Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    The service is not available. Please try again

    17.09.07, 18:47
    later.
    Czy tu coś w ogóle działa ?! Parę razy próbowałem stworzyć zespół i się nie da
    - serwis niedostępny a to całkiem, a to przy kupowaniu graczy.
    Szlag może trafić jak mam np. 15 wybranych próbuję kupić 16, a tu wyskakuje,że
    niedostępne, na dodatek wyloguje i wszystko trzeba zaczynać od nowa.
    Obserwuj wątek
      • wezysko3 spróbuj pomysleć, a potem odświezaj stronkę 18.09.07, 11:06
      • nepal37 Re: The service is not available. Please try agai 18.09.07, 22:59
        nie ty jeden, ja już miałem 15 zawodników dzisiaj o 19.45 ale te
        same problemy i nie zdąrzyłem zgłosić druzyny do pierwszej kolejki -
        szlag może trafić to mało powiedziane, a ten cały kowal Ci nawet nie
        odpisał, organizatorzy oszczędzają kase i postawili gre na słabym
        serwerze, takie troche nabijanie ludzi w butelke

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka