłki nożnej i będzie jeżdził w Toruniu;> Odpowiedz Link Zgłoś
pioobo1 Re: z plotek dzisiejszego Expressu 10.11.05, 13:32 W Toruniu to my nie chcemy zadnych waszych asów, ani Krzyżaków!! Nowy zarząd, nowa siła musi być, a nie "emeryci". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: z plotek dzisiejszego Expressu IP: 158.75.213.* 10.11.05, 14:30 Błagam, tylko nie Krzyżak! Ten pan już swego czasu zdaje się wyraził opinię na temat klubu toruńskiego, czyżby nagle zmienił zdanie, bo nikt go już nie chce? Nawiasem mówiąc, całe szczęście że to nie kibice z Bydzi ustalają składy, bo kiedy tak czytam jak ich fantazja ponosi to śmiech bierze. Oczywiście dla sąsiadów same spady. Dzięki, dzięki.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Toma Toruń Re: z plotek dzisiejszego Expressu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.05, 15:10 Niestety kontrakty niegcjować będą Ci ludzie którzy działali wcześniej. Także możemy spodziewać się nazwisk typu Krzyżaniak, Smith a szczytem możliwości będzie Staszek. Nie sądzę ze w Toruniu będzie jeździł Chrzanek albo Kostek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jazon Trudno o optymizm... IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 10.11.05, 15:45 Ja wielokrotnie pisałem że w powrót kogokolwiek z 'kolonii gdańskiej' nie wierze nawet przez moment. Dzis Pomorska napisała że Chrzanek podobno nawet chętny jest- ciekawe skąd oni te informacje biorą? Niestety obawiam sie że skończy się jak zwykle- żeby chociaż ten Staszek im wyszedł... Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 Re: z plotek dzisiejszego Expressu 10.11.05, 23:06 Wszyscy sie mylicie. Prawda, ze mowi sie o Wasych starych i o kolonii Gdanskiej, ale chodzi tu o Bajerskiego :o)) To ma byc tak: Crump Jagus Krzyzaniak Bajerski Smith Zabik Miedzinski Odpowiedz Link Zgłoś
pioobo1 Re: z plotek dzisiejszego Expressu 11.11.05, 20:34 Jak Toruń już nie raz pokazał, to nawet z nienajlepszym składem graliśmy główne role w e-lidze. Ale to błąd twierdzić, że Smith i Krzyżak... Jak będzie dwóch obcokrajowców to wystarczy już sam Staszek i będzie oki, ale myślę, że może Kostek albo Chrzan się zgodzą. Jeszcze do tego Sully i już!! Odpowiedz Link Zgłoś
pioobo1 Re: z plotek dzisiejszego Expressu 11.11.05, 21:42 na stronie Przeglądu Żużlowego pokazała się informacja, że do Torunia zgłosił się Kris Słaboń, tak więc historia Z Krzyżakiem i Smithem niech idzie w zapomnienie:) Włodarze naszego klubu powinni szybko zacząć decydować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg c.d. z plotek dzisiejszego Expressu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 15:17 16.11 a propos 2-ego obcokrajowca: Sullivan, Jonas Davidsson (S) Peter Ljung (S) K.Bjerre (Dk) Adam Shields (Aus) Gafurow (Rosja) czyli andzejkowe wróżenie rozpoczęte... Odpowiedz Link Zgłoś
pioobo1 Re: c.d. z plotek dzisiejszego Expressu 16.11.05, 18:27 Ja bym dołożył jeszcze: Peter Karlsson Simon Stead Matej Zagar albo Ferjan David Norris Jest w czym wybierać!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ee Re: c.d. z plotek dzisiejszego Expressu IP: 10.10.73.* 16.11.05, 19:18 eee tam Odpowiedz Link Zgłoś