Gość: Bonhart
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
13.08.03, 21:30
Hmmm... moze zabrzmi to dziwnie ale kiedy ogladam ten mecz, to poza
formacja obronna wydaje mi sie ze Wisla gra... niezle!
Wiem wiem, zaraz poleca gromy i cierpkie uwagi na temat stanu mojego
umyslu. Mysle ze przy odrobinie szczescia i konsekwencji Wisla moze
doprowadzic do stanu 2:1 a to juz nienajgorszy wynik.