halfoat Re: Łyżwiarze szybcy 21.02.06, 16:56 Czyżbyście sugerowali, że potykają się bo lód jest zbyt równy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sed Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:01 mecz Kanada Czechy można oglądać na żywo na 2 programie Czeskiej telewizji Odpowiedz Link Zgłoś
klapounio Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:05 redakcjo! wiecej i czesciej o tym meczyku! Prosim vas! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibol1 Czechy-Kanada kanał EinsFestival Satelita Astra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:03 Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Czechy-Kanada kanał EinsFestival Satelita Ast 21.02.06, 17:05 dość pieprzenia, dawać mecz!!! Odpowiedz Link Zgłoś
klapounio Re: Czechy-Kanada kanał EinsFestival Satelita Ast 21.02.06, 17:08 cus jakby dawali... w przerwie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibol1 Re: Czechy-Kanada kanał EinsFestival Satelita Ast IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:09 Na TVP będzie mecz ... Finlandia-Niemcy !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Czechy-Kanada kanał EinsFestival Satelita Ast 21.02.06, 17:10 osłabłem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menolo Szlag by trafil to TVP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:15 Hokej w Turynie a my tu w studiu gadu, gadu ... Ile czasu ubiera sie bramkarz hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jackro Re: Czechy-Kanada kanał EinsFestival Satelita Ast IP: *.acn.waw.pl 21.02.06, 17:15 na itvp.pl mozna ogladac. niestety dziala tylko pod internet explorerem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sed Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:05 jestr 3:0 dla Kanady Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:06 a tym baranom na wspomnienia się zebrało Odpowiedz Link Zgłoś
klapounio Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:11 W tym meczu kazdy Czech wyglada, jakby sie Popil vel Smutny nazywal... Odpowiedz Link Zgłoś
klapounio Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:12 Trwamac! znowu beda latac w kolko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzych w tvp z poslizgiem Kanada-Czechy IP: *.texasnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:14 Odpowiedz Link Zgłoś
klapounio Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:18 no ba! ale Popil czy nie?! Odpowiedz Link Zgłoś
tasta Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:15 to jest majstersztyk! TVP przechodzi sama siebie; swietny hokej, a oni gadaja w studio o pie..ch... przeciez gadajacych palantow mozna nam serwowac kiedy indziej, jak juz sie k. mac inaczej nie da! Odpowiedz Link Zgłoś
tasta Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:16 piszecie ze 3:0... a TVP nam serwuje retransmisje, przy stanie 2:0 Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:17 no cóż, czas wschodnioeuropejski Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Szpakowski 21.02.06, 17:19 tylko czekam, aż powie, że w drużynie jueseju grają gwiazdy enejdżelu Odpowiedz Link Zgłoś
tasta Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:20 a moze Czesi chca przegrac, zeby grac ze Slowacja, a nie Rosja albo Szwecja? Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:22 no to się naoglądaliśmy, że hej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:25 I tak wiadomo, że turniej zaczyna się od ćwierćfinałów. Ważne, żeby w fazie grupowej stracić jak najmniej sił i przejść dalej z któregokolwiek z pierwszych czterech miejsc, bo w zasadzie na kogo by nie trafić z przeciwnej pierwszej czwórki, to poziom i tak zbliżony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.faith.pl / 80.51.255.* 21.02.06, 17:21 Finlandczycy? Chyba Finowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzych lepiej poogladac kabaret Tey na tvp2 :)) IP: *.texasnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:22 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krist Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:23 Panowie poinformujcie Pana Szpakowskigo ze kanadysjski superstrzelec nie nazywa sie Jerome Igilla lecz Iginla bo juz nie moge sluchac jego wymowy a za NHLa lub NHlu powinien dostac złoty mikrofon.A hitem było wejście na antene "Knadayjczycy zamkneli w zamku Czechów" i pewni czekaj na rycerza na białym koniu. Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:28 A "pierwsza tercja skończyła się syreną końcową". Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:29 Szpakowski już mówił Igilla, Iginla i Ingilla Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzych Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.texasnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:32 to tak jak szaranowicz i jego kiutel Odpowiedz Link Zgłoś
kristex77 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:37 Hit goni hit Szpaku szaleje Martin Erat zamiast(wymowa) Irat oraz Broder zamiast Brodur--ostro leci zobaczymy na czym wyladuje Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:40 A na eurosporcie Kujpers przegrał / nie dorabiać ch nie lzja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:51 Igilla, Hliniczka, reprezentacja Fin - ło Matko Bosko... Odpowiedz Link Zgłoś
kristex77 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:53 Super, bosko pysznie jutro zaczynaja sie ćwicfinały a szpaku stwierdza ze jeszcze przed nami spotkanie czechów ze szwedami --Brawo,Brawo!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:55 No i teraz dowiemy się kto jest de beścikiem. Stawiam na Davisa - czarny ale jak on się rusza te kocie ruchy na panczenach!!! Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:56 Twierdzę że będzie miał złoto! Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 18:00 drugi - no cóż jak na koszykarza starującego na łyżwach to i tak świetnie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nedops Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.02.06, 17:28 7 par,14 zawodnikow Panowie redaktorzy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibol1 Dobry wojak Szwejk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:42 Czesi nie są tacy głupi, jak ich malują. W 38 podłożyli się Niemcom ... i mają Skodę lepszą od VW na jego licencji. Teraz też coś kombinują ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M.M Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.kat.3s.pl 21.02.06, 17:43 Janusz Jojko był bardzo dobrym bramkarzem :). Swoją wpadke z 87 r wielokrotnie już odpokutował będąc podporą GKS przez wiele sezonów. To tak na marginesie (bo ktoś mógł by pomyśleć, że to był kiepski bramkarz). Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:45 Jojko :) hi,hi,hi nie żebym się śmiał - ale mi się ta bramka przypomniała Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:49 Później długo jeszcze na wielu stadionach w Polsce śpiewano: "Jojko, Jojko bramkę strzel". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: julobubi podcinanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:47 Moznaby powiedziec, ze znowu mamy pecha, bo jak na razie tylko ten nieszczesny BOKKO Havard nie doszusowal do mety i akurat musial on startowac w parze z jedynym Polakiem w konkursie.. Odpowiedz Link Zgłoś
deana Włoch 21.02.06, 18:06 Włoch wygrał dystans 1500 mężczyzn,ciekawy finał i w miarę dobre miejsce Polaka. Odpowiedz Link Zgłoś
klapounio Re: Włoch 21.02.06, 18:11 Teoria spiskowa -i dlatego carabinieri zrobili kipisz Austriakom:) Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 18:05 Przełączyłem na 1 - dlaczego nie powiedzieliście że Kasperczak komentuje hokeja? Odpowiedz Link Zgłoś
deana Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 18:07 Mam pytanko-czy Szwajcarzy też już mają zagwarantowane miejsce w ćwierćfinałach hokeja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibol1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:09 Mam pytanko- czy jesteś z TVP? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Finowie nie Finlandczycy IP: *.faith.pl / 80.51.255.* 21.02.06, 18:10 FINOWIE a nie Finlandczycy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: julobubi Re: Finowie nie Finlandczycy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:14 Przeczytaj sobie wypowiedz Fin i Finlandczyk - Gość: Milowicki Beton 21.02.06, 14:53 i potem pisz:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: 192.75.12.* 21.02.06, 18:12 jaki znowu absurdalny rezultat wlocha pobiegl ponad 2sek wolniej niz rekord swiata 1:42.78 HEDRICK Chad 18 November 2005 Salt Lake City, UT (USA) a ze sie tu chlopina nie popisal to juz jego strata Odpowiedz Link Zgłoś
klapounio Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 18:14 o, Czesi na Eurosporcie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sparrhawk Mecz Kanada - Czechy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:13 Jako fan drużyny czeskiej jestem oburzony, że mecz sęedziuje Kanadyjczyk. Czy komentatorzy nie mogliby jakoś zainterweniować? Odpowiedz Link Zgłoś
kristex77 Re: Mecz Kanada - Czechy 21.02.06, 18:17 Szpaku cały czas powtarza z czesi nie bedea chcili grac ze słowakami i ma racje sam stwirdził ze jeszcze beda grali ze szwedami Odpowiedz Link Zgłoś
klapounio Re: Mecz Kanada - Czechy 21.02.06, 18:17 bo to na szczescie nie pilka nozna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bonzo Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.devs.futuro.pl 21.02.06, 18:20 Macie może jakieś informacje na temat kiedy i jaki model zdobęda nasi sportowcy w Turynie,powtarzam choidz mi o Turyn nie o Vancouver ani tym bardziej Pekin?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:28 Wiadomo jedynie to, że zdobędziemy dokładnie tyle samo medali co wszystkie kraje Afryki razem wzięte! Odpowiedz Link Zgłoś
kristex77 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 18:21 Pan Jopczyk nie chce być gorszy przed chwilą walnoł :"czesi już sie rozgrzeli..."rozgrzeli,zaparzyli a potem pewnie zwycieżyli!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kristex77 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 18:26 Hmm zastanawia mnie skad redaktor TVP, ze nie wymienie tu z nazwiska, wie ze Czesi nie chcą grać ze Słowakami.Czyżby jakiś przeciek!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ConeZonen Okulary panczenistów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:51 No właśnie. Ktoś się orientuje po co im one? Czyżby raziło ich światło odbijające się od tafli lodu? W sumie po jednym okrążeniu pełnym sprintem powinni już mieć ciemno przed oczami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kate.g Re: Okulary panczenistów IP: *.198.171.66.subscriber.vzavenue.net 21.02.06, 19:17 Pewnie przeszkadza im wiatr, w koncu jada szybko. W oko moze tez wpasc okruch lodu. To niebezpieczne. Pamietasz basn "Krolowa Sniegu"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ConeZonen Re: Okulary panczenistów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 19:24 Kojarzę tytuł i głównych bohaterów mniej więcej. Treści już nie bardzo :-| Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kate.g Re: Okulary panczenistów IP: *.198.171.66.subscriber.vzavenue.net 21.02.06, 19:28 Kayowi wpadl okruch lodu do oka, w nastepstwie czego stal sie zimny i obojetny jak lod. Krolowa Sniegu go uwiezila w swoim lodowym krolestwie i Gerda musiala go ratowac. Mysle, ze panczenisci boja sie Krolowej Sniegu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:29 Rozgrzeli - rozgrzali, Jopczyk - Jobczyk. Co za różnica, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rammzes1 komentarz IP: *.perfekt.pl 21.02.06, 18:25 Komentarz meczu Czechy Kanada na iTVP to jest dopiero mistrzostwo!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: komentarz 21.02.06, 18:34 "ależ Jagr pięknie operuje kijem" "dwóch na dwóch, każdy pokrył swoje pozycje" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lutek Re: komentarz IP: *.sanetja.pl 21.02.06, 18:37 Knadyjski bramkarz wg. red Szpakoskiwgo nazywa sie Bruder a może Bruner a w ataku Czech gra Hans Kloss!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ConeZonen Re: komentarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:40 Bruder, ale także Brodur, Broder i zapewne jeszcze kilka innych wersji polegających na zamianie samogłosek. Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: komentarz 21.02.06, 18:45 Następny mecz hokejowy będzie komentował duet Szpakowski - Piechniczek ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ConeZonen Re: komentarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:48 Piechniczek? Chyba sprzed swojego kominka w Wiśle. Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: komentarz 21.02.06, 19:04 klapounio napisał: > "zawodniczka rozpychajaca" :)) uzurpatorki - wszędzie te feministki! Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 18:27 Nie odchodzimy od telewizorów dziś będzie jeszcze IV tercja Real - Arsenal z ty samym komentatorem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:35 Myślisz, że szpak zdąży przefrunąć w tak krótkim czasie z Turynu do Madrytu? Ktoś się orientuje jakie prędkości rozwijają szpaki w obecnie panujących warunkach pogodowych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kate.g Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.198.171.66.subscriber.vzavenue.net 21.02.06, 18:51 No i Kanada wygrala. Przepowiedzialam. Jeszcze wygra Szwecja i USA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:58 Bardzo ładnie. A w tym czasie to ja będę już śledził przebieg wydarzeń na Estadio Santiago Bernabéu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kate.g Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.198.171.66.subscriber.vzavenue.net 21.02.06, 19:00 A co z Hokejem!!! Kto bedzie sledzil pelne emocji zmagania i kibicowal??? Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 19:04 mam podzielną uwagę, dam radę, żeby tylko łyżwiarstwa figurowego nie dali Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 19:08 Ale suuuuuuuuuuuuuuuną te holenderki łaaaaaaaaaaaaaał! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 19:08 Mogę Cię zapewnić, że wszyscy kibice piłki nożnej po 10 dniach nieprzerwanych "emocji" towarzyszących zmaganiom olimpijczyków przełączą się dzisiaj na Ligę Mistrzów. A jutro zresztą tym bardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kate.g Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.198.171.66.subscriber.vzavenue.net 21.02.06, 19:12 Liga Mistrzow jest co roku. Olimpiada nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 19:15 I całe szczęście :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kate.g Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.198.171.66.subscriber.vzavenue.net 21.02.06, 19:18 Cale szczescie, ze Liga jest co roku, czy olimpiada co 4 lata? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 19:24 Myślę, że i jedno i drugie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Damski hokej Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.telia.com 21.02.06, 20:48 He, he... Szwecja-Slowacja to mecz ktorego nikt nie chce wygrac. A TVP glosi dumnie, ze to bedzie zazarty mecz. Bzdury niesamowite. Przegrany gra ze Szwajcaria, a wygrany z Czechami. Wiec Szwedzi jak zwykle sie podloza i na pewno nie wygraja, bo KAZDY chce grac ze Szwajcarami. Poza tym nie rozumiem dlaczego ta cipka z TVP sama w imieniu wlasnej plci deprecjonuje hokej damski. Owszem, to nie hokej meski z bodiczkami, bo gra cialem zakazana, ale dlaczego JAWNIE sie tak ponizac. Wiecej odwagi i poczucia wlasnej wartosci, cipko z TVP. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Z tym Hnilicką to wiecie że dzwoni IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 21.02.06, 18:28 ale nie w tym kościele. Hnilicka grywał sporo w NHL, ale jak się zestarzał to poszedł do II (czyli III) ligi czeskiej. I stamtąd go SMS Legia Warszawa ściągnął NA JEDEN MECZ chcąc w ten sposób psim swędem wejść do ekstraklasy. Tyle, że naprędce sklecona z juniorów drużyna Cracovii strzeliła mu 4 gole i się nie udało. A więc już sześć lat temu ten były NHL-owiec był kiepski Odpowiedz Link Zgłoś
a.adas Re: Z tym Hnilicką to wiecie że dzwoni 21.02.06, 18:37 www.hockeydb.com/ihdb/stats/pdisplay.php3?pid=00002304 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MarcinKSC Re: Z tym Hnilicką to wiecie że dzwoni IP: *.chello.pl 21.02.06, 19:08 Chłopcze jak już kogoś poprawiasz to sprawdź najpierw swoją wiedzę - Milan Hnilicka w Polsce grał przed sezonem 2000/01 kiedy to próbowano na siłę wepchnąć SMS Warszawa do ligi - wcześniej w NHL zagrał dwa mecze w New York Rangers - prosto z Polski pojechał do Atlanty gdzie był bramkarzem Atlanta Thrashers i radził sobie całkiem nieźle. Potem jednak zaczłęo mu iść gorzej i w konsekwencji teraz wrócił do Czech. I to nie była naprędce sklecona druzyna juniorów Cracovii tylko całkiem niezła druzyna, która mogła sporo wtedy namieszać w ekstraklasie, gdyby nie przeinwestowano. A Hnilickę przepieknie oszukał w meczu Tomek Podlipni który go wręcz ośmieszył w czasie tego turnieju barażowego, kiedy to niedoceniona Cracovia wzniosła się na wyżyny i ubiła ten przekręt w zarodku... Panów redaktorów proszę uprzejmie o sprostowanie tego w relacji LIVE - bo chyba ma być rzetelnie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Z tym Hnilicką to wiecie że dzwoni IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 21.02.06, 19:35 prostownik się znalazł. Drużyna składała się w większości z juniorów. Zapytaj się Śliwy, który grał w tym meczu. Podlipniego i Rączkę załatwiono na 2 godziny przed meczem (aby dać odpór na przekręt z H. i jeszcze jakimś napastnikiem, którego SMS też tylko na ten mecz ściągnął) A drużyna była taką silną paczką że z hukiem spadła z ligi. Teraz też macie silną paczkę ale na papierze, co pokazało Wam nasze Podhale ha,ha Odpowiedz Link Zgłoś
a.adas Milan Hnilicka 21.02.06, 18:35 Jesienią bodaj 99 roku zagrał w turnieju o awans do polskiej ekstraligi hokejowej, trzy mecze? Był wtedy w drodze za Ocean, w Polsce był przejazdem i zainkasował tysiąc złoty, moze trochę więcej. Ktoś w Warszawie próbował budować potęgę hokejową - SMS ostatecznie nie awansował, przegrywajac z biedną Cracovią? A moze Zagłębiem? To z Geremim nie jest sprawdzone;) Odpowiedz Link Zgłoś