Gość: kania IP: *.chello.pl 25.02.06, 09:44 PIERWSZY:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kaos Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: 87.207.47.* 25.02.06, 09:46 dzisiaj tomek sikora ! trzeba trzymać kciuki :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaos Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: 87.207.47.* 25.02.06, 09:55 no to dzisiaj mamy szanse na 6 medali !!! chyba od kompa sie nie uwolnie !!! jejku to nie tylko japonie wyprzedzimy :) Odpowiedz Link Zgłoś
ashton Dzień dobry bardzo :-) 25.02.06, 09:58 Znaczy się jutro nie będzie już Szanowna Ekipa komentować? A bieg narciarski na 50 km - to coś jak ekranizacja "Władcy Pierścieni": idą, idą, idą... A finał hokeja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaos Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: 87.207.47.* 25.02.06, 10:01 głosuje na rodaka ! trzeba byc patriotą ! odpowiedz C Odpowiedz Link Zgłoś
ashton Nieśmiało proponuję nominować również... 25.02.06, 10:03 ... Sz.P. Ligockiego - za ŚWIATOWY POZIOM. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaos Re: Nieśmiało proponuję nominować również... IP: 87.207.47.* 25.02.06, 10:04 którego ? Odpowiedz Link Zgłoś
ashton To był bodajże Mateusz... 25.02.06, 10:06 ...zresztą, jeden lepszy (?) od drugiego :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: julobubi ostatni? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 10:10 A dlaczego mowicie,ze to juz ostatni wasz dzien wyglupow?Przeciez jeszcze jutro final hokeja i 50 km bieg mezczyzn na nartach..A moze juz wam sie nie oplaca jutro? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 10:17 Mało tych nominacji. Dodałabym jeszcze: d) parę sportową (która zdobyła srebrny medal), partnerka mimo okropnego upadku za namową partnera pojechała mimo bólu prawie bezbłędnie program - co ciekawe wczoraj na pokazach mistrzów nie występowali z powodu kontuzji partnerki, e) biathlonistkę która oddała wszystkie celne strzały ale nie do swojej tarczy, d) snowbordzistkę która wystartowała "nie wczas" na sygnał dzwoniącej komórki, znalazło by się więcej takich przykładów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 10:22 Jeśli chodzi o "fenomeny" telewizii to: egzekwo na pierwszym miejscu/bezkonkurencyjni: za głupotę Sylwia Dekierd i Jacek Kurowski. Teksty Sylwii D.: "panowie żałują że fyżwiarka nie wystąpiła w spódniczce, a ja żałuję że muszę oglądać hokeistów w ubraniu", z wczoraj "przewidziała sukces i ubrałam się w barwy narodowe" - RATUNKU!!!!!!!!!!!!! Aż się cieszę że IO się kończą Odpowiedz Link Zgłoś
ashton Nie no, to było piękne!!! 25.02.06, 10:26 Dyskusja w TVP o partnerach życiowych biathlonistów - PIERWSZA LIGA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaos Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: 87.207.47.* 25.02.06, 10:20 jezusiku, drugi jest ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcy Nie, nie, i jeszcze raz nie!!! IP: 193.192.62.* 25.02.06, 10:21 Dlaczego nastroje w społeczeństwie oceniacie na aż tak naiwne?! Nie zgadzam się po raz kolejny na przypisywanie wszystkim kibicom i nie-kibicom jakiś prostackich odruchów i wmawianie społeczeństwu ignoranctwa! Pomyślcie, że "społeczeństwo" to suma takich jak wy - ani gorszych, ani lepszych. Jako dziennikarze winniście mieć to na uwadze. Medalu nikt się nie spodziewa, ale euforia po wczorajszym jest ogromna i BARDZO dobrze i NIC tego nie zmieni! Tym chętniej zasiądziemy przed tv i innego rodzaju media :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaos Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: 87.207.47.* 25.02.06, 10:25 jejku, ja nie wiedziałem, że oni na tych... tych... wielkich połaciach śniegu walczą o życie ! Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. 25.02.06, 10:27 Sikora drugi, ale jeszcze dwa strzelania Odpowiedz Link Zgłoś
kubok Mam nadzieje ze komentatorzy Eurosportu 25.02.06, 10:35 za chwile krzykna Yes yes yes Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tugi Re: Mam nadzieje ze komentatorzy Eurosportu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 10:37 Ja chciałbym napisać tylko kilka słów uznania dla panów Krzysztofa Wyrzykowskiego i Tomasza Jarońskiego. Świetnie prowadzą relację!!! Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Mam nadzieje ze komentatorzy Eurosportu 25.02.06, 10:38 mam nadzieję że 5 razy krzykną yes Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Mam nadzieje ze komentatorzy Eurosportu 25.02.06, 10:39 wyszedł pierwszy!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
radko3 Re: Ta ostatnia niedziela... 25.02.06, 10:41 jezuuu, ale emocje z rana!!! :> Odpowiedz Link Zgłoś
ashton Greis ucieka :-( 25.02.06, 10:45 Teraz tylko żeby Bjoerndalen nie dogonił. Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeć!!! 25.02.06, 10:47 Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Siiiiiiiiiiiiiiikora Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!! po medal!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikt Re: Mam nadzieje ze komentatorzy Eurosportu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 10:52 Stąd się właśnie wzięło ich rach-ciach-ciach. Po "występie" premiera zaczęli się z niego nabijać i krzyczeć przy celnych strzałach "yes yes yes". A po chwili wymyślili, że oprócz "yes yes yes" mogą krzyczeć po polsku "rach-ciach-ciach". I że szkoda, że Marcinkiewicz tak właśnie nie krzyknął. To strasznie fajni goście są :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: Mam nadzieje ze komentatorzy Eurosportu IP: *.ztpnet.pl 25.02.06, 11:07 Swoją drogą ciekawe o której Marcinkiewicz wystąpi w TV chwaląc swój sukces Sikory. :) Pozdrawiam ekipę Maciej Odpowiedz Link Zgłoś
ashton BRAWO!!! 25.02.06, 10:47 kocham życie, kocham życie, kocham las... :-))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcy Taak!!! Dziękujemy!!! IP: 193.192.62.* 25.02.06, 10:49 Brawo, niesamowity bieg, znakomite strzelanie!!! MAMY SREBRO!!! :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bob Re: Taak!!! Dziękujemy!!! IP: *.icpnet.pl 25.02.06, 10:51 Brawo, Tomasz Sikora! Brawo, Polacy!!!! Ależ się zrobiły igrzyska!!! "Gazeto": czy Wasze przedwczesne podsumowania naprawdę są nadal aktualne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hommedefer Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: 84.4.9.* 25.02.06, 10:50 JEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!! A jednak medal! Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. 25.02.06, 10:51 czekamy na następne :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: julobubi Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 10:52 :D Odpowiedz Link Zgłoś
ashton Pytanie jest tendencyjne! 25.02.06, 10:58 "10:56: A teraz trzeba zadać pytanie: był brąz, jest srebro. Kto zdobędzie złoto?" Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Tomek Sikora i Wszystko w Temacie :))) 25.02.06, 11:09 "Proszę Państwa,no cóż ja mogę Państwu powiedzieć?.... Dwadzieścia lat czekałem na ten moment... Z Igrzysk na Żywo żegna Państwa,ale tylko na chwilkę, Morfi z Polski Szczęśliwy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lehó SIkora! Sikora! Sikora! IP: *.osiedlowa.pl / *.chello.pl 25.02.06, 11:02 Rach-ciach-ciach i Topmek zdobyl srebrny medal. Wspaniały występ, długo mu się nie udawało, alee jak wysdzło to wreszcie zdobył medal na IO. Jest to od 10 lat jeden z najleepszych polskich sportowców zimowych. Wielkie gratulacje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maksym czy jutro leci na 50 Krężelok?? IP: *.rutex.pl / *.devs.futuro.pl 25.02.06, 11:03 bo chyba nie, a szkoda jakby go wystawili to może by miał złoty, zgodnie z prawem serii. Komu jak komu, ale Sikorze sie medal chyba najbardziej z Polaków należał, tyle lat startów, przeplatanych latami tłustymi i chudymi. Brawo Tomek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ConeZonen Re: Za 4 lata do Vancouveeeer, po złootooooooo !!! IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 25.02.06, 11:17 Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć, Sikoro, leeeeeeeeeeeeeć !