boleczek 20.03.03, 21:42 Goście przychodza i odchodza to tak jak z naszymi trenerami. I co ten biedny Janas zrobi by nas uszczesliwic. Wisla kontuzjowana zagranica nie gra a reszta to dno, a grac trzeba? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj