Gość: zoom! IP: *.dip.t-dialin.net 30.01.07, 16:00 gdzie do ogladniecia w internecie ?! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dzikamalpa Wenta: Z Rosją zagramy na maksa IP: *.tvk.torun.pl 30.01.07, 16:04 Zwyciestwo nad Rosja jest rownie istotne jak to z Niemcami... do boju POLACY!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xls Re: Wenta: Z Rosją zagramy na maksa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.07, 16:10 niestety,spośród stacji TV tylko polsat sport transmituje ten mecz na żywo, na ARD puszczą w tym samym czasie mecz niemców, jedyna nadzieja to jakiś ruski kanał. w necie niestety jest jakiś problem z kanałami duńskiej TV, ta opcja u mnie już nie działa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: Wenta: Z Rosją zagramy na maksa IP: *.dip.t-dialin.net 30.01.07, 16:25 W necie zapewne bedzie mozna Polsat Sport ogladac w kanalach SLT przez SopCasta. Juz milion razy o tym ludzie pisali.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jo Poska do Boju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 30.01.07, 16:11 Final jest w zasiegu wiec do boju!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hot support Re: Poska do Boju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.aster.pl 30.01.07, 17:17 We are red, we are white - we are polish dynamite! Chłopaki do boju, bić kacapa i mamy medal w zasięgu! Już się denerwuję - nie wiem jak wytrzymam transmisję, chyba będę oglądał na stojaka. Ale mimo nerwów wierzę w naszych, Rosjanie mają stary zespół, który odnosił wielkie sukcesy w przeszłości, nasi są wygłodniali sukcesu, młodsi, szybsi, ambitni i twardzi. Żeby tylko wytrzymali presję, najbardziej obawiam się o psychikę (patrz mecz z Francją). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Wenta: Z Rosją zagramy na maksa IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 30.01.07, 16:26 zoom! kretynie w kazdym forum pod artukulem na gazecie.pl o pilce recznej ktos o to pyta. Moze zadalbys sobie tyle trudu i spojrzal na nie a nie szedl na latwizne i oczekiwal ze ktos inny Ci powie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sles Re: Wenta: Z Rosją zagramy na maksa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 16:31 jaki wynik czechy tunezja? kupon mam.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eestlane Re: Wenta: Z Rosją zagramy na maksa IP: *.chello.pl 30.01.07, 16:46 TUN - CZE 25-21 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sles Re: Wenta: Z Rosją zagramy na maksa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 17:17 thx weszło :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kami Zargamy????? IP: 62.233.164.* 30.01.07, 16:49 emocje się udzielają redakcji... fototel.pl/telefon-sony-ericsson-m600i-granite-black-p-316.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kotek Wenta: Z Rosją zagramy na maksa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.07, 17:18 relacje na zywo w pasku informacyjnym na dole ze wszystkich meczow (z udzialem naszych) daje zawsze eurosport2. robia to calkiem solidnie. a co do transmisji tv, to nie sposob sie nie zgodzic, ze pan korzeniowski i cala tvp kompromituja sie po raz kolejny, najpierw ms siatkarzy, a teraz ms w recznej. tvp to dno, a korzen powinien podac sie do dymisji Odpowiedz Link Zgłoś