Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    David Logan pobił się sam?

    IP: 80.51.245.* 17.04.08, 07:46
    Elo ziomale ze Spartakusa, szacun git tej, hej pozdro nara!
    Obserwuj wątek
      • Gość: Pepick David Logan pobił się sam? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.08, 07:52
        A Atrapa to kiedyś był taki fajny klub studencki. A teraz potupajka dla
        dresiarzy. Pozdrowienia dla studiujących-imprezujących jakieś 6 lat temu w J.G.
        • Gość: mmm Trudno nie miec zlamanej reki jak sie wali w szybe IP: *.2a.pl 17.04.08, 08:07
          pancerna... co przemilczal autor tego newsa. DO tego widac jak gracz sie zatacza...

          No i co ludzie mial byc taki fajny rasistowski wybryk... Biedny murzynek pobity
          przez zla ochrone w dresach. Te wpisy pod newsem kiedy okazalo sie, ze Logan ma
          zlamana reke... "Polska katolicka!" itd.

          Padl ofiara podobnego rasizmu jak Simon M. kiedy kobiety chcialy, aby uzywal
          prezerwatywy...
      • Gość: rt David Logan pobił się sam? IP: *.aster.pl 17.04.08, 08:31
        trzeba wypic
        przed playoffem he he
      • Gość: ale_jestem_spocona malutki nerwusek IP: *.tvkdiana.pl 17.04.08, 09:31
        szkoda gadać.

        uchlał sie, przykozaczył, dostał wpier...

        teraz mu wstyd to siedzi cicho, ciota.
        • Gość: haha Re: malutki nerwusek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.08, 23:23
          ojciec sie wstydzi za ciebie, madry synek a takie glupoty wypisuje. aj ty cioto
          malutka:) .. cie pies frajerze :)) pal laske pizdeczko :)) ch.. z toba
          zlamasie:)) cos ty masz do logana chyba cie w dupeczke w kibnlu w tym klubie
          zapial ;pp fajnie bylo? ajjjjj ty geju pozdro 600 ;]
        • Gość: Kibic Turowa <333 Re: malutki nerwusek IP: 195.117.179.* 12.05.08, 12:31
          sam jestes ciota .... zal
        • Gość: .... Re: malutki nerwusek IP: 195.117.179.* 12.05.08, 12:35
          sama jestes ciota .... zal mi cie ....
      • patman Motyw jak z "Fightclub" :p 17.04.08, 09:36


      • Gość: gość Re: David Logan pobił się sam? IP: *.adsl.inetia.pl 17.04.08, 22:32
        JKS Pany! Turów psy, pozdro OBRA
        pewnie ze sam sie pobił gwiazdorek:)
        • Gość: do obry koscian Re: David Logan pobił się sam? IP: *.adsl.inetia.pl 17.04.08, 22:34
          JKS Pany! Turów psy, pozdrowienia OBRA
          pewnie ze sam sie pobił gwiazdorek:)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka