Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Liberda Mariusz

    IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.03, 21:14
    Bardzo dobry bramkarz. Zdecydowanie lepiej broni od Dudka.
    Obserwuj wątek
      • Gość: KSD fan's Re: Liberda Mariusz IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 01.04.03, 18:17
        Mariusz w Grodzisku Cię kochamy!!!!!!W bramce Polaków jesteś nr 1
      • Gość: maja24 Re: Liberda Mariusz IP: *.bsk.vectranet.pl 07.06.03, 00:50
        Wysoki!!! Chyba najwyższy polski bramkarz i zarazem piłkarz.
        Groclin Dyskobolia zagra w eliminacjach do puefa i Liberda z
        pewnością bardzo im się przyda. Zobaczycie, że Groclin obok
        Wisły będzie najwiekszym odkryciem w pucharze UEFA w przyszłym
        sezonie Ligi Mistrzów !!!!:))
      • Gość: Natalia Re: Liberda Mariusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.03, 11:25
        jest najlepszym bramkarzem i świaetnym facetem
      • Gość: Hana Re: Liberda Mariusz IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 22.03.04, 11:41
        czesc rodacy! ja wlasnie klikam z chorwacji, mysle ze mariusz jest swietny i
        ogolnie chlopaki z groclinu, przeciez mam tam swojego krizanaca pozdrawiam
        wszystkich trzymaj tak dalej mario!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka