Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    POMYŁKA redakcjo! - Poprawić

    15.03.03, 23:25
    W "lidze na żywo" pisze że bramkę na 1-0 zdobył Chałbiński z podania Grzyba,
    jednak w rzeczywistości gola strzelił Ziarkowski z podania Chałbińskiego!!!
    (podobny błąd popełniła interia, lecz onet i moje oko jest niezawodne)
    Obserwuj wątek
      • Gość: krzrek Re: POMYŁKA redakcjo! - Poprawić IP: *.smlw.pl / 10.1.8.* 16.03.03, 01:24
        Kuti daj sobie spokój.Twoje oko"musi"być zawodne.
        Spokojnie poczekajmy do poniedziałku.
        Na razie możemy iść na piwo.
        Pozdrawiam.
        • kuti_master Re: POMYŁKA redakcjo! - Poprawić 16.03.03, 01:38
          Ale nie jest zawodne (ponadto moje zdanie podziela onet)
      • kuti_master Re: POMYŁKA redakcjo! - Poprawić 16.03.03, 01:50
        Jeśli redakcja nie jest nadal przekonana, to wszystko zarejestrowała kamera c+.
        • Gość: krzrek Re: POMYŁKA redakcjo! - Poprawić IP: *.smlw.pl / 10.1.8.* 16.03.03, 02:11
          kamera c+ zarejestrowała materiały tajne,które nie mogą być udostępnione
          publicznie.
        • Gość: krzrek Re: POMYŁKA redakcjo! - Poprawić IP: *.smlw.pl / 10.1.8.* 16.03.03, 02:19
          A interia podaje że bramkę zdobył chałbiński?
      • piko58 Re: POMYŁKA redakcjo! - Poprawić 16.03.03, 02:44
        Na oficjalnej stronie odry wodzislaw podane jest, że bramke w 24min strzelil
        ziarkowski !! Retransmisja meczu Lech-Odra poniedzialek Canal+Niebieski
        godz.21.00.
        • Gość: krzrek Re: POMYŁKA redakcjo! - Poprawić IP: *.smlw.pl / 10.1.8.* 16.03.03, 02:47
          Taki miły wieczór (noc) a wszystko przeciwko mnie.
          • Gość: piko58 Re: POMYŁKA redakcjo! - Poprawić IP: *.ld.euro / 10.100.0.* 16.03.03, 04:18
            Gość portalu: krzrek napisał(a):

            > Taki miły wieczór (noc) a wszystko przeciwko mnie.

            A wystarczylo kupić ziarkowskiego zamiast chałbińskiego :)
            • kuti_master Re: POMYŁKA redakcjo! - Poprawić 16.03.03, 12:59
              Gość portalu: piko58 napisał(a):

              > A wystarczylo kupić ziarkowskiego zamiast chałbińskiego :)


              Ja bym proponował ich obu :) (przy pierwszej bramce asystę miał właśnie
              Chałbiński - w całym meczu miał dwie asysty).
      • kuti_master Re: POMYŁKA redakcjo! - Poprawić 16.03.03, 19:29
        Chałbiński dośrodkował na pole karne (asysta) do Ziarkowskiego (gol), który
        przyjmując na klatkę piersiową, mija Poledicę i strzela obok bezbronnego
        Tyrajskiego.
        • Gość: kck Re: POMYŁKA redakcjo! - Poprawić IP: 213.25.48.* 16.03.03, 19:31
          Potwierdzam. Bramkę strzelił Ziarkowski, a nie Chałbiński. Tak samo twierdzi
          oficjalna strona Lecha - www.lech.poznan.pl
      • redakcja Re: POMYŁKA redakcjo! - Poprawić 16.03.03, 20:11
        liga na żywo i statystyki według których przelicza się punkty Piłkarzyków to
        nie to samo. Na żywo pisze dziennikarza na meczu, ma kilka sekund na
        zastanowienie i może się pomylić. Potem dane zbiera, analizuje i ewentualnie
        poprawia Robert Kowalczyk. W poniedziałkowych wynikach Piłkarzyków z pewnością
        punkty dostanie, ten który strzelił gola.
        • kuti_master Re: POMYŁKA redakcjo! - Poprawić 16.03.03, 20:13
          No to widzę, że Austria poniedziałki ma pracowite (szczególnie po tej kolejce).
      • wichura Re: POMYŁKA redakcjo! - NIE POPRAWIAĆ! 17.03.03, 14:20
        Nie wiadomo kto strzelił, to może przypisać to jako samobójczy Tyrajskiego?
        Albo zostawić jak jest.
        To oczywiście żart, szkoda że Chałbiński nie strzelił tej bramki.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka