Gość: Kibic Legii IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.03, 21:14 Bardzo dobry bramkarz. Zdecydowanie lepiej broni od Dudka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: KSD fan's Re: Liberda Mariusz IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 01.04.03, 18:17 Mariusz w Grodzisku Cię kochamy!!!!!!W bramce Polaków jesteś nr 1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maja24 Re: Liberda Mariusz IP: *.bsk.vectranet.pl 07.06.03, 00:50 Wysoki!!! Chyba najwyższy polski bramkarz i zarazem piłkarz. Groclin Dyskobolia zagra w eliminacjach do puefa i Liberda z pewnością bardzo im się przyda. Zobaczycie, że Groclin obok Wisły będzie najwiekszym odkryciem w pucharze UEFA w przyszłym sezonie Ligi Mistrzów !!!!:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natalia Re: Liberda Mariusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.03, 11:25 jest najlepszym bramkarzem i świaetnym facetem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hana Re: Liberda Mariusz IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 22.03.04, 11:41 czesc rodacy! ja wlasnie klikam z chorwacji, mysle ze mariusz jest swietny i ogolnie chlopaki z groclinu, przeciez mam tam swojego krizanaca pozdrawiam wszystkich trzymaj tak dalej mario! Odpowiedz Link Zgłoś