inseem2
29.02.08, 15:08
wpisuje kod do zmian i za kazdym razem (w paru druzynach oczywiscie
do kazdej inny) pisze mi ze jest nieprawidlowy mimo to jak wchodze w
moja druzyne mam odliczone punkty za transfery (tzn - cos tam_ i
napisane ze druzyan zgloszona do gry, mam sie nie obawiac ze okaze
sie ze zmiany sie cofnal do pierwotnych? jak loguje sie jeszcze raz
to druzyna jest oczywiscie po zmianach z minusowymi punkatmi