Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wenta: Z Rosją zagramy na maksa

    IP: *.dip.t-dialin.net 30.01.07, 16:00
    gdzie do ogladniecia w internecie ?!



    Obserwuj wątek
      • Gość: dzikamalpa Wenta: Z Rosją zagramy na maksa IP: *.tvk.torun.pl 30.01.07, 16:04
        Zwyciestwo nad Rosja jest rownie istotne jak to z Niemcami... do boju POLACY!!!!!
      • Gość: xls Re: Wenta: Z Rosją zagramy na maksa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.07, 16:10
        niestety,spośród stacji TV tylko polsat sport transmituje ten mecz na żywo, na
        ARD puszczą w tym samym czasie mecz niemców, jedyna nadzieja to jakiś ruski
        kanał. w necie niestety jest jakiś problem z kanałami duńskiej TV, ta opcja u
        mnie już nie działa.
        • Gość: Jarek Re: Wenta: Z Rosją zagramy na maksa IP: *.dip.t-dialin.net 30.01.07, 16:25
          W necie zapewne bedzie mozna Polsat Sport ogladac w kanalach SLT przez
          SopCasta. Juz milion razy o tym ludzie pisali....
      • Gość: Jo Poska do Boju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 30.01.07, 16:11
        Final jest w zasiegu wiec do boju!!!
        • Gość: hot support Re: Poska do Boju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.aster.pl 30.01.07, 17:17
          We are red, we are white - we are polish dynamite!
          Chłopaki do boju, bić kacapa i mamy medal w zasięgu!
          Już się denerwuję - nie wiem jak wytrzymam transmisję, chyba będę oglądał na
          stojaka. Ale mimo nerwów wierzę w naszych, Rosjanie mają stary zespół, który
          odnosił wielkie sukcesy w przeszłości, nasi są wygłodniali sukcesu, młodsi,
          szybsi, ambitni i twardzi. Żeby tylko wytrzymali presję, najbardziej obawiam
          się o psychikę (patrz mecz z Francją).
      • Gość: xxx Re: Wenta: Z Rosją zagramy na maksa IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 30.01.07, 16:26
        zoom! kretynie w kazdym forum pod artukulem na gazecie.pl o pilce recznej ktos o
        to pyta. Moze zadalbys sobie tyle trudu i spojrzal na nie a nie szedl na
        latwizne i oczekiwal ze ktos inny Ci powie.
      • Gość: sles Re: Wenta: Z Rosją zagramy na maksa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 16:31
        jaki wynik czechy tunezja? kupon mam..
        • Gość: eestlane Re: Wenta: Z Rosją zagramy na maksa IP: *.chello.pl 30.01.07, 16:46
          TUN - CZE 25-21
          • Gość: sles Re: Wenta: Z Rosją zagramy na maksa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 17:17
            thx weszło :>
      • Gość: kami Zargamy????? IP: 62.233.164.* 30.01.07, 16:49
        emocje się udzielają redakcji...

        fototel.pl/telefon-sony-ericsson-m600i-granite-black-p-316.html
      • Gość: kotek Wenta: Z Rosją zagramy na maksa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 17:18
        relacje na zywo w pasku informacyjnym na dole ze wszystkich meczow (z udzialem
        naszych) daje zawsze eurosport2. robia to calkiem solidnie. a co do transmisji
        tv, to nie sposob sie nie zgodzic, ze pan korzeniowski i cala tvp kompromituja
        sie po raz kolejny, najpierw ms siatkarzy, a teraz ms w recznej. tvp to dno, a
        korzen powinien podac sie do dymisji
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka