Gość: Chris IP: *.tvk.torun.pl 19.09.07, 18:04 pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070919/SPORT01/70918077 I jak tu się nie śmiać,szkoda że nikt nie pozwie lekarza co wystawił L4,bo druga sprawa też byłaby wygrana:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: slawekg2 Re: ATLAS -czyli "jaj wrocławskich" ciąg dalszy.. IP: *.centertel.pl 19.09.07, 18:46 Niech nie płacą! Mam nadzieję , że tym razem skończy się na BRAKU LICENCJI na sezon 2008. Czas zakończyć farsę pt.ATLAS w rozgrywkach Speedway Extraligi. Udziałowcy spółki prowadzącej rozgrywki ŁĄCZCIE SIĘ! A WALKOWERY I L-4 : założyć własną ligę np.CIEŚLAK WAŁEK S.A. ATLAS=ŻENADA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krotki Re: ATLAS -czyli "jaj wrocławskich" ciąg dalszy.. IP: *.opera-mini.net 19.09.07, 19:02 na co tu czekać?pozbyć sie kombinatorów z ligi i tyle na ten temat.jak słyszę ze jest to najbardziej profesjonalny klub żużlowy to chce mi sie śmiać.z żadna inna drużyna nie problemów tylko z klejami.przynoszą tylko wstyd i nic wiecej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: metanol Re: ATLAS -czyli "jaj wrocławskich" ciąg dalszy.. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.09.07, 22:19 krotki dla ciebie jest tylko je,dno,wyjscie; przeterminowany worek atlasu25kg i linka........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krotki Re: ATLAS -czyli "jaj wrocławskich" ciąg dalszy.. IP: *.opera-mini.net 19.09.07, 22:54 gon sie leszczu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Biim Re: ATLAS -czyli "jaj wrocławskich" ciąg dalszy.. IP: *.as.kn.pl 19.09.07, 23:22 Sprawa walkowera była już wałkowana na wszelkie sposoby. Ale jak ktos twierdzi że za Crumpa mogła byc z/z ka, to jest śmieszny i nie ma pojęcia o czymkolwiek zwiazanym z tym sportem. To jak to w końcu jest z tym zastępstwem? Mamy je robić lub nie, tylko i wyłącznie tak jak Toruniowi pasuje? Co do protestu, to dopóki jest możliwosć to trzeba walczyc o swoje racje. To tak jak było z protestem w sprawie Puszakowski - Słaboń. Był z góry skazany na porażkę, choć nad wyraz słuszny. Teraz uważam że z premedytacja został wybrany taki termin meczu aby nas uwalić, tylko ślepy tego by nie zauważył. My chcieliśmy jechac bezposrednio po meczu przerwanym, w poniedziałek ale oczywiscie Toruniowi przeszkodziły prognozy.Później wiadomo były terminy zajęte, dla nas łącznie z popieprzoną sobotą...a czy stałoby sie coś gdyby mecz odbył sie po rozegraniu 14 kolejki? to jest właśnie nasza chora mentalność...strach się bać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szrek Re: ATLAS -czyli "jaj wrocławskich" ciąg dalszy.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.07, 10:18 Odnoszę wrażenie, że ta toruńsko-wrocławska polemika zaczyna powoli przybierać formę psalmu pochwalnego dla "prawa Kalego". Zaniechajcie jej proszę, bo do niczego poza bezproduktywnymi waśniami to nie doprowadzi. Zresztą w życiu codziennym to też /niestety/ nic nowego. Wmawiano nam przez 2 lata, że trzeba wyplenić z naszego życia korupcję i "układy" a za sposób na dokonanie tego wiekopomnego dzieła uznano dawanie/branie przez ludzi w własnego - czyli jedynego słusznego układu. I co? Dziś jesteśmy w tym samym miejscu co kiedyś tylko znacznie bardziej ubabrani i jeszcze wiecej ludzi się z nas śmieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Biim Re: SZrEk IP: *.as.kn.pl 20.09.07, 20:05 Witaj, Szreku trzeba o czyms gadać, choc ja właściwie cały czas odpowiadam na jakies tam śmieszne zarzuty. Nie wiem ale odnoszę wrażenie , że po zwyciestwie nad nami kilku piernikom poprzewracało sie w głowie i chcą się chyba jeszcze bardziej dowartosciować. Jak w zeszłym sezonie w meczu z nami, za zdrowego Kuciapę Rzeszów zrobił z/z czy ktos to wogóle zauważył??? Oczywiscie jak Wrocław cos zrobi , to juz jest afera na pierwszą stronę. Sam widzisz takie tam problemiki... Nie wiem czy zauważyłeś, ale przemilczałem spadek Bydzi z ligi Powiem Ci że mnie korciło, ale tyle osób nagle zabrało sie za oceny, że mój głos w sprawie byłby promilem zawartości wątku. Cieszę się,że Zielonka została, bo tam jest zawsze superowy wyjazd, a wam życze szybkiego powrotu do ekstraligi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maraThon Re: SZrEk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.07, 23:38 wywalic atlas i polonia zostaje!!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marze_na Re: ATLAS -czyli "jaj wrocławskich" ciąg dalszy.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.07, 12:20 Witam, na wrocławskim forum rozpoczęła się dyskusja nt. wrocławskiego speedwaya w kontekście tragicznej frekwencji na meczach Atlasa. Wszystkim przeklinającym tu miasto Wrocław i jego mieszkańców polecam lekturę miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,4506583.html Odpowiedz Link Zgłoś
kolabor86 Re: ATLAS -czyli "jaj wrocławskich" ciąg dalszy.. 26.09.07, 15:36 i to jest bardzo dobra dyskusja :) Cieszy to, że są kibice, którym na sercu leży dobro wrocławskiego żużla. Ogólnie ta sytuacja przypomina mi sytuację Apatora za króla Mirosława. 'Kibiców mamy gdzieś, jakoś jedziemy i kombinujemy, żeby coś ugrać'. Na dłuższą metę tak nie da rady, bo stadion będzie puściutki i to widać właśnie teraz we Wrocławiu. Życzę zmiany zarządu na podobny, jaki jest w Toruniu. Wszystko po sportowemu, kibic nasz pan, supa atmosfera i ogólnie żużel odzyskał dawny blask, hej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szrek Re: ATLAS -czyli "jaj wrocławskich" ciąg dalszy.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.07, 07:21 No to superancko Biim, że przemilczałeś dyskusję na temat naszego spadku. Argument o promilach w 100% do mnie przemawia: z promilami trza ostrożnie. Co do dyskusji po toruńsko-wrocławskiej potyczce: jest w niej chyba ziarenko prawdy (pytanie: czy potrzebnie rozdmuchiwanej?). Władze wrocławskiego klubu od lat "siały" swoją "odrębność" a teraz po prostu "zbierają plon" tego siewu. Zresztą nie są oni odosobnieni. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś