Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Bylem w Engelbergu

    17.12.01, 20:38
    bylem tam i uwazam, ze conajmniej 20-25 zawodnikow jest w stanie wskoczyc na
    podium do pierwszej trojki. Takze moze byc conajmniej 2 INNYCH zawodnikow
    (spoza listy). Ponadto Engelberg byl w niedziele w bialo-czerwonych kolorach.
    Obserwuj wątek
      • Gość: ciekawsk Re: Bylem w Engelbergu IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.12.01, 21:16
        Gratuluję niezłej wycieczki :)

        ps: co to był za koleś na fladze... z Wrocławia - to było napisane "Adam Małysz
        lepszy niż..." no właśnie, ktoś na "P". O kogo / o co chodziło?

        :-)
        • larsek Re: Bylem w Engelbergu 17.12.01, 21:22
          Na fladze z Wroclawia byl napis 'Adam Malysz lepszy niz Patek Philip'.
          Chodzi o marke luksusowych zegarkow i ze Adas jest dokladniejszy od nich.
          Wycieczka byla wspaniala, ale cholernie zimno - 18 C, a w nocy do -25 C. Zycze
          duzo trafien. Alborn mi sie podobal i go obstawie, jezeli bedzie startowal.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka