Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    29.02.08, 15:08
    wpisuje kod do zmian i za kazdym razem (w paru druzynach oczywiscie
    do kazdej inny) pisze mi ze jest nieprawidlowy mimo to jak wchodze w
    moja druzyne mam odliczone punkty za transfery (tzn - cos tam_ i
    napisane ze druzyan zgloszona do gry, mam sie nie obawiac ze okaze
    sie ze zmiany sie cofnal do pierwotnych? jak loguje sie jeszcze raz
    to druzyna jest oczywiscie po zmianach z minusowymi punkatmi
    Obserwuj wątek
      • kowall Re: do kowala 29.02.08, 15:24
        W instrukcji powyżej jest opisany ten problem - konfiguracja
        komputera, wolne łącze, dwie przeglądarki.
        Ale jak sam Prezes przyznał: zmiany się zapisują
        pzdr
        • inseem2 Re: do kowala 29.02.08, 15:29
          dzieki za szybka odpowiedz bo jzu sie martwilem ze zmiany sa teraz
          widoczne a jak kolejka ruszy to sie okaze ze zadownikow mam tych
          samych co w 18 kolejce (cos podobnego przydazylo mi sie w
          poprzedniej rundzie wiec wole dmuchac na zimne)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka