Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Punkty Pawelka

    04.08.06, 21:56
    Dlaczego Pawelek otrzymal w I kolejce 4 pkt., a nie 5? 2 za wystep, 2 za
    czyste konto i jeden za zwyciestwo druzyny... Moze mi to ktos wyjasnic?
    Obserwuj wątek
      • sines Re: Punkty Pawelka 04.08.06, 22:00
        sport.gazeta.pl/sport/3332958,74416,,,,68241702,P_SPORT_WYDARZENIA.html
        • penguino Re: Punkty Pawelka 04.08.06, 22:02
          Jasne ;-) Dzieki i przepraszam za fatyge...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka