Gość: Robert IP: *.internetia.pl 29.11.01, 14:50 Czy ktoś ma informacje na temat zmiany klubu przez tego zawodnika ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ĆVICH Re: Mariusz Liberda IP: 134.65.157.* 29.11.01, 14:59 Gość portalu: Robert napisał(a): > Czy ktoś ma informacje na temat zmiany klubu przez tego zawodnika ? JA MAM. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pcheła Re: Mariusz Liberda IP: *.pkobp.pl 29.11.01, 16:03 Podobno ma wylądować w Groclinie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Mariusz Liberda IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 29.11.01, 19:21 Gość portalu: Pcheła napisał(a): > Podobno ma wylądować w Groclinie. Tak oczywiscie...... A Robakiewicz i Kotorowski znajda sie na ławce... W domu wszyscy zdrowi????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gubiec Re: Mariusz Liberda IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.11.01, 09:20 Liberda jest EWIDENTNIE lepszy od ich dwóch razem wziętych, a z Robakiewicza Groclin nie jest zadowolony i mają go oddać do Widzewa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ćvich Re: Mariusz Liberda IP: 134.65.157.* 30.11.01, 10:30 też słyczałem o Croclinie Odpowiedz Link Zgłoś
misza01 Re: Mariusz Liberda 30.11.01, 11:42 Groclin szuka bramkarza. Ani z Kotorowskiego ani z Robakiewicza Zbychu D.nie jest zadaowolony. Wśród kandydatów pojawiło się również nazwisko Liberdy jako jednego z głównych(wcześniej mówiono o Tyrajskim z Lecha, ale ulubieniec kibiców z Bułgarskiej raczej do "wozu Dzrymały" się nie przeprowadzi). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pcheła Re: Mariusz Liberda IP: *.pkobp.pl 30.11.01, 13:46 Gość portalu: xx napisał(a): > Gość portalu: Pcheła napisał(a): > > > Podobno ma wylądować w Groclinie. > > Tak oczywiscie...... A Robakiewicz i Kotorowski znajda sie na ławce... > W domu wszyscy zdrowi????? Dziękuje, wszyscy zdrowi. A co u Ciebie, nadal dżuma? Odpowiedz Link Zgłoś