Gość: bydgoszcz IP: *.awacom.net 17.07.03, 20:13 I co teraz Panie Wladziu?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mario Re: Jacka nie maw imp-ie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.03, 21:38 Jacek w swoim 4 biegu miał defekt nie wiem tylko na którym miejscu.Przeciwnicy nie byli zbyt silni.Także zabrakło mu trochę szczęścia.Pozostałej 16 ubył bardzo groźny przeciwnik w finale IMP,w Bydgoszczy Jacek mógł zawalczyć nawet o pudło.Ale i tak pozostanie rezerwowym,w tak kontuzjogennym sezonie nic nie wiadomo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mario Re: Jacka nie maw imp-ie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.03, 21:44 Mnie to raczej zdziwiło że Ułamka nie ma w finale. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mario Re: Jacka nie maw imp-ie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.03, 22:57 Własnie wyczytałem że jacek miał defekt na prowadzeniu,spadł mu łańcuch.Doliczając to do 7 punktów miałby 10 i pewne miejsce w finale. Odpowiedz Link Zgłoś