Gość: patron Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: 80.185.175.* 15.05.08, 20:39 jak POLSKA nie wyjdzie z grupy to niemcy wogole.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obiektywny Re: Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wy IP: *.rzeszow.mm.pl 15.05.08, 20:53 Zbigniew Boniek, który był świetnym piłkiarzem, ale beznadziejnym trenerem i nie lepszym działaczem, powiedział o Brazylijczykach, gdy byli u szczytu niebotycznej wręcz kariery: - Na Brazylię nie ma piłkarskiej siły! Należy tylko cały czas wmawiać im, że są genialni i to jest jedna taktyka na Brazylię! Niemcy nie są piłkarsko genialni, ale są zdyscyplinowani i wszystko podporządkują jednemu celowi: zwycięstwu! Należy im wmawiać, że wygrają, nie wychodząc na boisko! Szkoda, że tę rozmowę przeprowadził taki dziennikarski abnegat, jak pupilek "Wyborczej", niejaki Pol, który ma z dziennikarstwem tyle wspólnego, co ja z baletem. Gdyby rozmawiał fachowiec, potrafiłby ośmieszyć buńczucznośc rozmówcy, niemieckiego wyrobnika. Żaden niemiecki piłkarz nie będzie nigdy miał tej błyskotliwości, którą mieli nasi piłkarze, chcociażby wspomniany przeze mnie Boniek. Niemcy obecnie to tacy sami wyrobnicy, jak wszyscy piłkarze Benhakera, z wyjątkiem może Artura Boruca. Jeżeli nasi przegrają z nimi, co jest prawdopodobne, to znaczy, że przegrali w głowach. Wywiad Pola-dziennikarskiego głupola, o tym własnie mówi i to prorokuje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stpierre Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: 83.233.68.* 15.05.08, 20:44 Biorac pod uwage, ze Niemcy dwa ostatnie razy z rzedu nie wyszli z grupy na Euro, to na miejscu szkopka bylbym bardziej ostrozny w ocenie sytuacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: *.vc.shawcable.net 15.05.08, 20:49 Niemcy wsporcie miedzynarodowym zawsze oszukiwali-doping lub wcielanie za korzysc finansowa do roznych reprezentacji- stad ich rozbudzone ego..dzisiaj czym czysciejszy sport tym mniejsze szanse Niemcow.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktosktos Matthaeus, a ciekawe... IP: *.inowroclaw.mm.pl 15.05.08, 20:56 ... co mówiłeś przed półfinałem twojego teamu z Zenithem? No wal na głos! Pokaż jakim jesteś specjalistą! Mam głęboko zarówno ciebie, reprezentacje niemiec, jak i wasz najlepszy klub (notabene słabszy od Getafe i Zenith'u). Do zobaczenia w czerwcu!! Nienawidzę was za to co nam zrobiliście podczas II WŚ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rychu Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: *.CNet.Gawex.PL 15.05.08, 20:57 Matthaeus chwali bundesligę, drwi z Europy wschodniej, ale chyba zapomniał jak Bayern poległ u ruskich. Niemiecka liga wcale nie jest taka mocna. Lothar wróć do szkoły trenerskiej bo z tego co pamiętam, to trener z ciebie słaby przekonali się o tym Węgrzy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dolnoślązak Brunatna retoryka... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 20:59 Trochę tu "brunatną" retoryką pachnie - my wspaniali Niemcy! Pożyjemy, zobaczymy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rt oczekujmy 1 honorowej wygranej!!!! IP: 212.76.37.* 15.05.08, 21:03 druzyny trenerów Engela a potem Janasa nam to zwycięstwo dały - jeśli Leo nie wygra ani jednego meczu i przegra finały to...............gorze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 21:06 żenujące że to mówi taki piłkarz.Ale jak światem nigdy niemiec nawet majacy korzenie polskie nie bedzie dla polaka bratem. A pozatym jak mawiał Kazimierz Górski piłka jest okrągła a bramki są dwie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dol Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: *.pools.arcor-ip.net 15.05.08, 21:08 Kolego twoje madrosci zostaw w twoim aroganckim panstwie cwaniak ! POLSKA WYJDZIE Z GRUPY ! JESZCZE POLSKA NIE ...............! Odpowiedz Link Zgłoś
haha30 Re: Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! 15.05.08, 21:27 Lothar Matthaeus po za tym, ze niezle gral w pilke (nie zawsze - zreszta) w swoim zyciu nic madrego nie zrobil, a juz na pewno nie powiedzial. Opinie takiego experta sa tyle warte co wypowiedz pierwszego/lepszego przyglupa - "znawcy" od siedmiu bolesci. Nikt, powaznie zajmujacy sie pilka nozna, w RFN nie bierze powaznie Jego opinii i wypowiedzi. Expert to On jest w zawieraniu kolejnych malzenstw i szybkich rozwodow oraz afer lozkowych z nastolatkami i .... tyle :) Nie ma nic wspolnego z realnymi mozliwosciami polskiej reprezentacji, ale akurat tresc wypowiedzi takich specow mozna sobie spokojnie podarowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rock Re: Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 15.05.08, 21:32 Prawda. Niemniej Polacy powinni miec klopot wyjsc z grupy. Sadze ze i Niemcy i Chorwacja beda sa silni. Ale kto wie, w sumie dwa remisy i jedna porazka moga juz wystarczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MEDALIK Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 21:08 HA,HA PRZECIEZ GEBELSY TO Z GRUPY NIE WYJDA!!HA,HA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POLAK Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 15.05.08, 21:11 TAK WASZA WSPOLNA CECHE TO POKAZALISCIE W CZSIE II-GIEJ WOJNY SWIATOWEJ ZA POWSTANIE WARSZAWSKIE ROZWALIMY WAS DO ZERA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rolf Re: Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wy IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 15.05.08, 21:23 jesli nie od razu do minus jeden! Odpowiedz Link Zgłoś
nec1 Nawet Maryja nie pomoże 15.05.08, 21:17 Wszystko wskazuje na to, że ma rację. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wisnia Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 21:20 Ten koles jest idiota.Po pierwsze Polska to nie Europa wschodnia a środkowa(to u nas lezy srodek Europy).Po drugie Niemcy sa tak naprawde słabi.Korea tez osiagnela u siebie dobry wynik i jakos nie blyszcza.Ja stawiam na Chorwacje z pierwszego miejsca i Polske z drugiego.W praktyce juz pierwszy mecz rozstrzygnie o tym kto wyjdzie.A po trzecie to Ballack wcale nie jest dla mnie lepszy od Krzynowka czy Błaszczykowskiego.Po czwarte-Artur Boruc i w-ko jasne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JO Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: *.68.70.73.kutno70.tnp.pl 15.05.08, 21:22 Polakom brakuje tylko jednej rzeczy... wiary w siebie. Szwabki ja maja wiadomo oni sa najlepsi we wszystkim... Ale sadze ze Leo juz to po woli zmienia:)) Zobaczycie z nim mozemy cos osiagnac. Osobiscie tez uwazam ze niestety nie bedzie cudow ale licze na wielkie emocje w meczach przede wszystkim Polaczków bo wiadomo ze wtedy serce bije najmocniej:) Gdyby było wiadomo e Niemcy i Chorwaci wyjda z grupy to po co miałby sie odbywac turniej...? Hmm tak sobie terz pomyslałem ze paradoksalnie ejsli bedziemy grali z pozycji outsidera to moze byc nasz wielki plus. Na ostatnich 2 mundialach gralismy z mysla ze jedziemy zagrac ławe mecze w grupie i awansowac do nastepnej fazy... teraz jak widac ,ysla tak Niemcy. My sie na tym "przejechalismy" teraz zycze im zeby taks amo skonczyli moze nabiora pokory. Mam nadzieje ze etraz jak jedziemy z przekonaniem ze czekaja nas 3 ciezkie mecze to cos pokazemy:) Nie musze wspominac chyba jak to Bayern dostał baty z tymi "lesczzami ze wschodu" tez byli tacy pewni siebie a skompromitowali sie na całego. Poza tym na miejscu Niemców bym sie wcale nie szczycił tym ze sa tacy dobrzy polowa piłkarzy nie urodziła sie w Niemczech wiec czym tu sie podniecac? Aha i ostatnia sprawa My jestesmy ze srodkowej Europy czy ze wschodniej? Juz samo takie stwierdzenie ze jestesmy ze wschodniej Europy pokazuje to ze ten koles jest niedowartosciowany. POLSKA! POLSKA! Do boju do boju...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dlugi To bardzo proste...... IP: *.z.pppool.de 15.05.08, 21:23 Niemcy, Polacy, Slazacy czy jak ich tam zwal- a chodzi po prostu o ludzi, ktorzy urodzili sie na Slasku przed wojna albo po wojnie ale uciekli do Niemiec jako emigranci ekonomiczni, nigdy nie powiedza nic dobrego o Polakach czy Polsce. I Matthaeus nie jest tu wyjatkiem.I tak dziwie sie, ze padly tylko takie slowa o Polakach i w ogole Europie na wschod od Odry. Jakby kto chcial uslyszec cos bardziej obrzydliwego, to niech sobie dla relaksu zajrzy na forum Katowice- Silesiana. To kwintesencja takiego sposobu myslenia. My jestesmy dla nich takim kims gorszym, a opinia nasza ma dla nich znaczenie zerowe, cos jakby przeleciala mucha i zabrzeczala. Gdy ogladam w niemieckiej TV jakies programy typu quiz, milionerzy itp,to najtrudniejsze pytania dla uczestnikow sa takie, ktore dotycza jakiegos kraju na wschod od Odry. Pytania o np.stolice Slowacji, Ukrainy,nie mowiac o republikach baltyckich,albo Rumunii czy Bulgarii, wzbudzaja panike i nerwowe narady.Ostatnio byl program i pytanko za 1500 EUR, w ktorym para po studiach,a on nawet byly Eurodeputowany,nie wiedzieli ktory kraj ma najwiecej mieszkancow:Portugalia, Rumunia,Chorwacja, czy Irlandia. A co do naszych szans, to jasne jest chyba, ze biorac pod uwage nasza lige, wystepy Polakow w ligach zagranicznych, infrastrukture sportowa,to chyba tylko niebywaly optymista moglby powiedziec, ze nasi dobrze graja w pilke i sa faworytami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gortop Dlaczego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 21:36 Dlaczego trener Matthaeus jest nacjonalistą? "Chorwaci mają nasze cechy i to dobrze'. rzygac sie chce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: boroGN Re: Dlaczego? IP: *.serv-net.pl 15.05.08, 21:40 wyprostowany, środkowy, palec, prawej ręki dla cienkiego trenera matełuuuusa!!!!! .... sie na r y j!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaroo Polacy nie liczcie na cud IP: *.toya.net.pl 15.05.08, 21:44 Bayern M.tez liczył ze Zenit sie polozy przed nimi i co?I tak za malo dostali w d... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JO Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd... IP: *.68.70.73.kutno70.tnp.pl 15.05.08, 21:46 Bo tam nie ma kobiet tylko maszyny do rodzenia kolejnych pokolen tych szwabkow. Najmadrzejszych, najlepszych ludzi na swiecie. ;pp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waldi Matthaeus IP: *.chello.pl 15.05.08, 21:49 Jak zwykle wielkie niemcy już ogłaszają że są wielcy. Pytanie ile wydaliście na sędziów bo jak obserwuję piłke od 1974 to połowa zwycięstw(i nie chodzi tylko o te z Polską) to załatwili wam sędziowie.A jak słyszę to tzw polakach grających wreprezentacji niemiec to sie zastanawiam ilu jest prawdziwych niemców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re: Lothar prawde mowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 21:57 To wam powiedzial, czego sie w glebi duszy caly czas boicie- bedzie wpie prz od Niemcow, co jest normalka,ale moze polegniecie w niehonorowy sposob ,np. 5-0 .Pewnie tego biednego Holendra, ktory znalazl glupkow placacych mu duzy szmal ,zjecie zywcem.I kolejne latka poleca,i znowu bedziecie sobie obiecywac , jak po zlaniu wam du pska w Dortmund.Pamietacie to jeszcze,co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JO Re: Lothar prawde mowi IP: *.68.70.73.kutno70.tnp.pl 15.05.08, 22:22 Johann czasem od wyniku sportowego wazniejsze jest zachowanie honoru. U was w reprezentacji gra polowa Polaków i z 30% innych narodowowsci swiata a ilu tam jest prawdziwych Niemców??? Heheehe Nigdy nie odzyskacie dobrego imienia za te swoje faszystowskie poglady ktre nadal podtrzymujecie. Ublizacie innym ze sa gorsi a czynicie to dlatego ze sami sie czujecie najgorszymi. Dziekujcie Polsce za Klosego, Podolskiego i reszte Polaków. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit_2006a JPII jest Polakiem i wyslemy 11 ksiezy a jak bedzi 16.05.08, 01:52 trzeba to doslemy nastepneych 11. W tej dziedzinie jestesmy najlepsi. Gość portalu: JO napisał(a): > Johann czasem od wyniku sportowego wazniejsze jest zachowanie > honoru. U was w reprezentacji gra polowa Polaków i z 30% innych > narodowowsci swiata a ilu tam jest prawdziwych Niemców??? Heheehe > Nigdy nie odzyskacie dobrego imienia za te swoje faszystowskie > poglady ktre nadal podtrzymujecie. Ublizacie innym ze sa gorsi a > czynicie to dlatego ze sami sie czujecie najgorszymi. Dziekujcie > Polsce za Klosego, Podolskiego i reszte Polaków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zientas Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 21:53 Mam nadzieje ze pokazemy na co nas stac!!!Leo ma teraz problem połowa zawodników skonczyla sezon,druga polowa grzeje ławe,miejmy nadziej ze pokazemy na conas stac!Na ostatnim mudialu mialo byc tak pięknie,a byla klucha:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agx I dlatego należy budować Świątynię Opatrzności IP: *.spray.net.pl 15.05.08, 21:56 Bożej, a nie stadiony. Bo stadiony i tam nam nie pomogą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piaskolingo Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd... IP: *.icpnet.pl 15.05.08, 21:56 To są słowa rozpaczy. On dobrze wie, że przegrają z naszymi!!! DO BOJU POLSKO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CIA Szkopie nie strasz nie strasz IP: *.acn.waw.pl 15.05.08, 21:59 bo się zesrasz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwet21 Nie ma cudów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.08, 21:59 Polacy to wiedzą panie Lothar,ze z grupy nie wyjdą.Nigdy nie wychodzili.Niemcy wygrają!!.Polacy juz bilety na lotnisko Warszawa po trzech meczach wykupiła,żeby swoich razem ze starym ślepym Leo witać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :D Matthaeus zadzwoń do Kuffourra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 22:00 A On Tobie opowie co się stało po Twoim zejściu z boiska w meczu Man UTD - Bayern Monachium....Lothar spadaj palancie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: des Re: Matthaeus zadzwoń do Kuffourra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 22:24 a ty zadzwon do lotara on ci powie jak smakuje mistrzostwo swiata i mistrzostwo europy :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :D A Ty zadzwoń do Gullita to On Tobie powie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.08, 01:32 jak smakuje opluty reprezentant Niemiec..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trener To byl Rijkard a opluty to Andy Voeler IP: *.nwrk.east.verizon.net 16.05.08, 04:51 , Odpowiedz Link Zgłoś