Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wisla gra ... OK!

    IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.08.03, 21:30
    Hmmm... moze zabrzmi to dziwnie ale kiedy ogladam ten mecz, to poza
    formacja obronna wydaje mi sie ze Wisla gra... niezle!
    Wiem wiem, zaraz poleca gromy i cierpkie uwagi na temat stanu mojego
    umyslu. Mysle ze przy odrobinie szczescia i konsekwencji Wisla moze
    doprowadzic do stanu 2:1 a to juz nienajgorszy wynik.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Mariusz77 Re: Wisla gra ... OK! IP: *.chello.pl 13.08.03, 21:36
        Może tak jak kiedyś Widzew z Borussią Moenchengladbach przegrywał do przerwy
        0:2, ale wyciągnął na 2:3, a u siebie wygrał 1:0 - i o to chodzi!
      • Gość: vik Nic z tego, już jest 3:0... IP: *.chello.pl 13.08.03, 21:44
        Gość portalu: Bonhart napisał(a):

        > Hmmm... moze zabrzmi to dziwnie ale kiedy ogladam ten mecz, to poza
        > formacja obronna wydaje mi sie ze Wisla gra... niezle!
        > Wiem wiem, zaraz poleca gromy i cierpkie uwagi na temat stanu mojego
        > umyslu. Mysle ze przy odrobinie szczescia i konsekwencji Wisla moze
        > doprowadzic do stanu 2:1 a to juz nienajgorszy wynik.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka