Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Igrzyska na żywo - dzień 11.

      • halfoat Re: Łyżwiarze szybcy 21.02.06, 16:56
        Czyżbyście sugerowali, że potykają się bo lód jest zbyt równy?
      • Gość: sed Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:01
        mecz Kanada Czechy można oglądać na żywo na 2 programie Czeskiej telewizji
        • halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:02
          fajnie, tylko nie mam
          • klapounio Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:05
            redakcjo! wiecej i czesciej o tym meczyku! Prosim vas!
      • Gość: kibol1 Czechy-Kanada kanał EinsFestival Satelita Astra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:03
        • halfoat Re: Czechy-Kanada kanał EinsFestival Satelita Ast 21.02.06, 17:05
          dość pieprzenia, dawać mecz!!!
          • klapounio Re: Czechy-Kanada kanał EinsFestival Satelita Ast 21.02.06, 17:08
            cus jakby dawali... w przerwie...
          • Gość: kibol1 Re: Czechy-Kanada kanał EinsFestival Satelita Ast IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:09
            Na TVP będzie mecz ... Finlandia-Niemcy !!!!
            • halfoat Re: Czechy-Kanada kanał EinsFestival Satelita Ast 21.02.06, 17:10
              osłabłem
              • Gość: menolo Szlag by trafil to TVP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:15
                Hokej w Turynie a my tu w studiu gadu, gadu ... Ile czasu ubiera sie bramkarz hehe
        • Gość: jackro Re: Czechy-Kanada kanał EinsFestival Satelita Ast IP: *.acn.waw.pl 21.02.06, 17:15
          na itvp.pl mozna ogladac. niestety dziala tylko pod internet explorerem
      • Gość: sed Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:05
        jestr 3:0 dla Kanady
        • halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:06
          a tym baranom na wspomnienia się zebrało
          • klapounio Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:11
            W tym meczu kazdy Czech wyglada, jakby sie Popil vel Smutny nazywal...
            • klapounio Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:12
              Trwamac! znowu beda latac w kolko!
              • Gość: krzych w tvp z poslizgiem Kanada-Czechy IP: *.texasnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:14
            • halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:16
              Smutny bo nie Poruchal
              • klapounio Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:18
                no ba! ale Popil czy nie?!
      • tasta Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:15
        to jest majstersztyk! TVP przechodzi sama siebie; swietny hokej, a oni gadaja w
        studio o pie..ch... przeciez gadajacych palantow mozna nam serwowac kiedy
        indziej, jak juz sie k. mac inaczej nie da!
      • tasta Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:16
        piszecie ze 3:0... a TVP nam serwuje retransmisje, przy stanie 2:0
        • halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:17
          no cóż, czas wschodnioeuropejski
      • halfoat Re: Szpakowski 21.02.06, 17:19
        tylko czekam, aż powie, że w drużynie jueseju grają gwiazdy enejdżelu
      • tasta Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:20
        a moze Czesi chca przegrac, zeby grac ze Slowacja, a nie Rosja albo Szwecja?
        • halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:22
          no to się naoglądaliśmy, że hej
        • Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:25
          I tak wiadomo, że turniej zaczyna się od ćwierćfinałów. Ważne, żeby w fazie
          grupowej stracić jak najmniej sił i przejść dalej z któregokolwiek z pierwszych
          czterech miejsc, bo w zasadzie na kogo by nie trafić z przeciwnej pierwszej
          czwórki, to poziom i tak zbliżony.
      • Gość: Artur Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.faith.pl / 80.51.255.* 21.02.06, 17:21
        Finlandczycy? Chyba Finowie.
        • halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:22
          następny
      • Gość: krzych lepiej poogladac kabaret Tey na tvp2 :)) IP: *.texasnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:22
      • Gość: krist Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:23
        Panowie poinformujcie Pana Szpakowskigo ze kanadysjski superstrzelec nie nazywa
        sie Jerome Igilla lecz Iginla bo juz nie moge sluchac jego wymowy a za NHLa lub
        NHlu powinien dostac złoty mikrofon.A hitem było wejście na
        antene "Knadayjczycy zamkneli w zamku Czechów" i pewni czekaj na rycerza na
        białym koniu. Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:28
          A "pierwsza tercja skończyła się syreną końcową".
        • halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:29
          Szpakowski już mówił Igilla, Iginla i Ingilla
          • Gość: krzych Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.texasnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:32
            to tak jak szaranowicz i jego kiutel
            • kristex77 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:37
              Hit goni hit Szpaku szaleje Martin Erat zamiast(wymowa) Irat oraz Broder
              zamiast Brodur--ostro leci zobaczymy na czym wyladuje
              • morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:40

                A na eurosporcie Kujpers przegrał / nie dorabiać ch nie lzja
              • Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:51
                Igilla, Hliniczka, reprezentacja Fin - ło Matko Bosko...
                • kristex77 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:53
                  Super, bosko pysznie jutro zaczynaja sie ćwicfinały a szpaku stwierdza ze
                  jeszcze przed nami spotkanie czechów ze szwedami --Brawo,Brawo!!!!!!!!
                • morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:55


                  No i teraz dowiemy się kto jest de beścikiem.

                  Stawiam na Davisa - czarny ale jak on się rusza te kocie ruchy na panczenach!!!
                  • morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:56


                    Twierdzę że będzie miał złoto!
                  • halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:58
                    wyginam ciało śmiało
                  • morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:58


                    Jest zajebisty
                    • morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 18:00

                      drugi - no cóż jak na koszykarza starującego na łyżwach to i tak świetnie ;)
      • Gość: nedops Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.02.06, 17:28
        7 par,14 zawodnikow Panowie redaktorzy :)
      • Gość: kibol1 Dobry wojak Szwejk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:42
        Czesi nie są tacy głupi, jak ich malują.
        W 38 podłożyli się Niemcom ... i mają Skodę lepszą od VW na jego licencji.
        Teraz też coś kombinują ...
      • Gość: M.M Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.kat.3s.pl 21.02.06, 17:43
        Janusz Jojko był bardzo dobrym bramkarzem :). Swoją wpadke z 87 r wielokrotnie
        już odpokutował będąc podporą GKS przez wiele sezonów. To tak na marginesie (bo
        ktoś mógł by pomyśleć, że to był kiepski bramkarz).
        • morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 17:45

          Jojko :)
          hi,hi,hi nie żebym się śmiał - ale mi się ta bramka przypomniała
          • Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:49
            Później długo jeszcze na wielu stadionach w Polsce śpiewano: "Jojko, Jojko
            bramkę strzel".
      • Gość: julobubi podcinanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:47
        Moznaby powiedziec, ze znowu mamy pecha, bo jak na razie tylko ten nieszczesny
        BOKKO Havard nie doszusowal do mety i akurat musial on startowac w parze z
        jedynym Polakiem w konkursie..
        • deana Włoch 21.02.06, 18:06
          Włoch wygrał dystans 1500 mężczyzn,ciekawy finał i w miarę dobre miejsce Polaka.
          • klapounio Re: Włoch 21.02.06, 18:11
            Teoria spiskowa -i dlatego carabinieri zrobili kipisz Austriakom:)
      • morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 18:05

        Przełączyłem na 1 - dlaczego nie powiedzieliście że Kasperczak komentuje hokeja?
        • deana Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 18:07
          Mam pytanko-czy Szwajcarzy też już mają zagwarantowane miejsce w ćwierćfinałach hokeja?
          • halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 18:08
            wychodzi na to, że tak
          • Gość: kibol1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:09
            Mam pytanko- czy jesteś z TVP?
      • Gość: Artur Finowie nie Finlandczycy IP: *.faith.pl / 80.51.255.* 21.02.06, 18:10
        FINOWIE a nie Finlandczycy.
        • halfoat Re: Finowie nie Finlandczycy 21.02.06, 18:12
          następny
        • klapounio Re: Finowie nie Finlandczycy 21.02.06, 18:12
          jeszcze jeden...
        • Gość: julobubi Re: Finowie nie Finlandczycy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:14
          Przeczytaj sobie wypowiedz Fin i Finlandczyk - Gość: Milowicki Beton 21.02.06,
          14:53 i potem pisz:)
      • Gość: gosc Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: 192.75.12.* 21.02.06, 18:12
        jaki znowu absurdalny rezultat wlocha pobiegl ponad 2sek wolniej niz rekord swiata
        1:42.78 HEDRICK Chad 18 November 2005 Salt Lake City, UT (USA)
        a ze sie tu chlopina nie popisal to juz jego strata
        • klapounio Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 18:14
          o, Czesi na Eurosporcie
      • Gość: sparrhawk Mecz Kanada - Czechy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:13
        Jako fan drużyny czeskiej jestem oburzony, że mecz sęedziuje Kanadyjczyk. Czy
        komentatorzy nie mogliby jakoś zainterweniować?
        • klapounio Re: Mecz Kanada - Czechy 21.02.06, 18:15
          3:2!
          • kristex77 Re: Mecz Kanada - Czechy 21.02.06, 18:17
            Szpaku cały czas powtarza z czesi nie bedea chcili grac ze słowakami i ma racje
            sam stwirdził ze jeszcze beda grali ze szwedami
        • klapounio Re: Mecz Kanada - Czechy 21.02.06, 18:17
          bo to na szczescie nie pilka nozna
      • Gość: Bonzo Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.devs.futuro.pl 21.02.06, 18:20
        Macie może jakieś informacje na temat kiedy i jaki model zdobęda nasi sportowcy
        w Turynie,powtarzam choidz mi o Turyn nie o Vancouver ani tym bardziej Pekin??
        • Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:28
          Wiadomo jedynie to, że zdobędziemy dokładnie tyle samo medali co wszystkie
          kraje Afryki razem wzięte!
      • kristex77 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 18:21
        Pan Jopczyk nie chce być gorszy przed chwilą walnoł :"czesi już sie
        rozgrzeli..."rozgrzeli,zaparzyli a potem pewnie zwycieżyli!!!!
        • kristex77 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 18:26
          Hmm zastanawia mnie skad redaktor TVP, ze nie wymienie tu z nazwiska, wie ze
          Czesi nie chcą grać ze Słowakami.Czyżby jakiś przeciek!!!!!!!!
          • klapounio Pogadajmy o pilce? 21.02.06, 18:47
            :) Lyzwiarki zaczynaja...
            • Gość: ConeZonen Okulary panczenistów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:51
              No właśnie. Ktoś się orientuje po co im one? Czyżby raziło ich światło
              odbijające się od tafli lodu? W sumie po jednym okrążeniu pełnym sprintem
              powinni już mieć ciemno przed oczami.
              • Gość: Kate.g Re: Okulary panczenistów IP: *.198.171.66.subscriber.vzavenue.net 21.02.06, 19:17
                Pewnie przeszkadza im wiatr, w koncu jada szybko. W oko moze tez wpasc okruch
                lodu. To niebezpieczne. Pamietasz basn "Krolowa Sniegu"?
                • Gość: ConeZonen Re: Okulary panczenistów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 19:24
                  Kojarzę tytuł i głównych bohaterów mniej więcej. Treści już nie bardzo :-|
                  • Gość: Kate.g Re: Okulary panczenistów IP: *.198.171.66.subscriber.vzavenue.net 21.02.06, 19:28
                    Kayowi wpadl okruch lodu do oka, w nastepstwie czego stal sie zimny i obojetny
                    jak lod. Krolowa Sniegu go uwiezila w swoim lodowym krolestwie i Gerda musiala
                    go ratowac. Mysle, ze panczenisci boja sie Krolowej Sniegu.
        • Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:29
          Rozgrzeli - rozgrzali, Jopczyk - Jobczyk. Co za różnica, prawda?
      • Gość: rammzes1 komentarz IP: *.perfekt.pl 21.02.06, 18:25
        Komentarz meczu Czechy Kanada na iTVP to jest dopiero mistrzostwo!!!!!
        • halfoat Re: komentarz 21.02.06, 18:34
          "ależ Jagr pięknie operuje kijem"
          "dwóch na dwóch, każdy pokrył swoje pozycje"
          • Gość: Lutek Re: komentarz IP: *.sanetja.pl 21.02.06, 18:37
            Knadyjski bramkarz wg. red Szpakoskiwgo nazywa sie Bruder a może Bruner a w
            ataku Czech gra Hans Kloss!!!!!!!!
            • Gość: ConeZonen Re: komentarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:40
              Bruder, ale także Brodur, Broder i zapewne jeszcze kilka innych wersji
              polegających na zamianie samogłosek.
              • morfeusz_1 Re: komentarz 21.02.06, 18:45


