Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    18.07.07, 08:43
    Jestem tu po raz pierwszy. Narazie chciałbym wybrać kapitana. Jest to możliwe
    przez internet ? Może ktoś podpowie jak to zrobić ? Z góry dziękuje. fred
    Obserwuj wątek
      • dwyane Re: Kapitan 18.07.07, 08:55
        musisz kliknac na szary kwadracik z litera "K" przy nazwisku zawodnika i potem
        zatwierdzic zmiany.
        • fred.aga.ula Re: Kapitan 18.07.07, 09:07
          Problem właśnie w tym, że nie mogę kliknąć, nawet literka K się nie pojawia za
          nazwiskiem. Nie mogę więc zatwierdzić drużyny i całe moje kupowanie znika po
          wyjściu...
          • piterone Re: Kapitan 18.07.07, 09:13
            Kapitana możesz wybrać dopiero po skompletowaniu składu. Po prawej stronie u
            góry jest żółta ramka informująca co masz robić w pierwszej kolejności.
          • dwyane Re: Kapitan 18.07.07, 09:14
            moze nie wybrales podstawowej jedenastki? wybierz ustawienie na poczatku, potem
            musisz klikac w kolumnie "do meczu" i zaznaczyc tak 11 pilkarzy, na koncu wybrac
            kapitana. Po wszystkim musisz zatwierdzic zmiany bo sklad Ci sie skasuje...
            • fred.aga.ula Re: Kapitan 18.07.07, 09:20
              Dzięki.Nie wybrałem po prostu piłkarzy do meczu...Teraz wszystko ok. Pozdrawiam
              wszystkich i życze powodzenia w grze. fred

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka