fred.aga.ula 18.07.07, 08:43 Jestem tu po raz pierwszy. Narazie chciałbym wybrać kapitana. Jest to możliwe przez internet ? Może ktoś podpowie jak to zrobić ? Z góry dziękuje. fred Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dwyane Re: Kapitan 18.07.07, 08:55 musisz kliknac na szary kwadracik z litera "K" przy nazwisku zawodnika i potem zatwierdzic zmiany. Odpowiedz Link Zgłoś
fred.aga.ula Re: Kapitan 18.07.07, 09:07 Problem właśnie w tym, że nie mogę kliknąć, nawet literka K się nie pojawia za nazwiskiem. Nie mogę więc zatwierdzić drużyny i całe moje kupowanie znika po wyjściu... Odpowiedz Link Zgłoś
piterone Re: Kapitan 18.07.07, 09:13 Kapitana możesz wybrać dopiero po skompletowaniu składu. Po prawej stronie u góry jest żółta ramka informująca co masz robić w pierwszej kolejności. Odpowiedz Link Zgłoś
dwyane Re: Kapitan 18.07.07, 09:14 moze nie wybrales podstawowej jedenastki? wybierz ustawienie na poczatku, potem musisz klikac w kolumnie "do meczu" i zaznaczyc tak 11 pilkarzy, na koncu wybrac kapitana. Po wszystkim musisz zatwierdzic zmiany bo sklad Ci sie skasuje... Odpowiedz Link Zgłoś
fred.aga.ula Re: Kapitan 18.07.07, 09:20 Dzięki.Nie wybrałem po prostu piłkarzy do meczu...Teraz wszystko ok. Pozdrawiam wszystkich i życze powodzenia w grze. fred Odpowiedz Link Zgłoś