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schuja Re: Niemiec przed Polakiem Sikora IP: *.dip0.t-ipconnect.de 25.02.06, 11:11 No tak , cieszcie sie ,bo jest z czego. Szkoda tylko wasza ,ze w decydujacych momentach zawsze was jakis tam Dojcz wyroluje. Ale na powaznie, kroi sie ze tym razem to oni ,Dojcze ,wygraja medalowo te olimpiade.W tym kontekscie ciezko zrozumiec ,skad taka OLBRZYMIA roznica w tych sportach ,gdy chodzi o sasiadow .To ma jednak chyba cos z cechami narodowymi wspolnego. Po prostu Dojcze lubia sport i kulturalna zabawe, dbaja o higiene ogolna i osobista. Uwas tych rzeczy nie widze po prostu. Tym niemniej dla Sikory jako czlowieka wielkie brawa. Odpowiedz Link Zgłoś
halfoat Re: Niemiec przed Polakiem Sikora 25.02.06, 11:14 a Ty znowu o Dojczach, jak w każdej wypowiedzi, musisz mieć ciężkie kompleksy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jazz Re: Niemiec przed Polakiem Sikora IP: *.pptp.stw-bonn.de 25.02.06, 11:17 niech Niemcy wygrywaja, tak dlugo jak Polacy sa na drugim miejscu to nawet Chiny moga wygrywac. Chodzi oczywiscie o sporty zimowe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schuja Re: Niemiec przed Polakiem Sikora IP: *.dip0.t-ipconnect.de 25.02.06, 11:31 Co w tym widzisz niewlasciwego ,ze pisze tez cos o tym ktory ZWYCIEZYCH i o jego nacji. Wez lepiej przyklad od kolegi piszacego ponizej pod nickiem "jazz ". Ten mysli prawidlowo i nie doszukuje sie w mojej wypowiedzi nic niewlasciwego.Cieszy sie z miejsca Sikory i to jest OK . Ty zas od razu sie czujesz zaatakowany ,ze osmielam sie w kontekscie niewatpliwego sukcesu waszego Sikory coskolwiek wspomniec o Dojczach.Jestem powoli przekonany ,ze to wlasnie ty i cala masa tutaj piszacych macie kompleksy na tle Niemcow.Tak ,tak kolego.Zastanow sie. Poza tym ,dlaczego nie mam pisac tez o Dojczach. Wkoncu ,na razie , wygrywaja te cala olimpiade spiewajaco.Jak juz ,to tylko ich nasladowac Polacy.To przeciez zaden wstyd ,uczyc sie od NAJLEPSZEGO , nieprawdaz????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hardy Re: Niemiec przed Polakiem Sikora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 17:22 Bo Dojcz to określenie raczej negatywne. Gdybyś napisał Niemiec, Niemcy, to nikt by się nie czepiał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mix Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.02.06, 11:11 ja się też wzruszyłam.... normalnie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jazz tyle lat... IP: *.pptp.stw-bonn.de 25.02.06, 11:15 tyle lat przed telewizorem. tyle nadziei, tyle trzymania kciukow... i co? nico... a teraz w dwa dni dwa medale. natychmiast zaprzestac zdobywanie medali! jak nas do tego przyzwyczaja to nastepne igrzyska beda po prostu jeszcze gorsze. ale Sikorze ten medal absolutnie sie nalezal i po prostu bardzo sie dla niego ciesze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel parus Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: *.tvk.wroc.pl / *.unreg.tvk.wroc.pl 25.02.06, 11:16 witam mala niescislosc, Patyra wczoraj zakonczyl tekstem; jestem fanką twojej fryzury. na koncu sie zreflektowal i spytal; powiedzialem fanką? Brawo Tomek, gratuluje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 27letniChop! Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: *.telpol.net.pl 25.02.06, 11:21 Prawdę mówiąc.. też się poryczałem - ale pięknie jest :D Odpowiedz Link Zgłoś
ufonauta Do dziennikarzy sporowych GW - niedługo Popielec 25.02.06, 11:28 Niedługo Popielec i jest okazja aby posypać głowy popiołem za ostatnie artykuły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emeryt Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 11:29 Nieee no, dzisiaj już koniecznie musi być wieczorem orędzie ojca narodu do swojej dziatwy. Jesteśmy w dobrych rączkach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 11:32 Gratulacje dla Tomka !! a jaki z niego przystojniak ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. 25.02.06, 11:34 Gość portalu: kasia napisał(a): > Gratulacje dla Tomka !! a jaki z niego przystojniak ;))) Taaa no po prostu ciaaaacho! Odpowiedz Link Zgłoś