Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Jacka nie maw imp-ie

    IP: *.awacom.net 17.07.03, 20:13
    I co teraz Panie Wladziu??
    Obserwuj wątek
      • Gość: Mario Re: Jacka nie maw imp-ie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.03, 21:38
        Jacek w swoim 4 biegu miał defekt nie wiem tylko na którym miejscu.Przeciwnicy
        nie byli zbyt silni.Także zabrakło mu trochę szczęścia.Pozostałej 16 ubył
        bardzo groźny przeciwnik w finale IMP,w Bydgoszczy Jacek mógł zawalczyć nawet o
        pudło.Ale i tak pozostanie rezerwowym,w tak kontuzjogennym sezonie nic nie
        wiadomo.
        • Gość: Mario Re: Jacka nie maw imp-ie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.03, 21:44
          Mnie to raczej zdziwiło że Ułamka nie ma w finale.
          • sdb Re: Jacka nie maw imp-ie 17.07.03, 22:26
            Stanislaw Burza :D <rotfl2>
            • Gość: Mario Re: Jacka nie maw imp-ie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.03, 22:57
              Własnie wyczytałem że jacek miał defekt na prowadzeniu,spadł mu
              łańcuch.Doliczając to do 7 punktów miałby 10 i pewne miejsce w finale.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka