Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    20.03.03, 21:42
    Goście przychodza i odchodza to tak jak z naszymi trenerami. I co ten biedny
    Janas zrobi by nas uszczesliwic. Wisla kontuzjowana zagranica nie gra a
    reszta to dno, a grac trzeba?
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka