kuti_master
15.03.03, 23:25
W "lidze na żywo" pisze że bramkę na 1-0 zdobył Chałbiński z podania Grzyba,
jednak w rzeczywistości gola strzelił Ziarkowski z podania Chałbińskiego!!!
(podobny błąd popełniła interia, lecz onet i moje oko jest niezawodne)