Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    z plotek dzisiejszego Expressu

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 18:19
    wg nich Tyllinger rozmawia z kimś z 3-ki Walasek,Ułamek,Kołodziej, a do
    piernikowa chce wrócić nasz wyjazdowy as Krzyżak
    Obserwuj wątek
      • kibic.zalogowany Re: z plotek dzisiejszego Expressu 09.11.05, 18:31
        Kołodziej przecież zostanie w Tarnowie, Ułamek - błagam! nigdy w życiu tego
        płaczliwego człowieka!!!, a Walasek ok... tylko jakby przechodził jakieś
        załamanie, a więc zmiana klubu może dla niego być takim przełomem jak dla Sawiny.
        Krzyżakowi dziękujemy! szczególnie za komentarze przed kamerą, gdzie bez żadnego
        ukrycia twierdził, że jedzie na wyjazd przegrać i mu się walczyć nie chce...!!!
      • Gość: Jazon Re: z plotek wczorajszej Pomorskiej:) IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 09.11.05, 19:54
        Nie ma o czym pisac to pojawiaja się różne ploty. W Pomorskiej czytalem że do
        Torunia faktycznie zgłosili się Krzyżaniak i Pecyna. Z kolei zarząd chciał
        rozmawiać z Chrzanowskim (ponoć nawet byłby chętny), Kościechą, Staszkiem,
        Słaboniem i zdaje się Jędrzejakiem. Podobno przysłali swoje oferty do Torunia.
        Na tym etapie jednak wszystko to tylko dywagacje...
        • Gość: Toma Toruń Re: z plotek wczorajszej Pomorskiej:) IP: *.petrus.com.pl 09.11.05, 22:01
          Powiedzimy sobie uczicwie. To że Polonia rozmawia (Walasek, Kołodziej, Ułamek)
          jestem w stanie uwierzyć. Co do Torunia to może z Krzyżakiem rozmawiają
          natomiast z resztą jakoś mi się nie chce wierzyć. Nasi działacze dopiero
          zbierają się do kupy.
        • Gość: zocha Re: z plotek wczorajszej Pomorskiej:) IP: *.kujawsko-pomorskie.pl 10.11.05, 08:48
          jak juz ploty to ja słyszałam ze Rasiak rezygnuje z piłki nożnej i będzie
          jeżdził w Toruniu;>
      • pioobo1 Re: z plotek dzisiejszego Expressu 10.11.05, 13:32
        W Toruniu to my nie chcemy zadnych waszych asów, ani Krzyżaków!! Nowy zarząd,
        nowa siła musi być, a nie "emeryci".
        • Gość: Aga Re: z plotek dzisiejszego Expressu IP: 158.75.213.* 10.11.05, 14:30
          Błagam, tylko nie Krzyżak!
          Ten pan już swego czasu zdaje się wyraził opinię na temat klubu toruńskiego,
          czyżby nagle zmienił zdanie, bo nikt go już nie chce?
          Nawiasem mówiąc, całe szczęście że to nie kibice z Bydzi ustalają składy, bo
          kiedy tak czytam jak ich fantazja ponosi to śmiech bierze. Oczywiście dla
          sąsiadów same spady. Dzięki, dzięki....
          • Gość: Toma Toruń Re: z plotek dzisiejszego Expressu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.05, 15:10
            Niestety kontrakty niegcjować będą Ci ludzie którzy działali wcześniej. Także
            możemy spodziewać się nazwisk typu Krzyżaniak, Smith a szczytem możliwości
            będzie Staszek. Nie sądzę ze w Toruniu będzie jeździł Chrzanek albo Kostek...
            • Gość: Jazon Trudno o optymizm... IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 10.11.05, 15:45
              Ja wielokrotnie pisałem że w powrót kogokolwiek z 'kolonii gdańskiej' nie wierze
              nawet przez moment. Dzis Pomorska napisała że Chrzanek podobno nawet chętny
              jest- ciekawe skąd oni te informacje biorą? Niestety obawiam sie że skończy się
              jak zwykle- żeby chociaż ten Staszek im wyszedł...
          • arius5 Re: z plotek dzisiejszego Expressu 10.11.05, 23:06
            Wszyscy sie mylicie.
            Prawda, ze mowi sie o Wasych starych i o kolonii Gdanskiej, ale chodzi tu o
            Bajerskiego :o))

            To ma byc tak:
            Crump
            Jagus
            Krzyzaniak
            Bajerski
            Smith
            Zabik
            Miedzinski

            • pioobo1 Re: z plotek dzisiejszego Expressu 11.11.05, 20:34
              Jak Toruń już nie raz pokazał, to nawet z nienajlepszym składem graliśmy główne
              role w e-lidze. Ale to błąd twierdzić, że Smith i Krzyżak... Jak będzie dwóch
              obcokrajowców to wystarczy już sam Staszek i będzie oki, ale myślę, że może
              Kostek albo Chrzan się zgodzą. Jeszcze do tego Sully i już!!
      • pioobo1 Re: z plotek dzisiejszego Expressu 11.11.05, 21:42
        na stronie Przeglądu Żużlowego pokazała się informacja, że do Torunia zgłosił
        się Kris Słaboń, tak więc historia Z Krzyżakiem i Smithem niech idzie w
        zapomnienie:) Włodarze naszego klubu powinni szybko zacząć decydować
      • Gość: greg c.d. z plotek dzisiejszego Expressu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 15:17
        16.11 a propos 2-ego obcokrajowca:
        Sullivan,
        Jonas Davidsson (S)
        Peter Ljung (S)
        K.Bjerre (Dk)
        Adam Shields (Aus)
        Gafurow (Rosja)

        czyli andzejkowe wróżenie rozpoczęte...
        • pioobo1 Re: c.d. z plotek dzisiejszego Expressu 16.11.05, 18:27
          Ja bym dołożył jeszcze:
          Peter Karlsson
          Simon Stead
          Matej Zagar albo Ferjan
          David Norris
          Jest w czym wybierać!!
          • Gość: ee Re: c.d. z plotek dzisiejszego Expressu IP: 10.10.73.* 16.11.05, 19:18
            eee tam

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka