penguino 04.08.06, 21:56 Dlaczego Pawelek otrzymal w I kolejce 4 pkt., a nie 5? 2 za wystep, 2 za czyste konto i jeden za zwyciestwo druzyny... Moze mi to ktos wyjasnic? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sines Re: Punkty Pawelka 04.08.06, 22:00 sport.gazeta.pl/sport/3332958,74416,,,,68241702,P_SPORT_WYDARZENIA.html Odpowiedz Link Zgłoś
penguino Re: Punkty Pawelka 04.08.06, 22:02 Jasne ;-) Dzieki i przepraszam za fatyge... Odpowiedz Link Zgłoś