Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Igrzyska na żywo - dzień 15.

    IP: *.chello.pl 25.02.06, 09:44
    PIERWSZY:)
    Obserwuj wątek
      • Gość: kaos Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: 87.207.47.* 25.02.06, 09:46
        dzisiaj tomek sikora ! trzeba trzymać kciuki :)
      • Gość: kaos Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: 87.207.47.* 25.02.06, 09:55
        no to dzisiaj mamy szanse na 6 medali !!! chyba od kompa sie nie uwolnie !!!
        jejku to nie tylko japonie wyprzedzimy :)
        • ashton Dzień dobry bardzo :-) 25.02.06, 09:58
          Znaczy się jutro nie będzie już Szanowna Ekipa komentować? A bieg narciarski na
          50 km - to coś jak ekranizacja "Władcy Pierścieni": idą, idą, idą... A finał
          hokeja?
      • Gość: kaos Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: 87.207.47.* 25.02.06, 10:01
        głosuje na rodaka ! trzeba byc patriotą ! odpowiedz C
        • ashton Nieśmiało proponuję nominować również... 25.02.06, 10:03
          ... Sz.P. Ligockiego - za ŚWIATOWY POZIOM.
          • Gość: kaos Re: Nieśmiało proponuję nominować również... IP: 87.207.47.* 25.02.06, 10:04
            którego ?
            • ashton To był bodajże Mateusz... 25.02.06, 10:06
              ...zresztą, jeden lepszy (?) od drugiego :-(
      • Gość: julobubi ostatni? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 10:10
        A dlaczego mowicie,ze to juz ostatni wasz dzien wyglupow?Przeciez jeszcze jutro
        final hokeja i 50 km bieg mezczyzn na nartach..A moze juz wam sie nie oplaca jutro?
      • Gość: ja Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 10:17
        Mało tych nominacji. Dodałabym jeszcze:
        d) parę sportową (która zdobyła srebrny medal), partnerka mimo okropnego upadku
        za namową partnera pojechała mimo bólu prawie bezbłędnie program - co ciekawe
        wczoraj na pokazach mistrzów nie występowali z powodu kontuzji partnerki,
        e) biathlonistkę która oddała wszystkie celne strzały ale nie do swojej tarczy,
        d) snowbordzistkę która wystartowała "nie wczas" na sygnał dzwoniącej komórki,
        znalazło by się więcej takich przykładów...
        • Gość: ja Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 10:22
          Jeśli chodzi o "fenomeny" telewizii to:
          egzekwo na pierwszym miejscu/bezkonkurencyjni: za głupotę Sylwia Dekierd i
          Jacek Kurowski.
          Teksty Sylwii D.: "panowie żałują że fyżwiarka nie wystąpiła w spódniczce, a ja
          żałuję że muszę oglądać hokeistów w ubraniu", z wczoraj "przewidziała sukces i
          ubrałam się w barwy narodowe" - RATUNKU!!!!!!!!!!!!! Aż się cieszę że IO się
          kończą
          • ashton Nie no, to było piękne!!! 25.02.06, 10:26
            Dyskusja w TVP o partnerach życiowych biathlonistów - PIERWSZA LIGA!!!
      • Gość: kaos Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: 87.207.47.* 25.02.06, 10:20
        jezusiku, drugi jest !
      • Gość: marcy Nie, nie, i jeszcze raz nie!!! IP: 193.192.62.* 25.02.06, 10:21
        Dlaczego nastroje w społeczeństwie oceniacie na aż tak naiwne?! Nie zgadzam się po raz kolejny na przypisywanie wszystkim kibicom i nie-kibicom jakiś prostackich odruchów i wmawianie społeczeństwu ignoranctwa! Pomyślcie, że "społeczeństwo" to suma takich jak wy - ani gorszych, ani lepszych. Jako dziennikarze winniście mieć to na uwadze.

        Medalu nikt się nie spodziewa, ale euforia po wczorajszym jest ogromna i BARDZO dobrze i NIC tego nie zmieni! Tym chętniej zasiądziemy przed tv i innego rodzaju media :)
      • krzys00 dobrze Tomek, oby tak dalej !!!!! 25.02.06, 10:21
      • Gość: kaos Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: 87.207.47.* 25.02.06, 10:25
        jejku, ja nie wiedziałem, że oni na tych... tych... wielkich połaciach śniegu
        walczą o życie !
      • halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. 25.02.06, 10:27
        Sikora drugi, ale jeszcze dwa strzelania
        • ashton 15/15 25.02.06, 10:29
          Żeby nie zapeszyć... dobrze jest!
          • halfoat Re: 15/15 25.02.06, 10:31
            leeeć Sikoreczko, leeeć
      • halfoat Sikora 25.02.06, 10:30
        kurczę, aż się boję myśleć co to będzie
        • kubok Mam nadzieje ze komentatorzy Eurosportu 25.02.06, 10:35
          za chwile krzykna Yes yes yes
          • Gość: Tugi Re: Mam nadzieje ze komentatorzy Eurosportu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 10:37
            Ja chciałbym napisać tylko kilka słów uznania dla panów Krzysztofa Wyrzykowskiego
            i Tomasza Jarońskiego. Świetnie prowadzą relację!!!
            • halfoat Re: Mam nadzieje ze komentatorzy Eurosportu 25.02.06, 10:38
              mam nadzieję że 5 razy krzykną yes
              • halfoat Re: Mam nadzieje ze komentatorzy Eurosportu 25.02.06, 10:39
                wyszedł pierwszy!!!!
              • ashton Ta ostatnia niedziela... 25.02.06, 10:39
                ...czytaj ostatni strzał... :-(
                • halfoat Re: Ta ostatnia niedziela... 25.02.06, 10:40
                  bij Niemca!!!
                • radko3 Re: Ta ostatnia niedziela... 25.02.06, 10:41
                  jezuuu, ale emocje z rana!!! :>
                  • halfoat Re: Ta ostatnia niedziela... 25.02.06, 10:41
                    znowu finisz się szykuje
                    • radko3 Re: Ta ostatnia niedziela... 25.02.06, 10:42
                      nie daj się Niemcowi!!!!
                      • ashton Greis ucieka :-( 25.02.06, 10:45
                        Teraz tylko żeby Bjoerndalen nie dogonił.
                      • morfeusz_1 Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeć!!! 25.02.06, 10:47


                        Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Siiiiiiiiiiiiiiikora Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!!


                        po medal!!!
                      • morfeusz_1 Braaaaaaaawo TOMEK!!! Srebrny Chłopak!!!! 25.02.06, 10:48
          • Gość: nikt Re: Mam nadzieje ze komentatorzy Eurosportu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 10:52
            Stąd się właśnie wzięło ich rach-ciach-ciach. Po "występie" premiera zaczęli się z niego nabijać i krzyczeć
            przy celnych strzałach "yes yes yes". A po chwili wymyślili, że oprócz "yes yes yes" mogą krzyczeć po
            polsku "rach-ciach-ciach". I że szkoda, że Marcinkiewicz tak właśnie nie krzyknął. To strasznie fajni
            goście są :)
            • Gość: Maciek Re: Mam nadzieje ze komentatorzy Eurosportu IP: *.ztpnet.pl 25.02.06, 11:07
              Swoją drogą ciekawe o której Marcinkiewicz wystąpi w TV chwaląc swój sukces
              Sikory. :)

              Pozdrawiam ekipę

              Maciej
              • Gość: premier Każmisz Będą na to peiniądze IP: 82.146.249.* 25.02.06, 11:55
      • krzys00 ale emocje z rana 25.02.06, 10:45
        • halfoat Re: ale emocje z rana 25.02.06, 10:45
          słabnie niestety
          • krzys00 Re: ale emocje z rana 25.02.06, 10:47
            byle norweg go nie dogonił :(
            • halfoat Re: ale emocje z rana 25.02.06, 10:47
              chyba dogoni
            • ashton BRAWO!!! 25.02.06, 10:47
              kocham życie, kocham życie, kocham las... :-)))))))
          • krzys00 to sie nasi rozkrecili :)) 25.02.06, 10:48
      • halfoat srebro Sikory!!! 25.02.06, 10:48

      • Gość: marcy Taak!!! Dziękujemy!!! IP: 193.192.62.* 25.02.06, 10:49
        Brawo, niesamowity bieg, znakomite strzelanie!!!

        MAMY SREBRO!!! :]
        • Gość: bob Re: Taak!!! Dziękujemy!!! IP: *.icpnet.pl 25.02.06, 10:51
          Brawo, Tomasz Sikora! Brawo, Polacy!!!! Ależ się zrobiły igrzyska!!!
          "Gazeto": czy Wasze przedwczesne podsumowania naprawdę są nadal aktualne?
      • Gość: hommedefer Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: 84.4.9.* 25.02.06, 10:50
        JEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!! A jednak medal!
        • halfoat Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. 25.02.06, 10:51
          czekamy na następne :))
          • Gość: julobubi Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 10:52
            :D
      • Gość: kermit gratuluję !!! :))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 10:53
        • ashton Pytanie jest tendencyjne! 25.02.06, 10:58
          "10:56: A teraz trzeba zadać pytanie: był brąz, jest srebro. Kto zdobędzie
          złoto?"
          • morfeusz_1 Tomek Sikora i Wszystko w Temacie :))) 25.02.06, 11:01

            • morfeusz_1 Re: Tomek Sikora i Wszystko w Temacie :))) 25.02.06, 11:09

              "Proszę Państwa,no cóż ja mogę Państwu powiedzieć?....
              Dwadzieścia lat czekałem na ten moment...
              Z Igrzysk na Żywo żegna Państwa,ale tylko na chwilkę,
              Morfi z Polski Szczęśliwy :)
        • Gość: lehó SIkora! Sikora! Sikora! IP: *.osiedlowa.pl / *.chello.pl 25.02.06, 11:02
          Rach-ciach-ciach i Topmek zdobyl srebrny medal. Wspaniały występ, długo mu się
          nie udawało, alee jak wysdzło to wreszcie zdobył medal na IO. Jest to od 10 lat
          jeden z najleepszych polskich sportowców zimowych.
          Wielkie gratulacje.
      • Gość: maksym czy jutro leci na 50 Krężelok?? IP: *.rutex.pl / *.devs.futuro.pl 25.02.06, 11:03
        bo chyba nie, a szkoda jakby go wystawili to może by miał złoty, zgodnie z prawem serii.

        Komu jak komu, ale Sikorze sie medal chyba najbardziej z Polaków należał, tyle lat startów, przeplatanych latami tłustymi i chudymi.

        Brawo Tomek.
        • krzys00 nie 25.02.06, 11:05
          • halfoat Re: nie 25.02.06, 11:06
            bobsleiści cała Polska na was patrzy!!!
        • krzys00 biedak aż sie popłakał przed kamerami 25.02.06, 11:10
          gratulacje Tomek
          • Gość: ConeZonen Re: Za 4 lata do Vancouveeeer, po złootooooooo !!! IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 25.02.06, 11:17
            Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć, Sikoro, leeeeeeeeeeeeeć !!!
        • Gość: Schuja Re: Niemiec przed Polakiem Sikora IP: *.dip0.t-ipconnect.de 25.02.06, 11:11
          No tak , cieszcie sie ,bo jest z czego. Szkoda tylko wasza ,ze w decydujacych
          momentach zawsze was jakis tam Dojcz wyroluje. Ale na powaznie, kroi sie ze tym
          razem to oni ,Dojcze ,wygraja medalowo te olimpiade.W tym kontekscie ciezko
          zrozumiec ,skad taka OLBRZYMIA roznica w tych sportach ,gdy chodzi o
          sasiadow .To ma jednak chyba cos z cechami narodowymi wspolnego. Po prostu
          Dojcze lubia sport i kulturalna zabawe, dbaja o higiene ogolna i osobista. Uwas
          tych rzeczy nie widze po prostu. Tym niemniej dla Sikory jako czlowieka wielkie
          brawa.
          • halfoat Re: Niemiec przed Polakiem Sikora 25.02.06, 11:14
            a Ty znowu o Dojczach, jak w każdej wypowiedzi, musisz mieć ciężkie kompleksy
            • Gość: jazz Re: Niemiec przed Polakiem Sikora IP: *.pptp.stw-bonn.de 25.02.06, 11:17
              niech Niemcy wygrywaja, tak dlugo jak Polacy sa na drugim miejscu to nawet Chiny
              moga wygrywac. Chodzi oczywiscie o sporty zimowe
              • ashton Tiaaaaa, zwłaszcza Dojcze z NRD dbali o tę higienę 25.02.06, 11:19
                ;-)
            • Gość: Schuja Re: Niemiec przed Polakiem Sikora IP: *.dip0.t-ipconnect.de 25.02.06, 11:31
              Co w tym widzisz niewlasciwego ,ze pisze tez cos o tym ktory ZWYCIEZYCH i o
              jego nacji. Wez lepiej przyklad od kolegi piszacego ponizej pod
              nickiem "jazz ". Ten mysli prawidlowo i nie doszukuje sie w mojej wypowiedzi
              nic niewlasciwego.Cieszy sie z miejsca Sikory i to jest OK . Ty zas od razu sie
              czujesz zaatakowany ,ze osmielam sie w kontekscie niewatpliwego sukcesu waszego
              Sikory coskolwiek wspomniec o Dojczach.Jestem powoli przekonany ,ze to wlasnie
              ty i cala masa tutaj piszacych macie kompleksy na tle Niemcow.Tak ,tak
              kolego.Zastanow sie. Poza tym ,dlaczego nie mam pisac tez o Dojczach.
              Wkoncu ,na razie , wygrywaja te cala olimpiade spiewajaco.Jak juz ,to tylko ich
              nasladowac Polacy.To przeciez zaden wstyd ,uczyc sie od NAJLEPSZEGO ,
              nieprawdaz?????
              • Gość: hardy Re: Niemiec przed Polakiem Sikora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 17:22
                Bo Dojcz to określenie raczej negatywne. Gdybyś napisał Niemiec, Niemcy, to nikt
                by się nie czepiał.
      • Gość: mix Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.02.06, 11:11
        ja się też wzruszyłam.... normalnie....
      • Gość: jazz tyle lat... IP: *.pptp.stw-bonn.de 25.02.06, 11:15
        tyle lat przed telewizorem. tyle nadziei, tyle trzymania kciukow... i co?
        nico... a teraz w dwa dni dwa medale. natychmiast zaprzestac zdobywanie medali!
        jak nas do tego przyzwyczaja to nastepne igrzyska beda po prostu jeszcze gorsze.
        ale Sikorze ten medal absolutnie sie nalezal i po prostu bardzo sie dla niego
        ciesze.
      • Gość: pawel parus Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: *.tvk.wroc.pl / *.unreg.tvk.wroc.pl 25.02.06, 11:16
        witam
        mala niescislosc, Patyra wczoraj zakonczyl tekstem; jestem fanką twojej
        fryzury. na koncu sie zreflektowal i spytal; powiedzialem fanką?
        Brawo Tomek, gratuluje.
      • Gość: 27letniChop! Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: *.telpol.net.pl 25.02.06, 11:21
        Prawdę mówiąc.. też się poryczałem - ale pięknie jest :D
      • ufonauta Do dziennikarzy sporowych GW - niedługo Popielec 25.02.06, 11:28
        Niedługo Popielec i jest okazja aby posypać głowy popiołem za ostatnie artykuły.
      • Gość: emeryt Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 11:29
        Nieee no, dzisiaj już koniecznie musi być wieczorem orędzie ojca narodu do
        swojej dziatwy.

        Jesteśmy w dobrych rączkach.
      • Gość: kasia Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 11:32
        Gratulacje dla Tomka !! a jaki z niego przystojniak ;)))
        • morfeusz_1 Re: Igrzyska na żywo - dzień 15. 25.02.06, 11:34
          Gość portalu: kasia napisał(a):

          > Gratulacje dla Tomka !! a jaki z niego przystojniak ;)))


          Taaa no po prostu ciaaaacho!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka