Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Mariusz Liberda

    IP: *.internetia.pl 29.11.01, 14:50
    Czy ktoś ma informacje na temat zmiany klubu przez tego zawodnika ?
    Obserwuj wątek
      • Gość: ĆVICH Re: Mariusz Liberda IP: 134.65.157.* 29.11.01, 14:59
        Gość portalu: Robert napisał(a):

        > Czy ktoś ma informacje na temat zmiany klubu przez tego zawodnika ?

        JA MAM.

        • Gość: Pcheła Re: Mariusz Liberda IP: *.pkobp.pl 29.11.01, 16:03
          Podobno ma wylądować w Groclinie.
          • Gość: xx Re: Mariusz Liberda IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 29.11.01, 19:21
            Gość portalu: Pcheła napisał(a):

            > Podobno ma wylądować w Groclinie.

            Tak oczywiscie...... A Robakiewicz i Kotorowski znajda sie na ławce...
            W domu wszyscy zdrowi?????
            • Gość: Gubiec Re: Mariusz Liberda IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.11.01, 09:20

              Liberda jest EWIDENTNIE lepszy od ich dwóch razem wziętych, a z Robakiewicza
              Groclin nie jest zadowolony i mają go oddać do Widzewa.
              • Gość: ćvich Re: Mariusz Liberda IP: 134.65.157.* 30.11.01, 10:30
                też słyczałem o Croclinie
                • misza01 Re: Mariusz Liberda 30.11.01, 11:42
                  Groclin szuka bramkarza. Ani z Kotorowskiego ani z Robakiewicza Zbychu D.nie
                  jest zadaowolony. Wśród kandydatów pojawiło się również nazwisko Liberdy jako
                  jednego z głównych(wcześniej mówiono o Tyrajskim z Lecha, ale ulubieniec
                  kibiców z Bułgarskiej raczej do "wozu Dzrymały" się nie przeprowadzi).
            • Gość: Pcheła Re: Mariusz Liberda IP: *.pkobp.pl 30.11.01, 13:46
              Gość portalu: xx napisał(a):

              > Gość portalu: Pcheła napisał(a):
              >
              > > Podobno ma wylądować w Groclinie.
              >
              > Tak oczywiscie...... A Robakiewicz i Kotorowski znajda sie na ławce...
              > W domu wszyscy zdrowi?????
              Dziękuje, wszyscy zdrowi. A co u Ciebie, nadal dżuma?
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka