Gość: Obra Kościan IP: 80.51.245.* 17.04.08, 07:46 Elo ziomale ze Spartakusa, szacun git tej, hej pozdro nara! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pepick David Logan pobił się sam? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.08, 07:52 A Atrapa to kiedyś był taki fajny klub studencki. A teraz potupajka dla dresiarzy. Pozdrowienia dla studiujących-imprezujących jakieś 6 lat temu w J.G. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmm Trudno nie miec zlamanej reki jak sie wali w szybe IP: *.2a.pl 17.04.08, 08:07 pancerna... co przemilczal autor tego newsa. DO tego widac jak gracz sie zatacza... No i co ludzie mial byc taki fajny rasistowski wybryk... Biedny murzynek pobity przez zla ochrone w dresach. Te wpisy pod newsem kiedy okazalo sie, ze Logan ma zlamana reke... "Polska katolicka!" itd. Padl ofiara podobnego rasizmu jak Simon M. kiedy kobiety chcialy, aby uzywal prezerwatywy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rt David Logan pobił się sam? IP: *.aster.pl 17.04.08, 08:31 trzeba wypic przed playoffem he he Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ale_jestem_spocona malutki nerwusek IP: *.tvkdiana.pl 17.04.08, 09:31 szkoda gadać. uchlał sie, przykozaczył, dostał wpier... teraz mu wstyd to siedzi cicho, ciota. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haha Re: malutki nerwusek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.08, 23:23 ojciec sie wstydzi za ciebie, madry synek a takie glupoty wypisuje. aj ty cioto malutka:) .. cie pies frajerze :)) pal laske pizdeczko :)) ch.. z toba zlamasie:)) cos ty masz do logana chyba cie w dupeczke w kibnlu w tym klubie zapial ;pp fajnie bylo? ajjjjj ty geju pozdro 600 ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Turowa <333 Re: malutki nerwusek IP: 195.117.179.* 12.05.08, 12:31 sam jestes ciota .... zal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .... Re: malutki nerwusek IP: 195.117.179.* 12.05.08, 12:35 sama jestes ciota .... zal mi cie .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: David Logan pobił się sam? IP: *.adsl.inetia.pl 17.04.08, 22:32 JKS Pany! Turów psy, pozdro OBRA pewnie ze sam sie pobił gwiazdorek:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do obry koscian Re: David Logan pobił się sam? IP: *.adsl.inetia.pl 17.04.08, 22:34 JKS Pany! Turów psy, pozdrowienia OBRA pewnie ze sam sie pobił gwiazdorek:) Odpowiedz Link Zgłoś