                Następny mecz hokejowy będzie komentował duet Szpakowski - Piechniczek ;)
                • Gość: ConeZonen Re: komentarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:48
                  Piechniczek? Chyba sprzed swojego kominka w Wiśle.
          • klapounio Re: komentarz 21.02.06, 19:00
            "zawodniczka rozpychajaca" :))
            • morfeusz_1 Re: komentarz 21.02.06, 19:04
              klapounio napisał:

              > "zawodniczka rozpychajaca" :))


              uzurpatorki - wszędzie te feministki!
      • morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 18:27

        Nie odchodzimy od telewizorów dziś będzie jeszcze IV tercja
        Real - Arsenal z ty samym komentatorem ;)
        • Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:35
          Myślisz, że szpak zdąży przefrunąć w tak krótkim czasie z Turynu do Madrytu?
          Ktoś się orientuje jakie prędkości rozwijają szpaki w obecnie panujących
          warunkach pogodowych?
          • Gość: Kate.g Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.198.171.66.subscriber.vzavenue.net 21.02.06, 18:51
            No i Kanada wygrala. Przepowiedzialam. Jeszcze wygra Szwecja i USA.
            • Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 18:58
              Bardzo ładnie. A w tym czasie to ja będę już śledził przebieg wydarzeń na
              Estadio Santiago Bernabéu.
              • Gość: Kate.g Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.198.171.66.subscriber.vzavenue.net 21.02.06, 19:00
                A co z Hokejem!!! Kto bedzie sledzil pelne emocji zmagania i kibicowal???
                • halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 19:04
                  mam podzielną uwagę, dam radę, żeby tylko łyżwiarstwa figurowego nie dali
                  • morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. 21.02.06, 19:08

                    Ale suuuuuuuuuuuuuuuną te holenderki łaaaaaaaaaaaaaał!
                • Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 19:08
                  Mogę Cię zapewnić, że wszyscy kibice piłki nożnej po 10 dniach
                  nieprzerwanych "emocji" towarzyszących zmaganiom olimpijczyków przełączą się
                  dzisiaj na Ligę Mistrzów. A jutro zresztą tym bardziej.
                  • Gość: Kate.g Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.198.171.66.subscriber.vzavenue.net 21.02.06, 19:12
                    Liga Mistrzow jest co roku. Olimpiada nie.
                    • Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 19:15
                      I całe szczęście :)
                      • Gość: Kate.g Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.198.171.66.subscriber.vzavenue.net 21.02.06, 19:18
                        Cale szczescie, ze Liga jest co roku, czy olimpiada co 4 lata?
                        • Gość: ConeZonen Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 19:24
                          Myślę, że i jedno i drugie.
            • Gość: Damski hokej Re: Igrzyska na żywo - dzień 11. IP: *.telia.com 21.02.06, 20:48
              He, he... Szwecja-Slowacja to mecz ktorego nikt nie chce wygrac. A TVP glosi
              dumnie, ze to bedzie zazarty mecz. Bzdury niesamowite. Przegrany gra ze
              Szwajcaria, a wygrany z Czechami. Wiec Szwedzi jak zwykle sie podloza i na pewno
              nie wygraja, bo KAZDY chce grac ze Szwajcarami.
              Poza tym nie rozumiem dlaczego ta cipka z TVP sama w imieniu wlasnej plci
              deprecjonuje hokej damski. Owszem, to nie hokej meski z bodiczkami, bo gra
              cialem zakazana, ale dlaczego JAWNIE sie tak ponizac. Wiecej odwagi i poczucia
              wlasnej wartosci, cipko z TVP.
      • Gość: Gość Z tym Hnilicką to wiecie że dzwoni IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 21.02.06, 18:28
        ale nie w tym kościele. Hnilicka grywał sporo w NHL, ale jak się zestarzał to
        poszedł do II (czyli III) ligi czeskiej. I stamtąd go SMS Legia Warszawa
        ściągnął NA JEDEN MECZ chcąc w ten sposób psim swędem wejść do ekstraklasy.
        Tyle, że naprędce sklecona z juniorów drużyna Cracovii strzeliła mu 4 gole i
        się nie udało. A więc już sześć lat temu ten były NHL-owiec był kiepski
        • a.adas Re: Z tym Hnilicką to wiecie że dzwoni 21.02.06, 18:37
          www.hockeydb.com/ihdb/stats/pdisplay.php3?pid=00002304
        • Gość: MarcinKSC Re: Z tym Hnilicką to wiecie że dzwoni IP: *.chello.pl 21.02.06, 19:08
          Chłopcze jak już kogoś poprawiasz to sprawdź najpierw swoją wiedzę - Milan
          Hnilicka w Polsce grał przed sezonem 2000/01 kiedy to próbowano na siłę wepchnąć
          SMS Warszawa do ligi - wcześniej w NHL zagrał dwa mecze w New York Rangers -
          prosto z Polski pojechał do Atlanty gdzie był bramkarzem Atlanta Thrashers i
          radził sobie całkiem nieźle. Potem jednak zaczłęo mu iść gorzej i w konsekwencji
          teraz wrócił do Czech. I to nie była naprędce sklecona druzyna juniorów Cracovii
          tylko całkiem niezła druzyna, która mogła sporo wtedy namieszać w ekstraklasie,
          gdyby nie przeinwestowano. A Hnilickę przepieknie oszukał w meczu Tomek Podlipni
          który go wręcz ośmieszył w czasie tego turnieju barażowego, kiedy to
          niedoceniona Cracovia wzniosła się na wyżyny i ubiła ten przekręt w zarodku...

          Panów redaktorów proszę uprzejmie o sprostowanie tego w relacji LIVE - bo chyba
          ma być rzetelnie ;)
          • Gość: Gość Re: Z tym Hnilicką to wiecie że dzwoni IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 21.02.06, 19:35
            prostownik się znalazł.
            Drużyna składała się w większości z juniorów. Zapytaj się Śliwy, który grał w
            tym meczu. Podlipniego i Rączkę załatwiono na 2 godziny przed meczem (aby dać
            odpór na przekręt z H. i jeszcze jakimś napastnikiem, którego SMS też tylko na
            ten mecz ściągnął)
            A drużyna była taką silną paczką że z hukiem spadła z ligi.
            Teraz też macie silną paczkę ale na papierze, co pokazało Wam nasze Podhale
            ha,ha
      • a.adas Milan Hnilicka 21.02.06, 18:35
        Jesienią bodaj 99 roku zagrał w turnieju o awans do polskiej ekstraligi
        hokejowej, trzy mecze? Był wtedy w drodze za Ocean, w Polsce był przejazdem i
        zainkasował tysiąc złoty, moze trochę więcej. Ktoś w Warszawie próbował budować
        potęgę hokejową - SMS ostatecznie nie awansował, przegrywajac z biedną Cracovią?
        A moze Zagłębiem?

        To z Geremim nie jest sprawdzone;)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka