Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd...

      • Gość: patron Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: 80.185.175.* 15.05.08, 20:39
        jak POLSKA nie wyjdzie z grupy to niemcy wogole....
        • Gość: Obiektywny Re: Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wy IP: *.rzeszow.mm.pl 15.05.08, 20:53
          Zbigniew Boniek, który był świetnym piłkiarzem, ale beznadziejnym
          trenerem i nie lepszym działaczem, powiedział o Brazylijczykach, gdy
          byli u szczytu niebotycznej wręcz kariery: - Na Brazylię nie ma
          piłkarskiej siły! Należy tylko cały czas wmawiać im, że są genialni
          i to jest jedna taktyka na Brazylię! Niemcy nie są piłkarsko
          genialni, ale są zdyscyplinowani i wszystko podporządkują jednemu
          celowi: zwycięstwu! Należy im wmawiać, że wygrają, nie wychodząc na
          boisko! Szkoda, że tę rozmowę przeprowadził taki dziennikarski
          abnegat, jak pupilek "Wyborczej", niejaki Pol, który ma z
          dziennikarstwem tyle wspólnego, co ja z baletem. Gdyby rozmawiał
          fachowiec, potrafiłby ośmieszyć buńczucznośc rozmówcy, niemieckiego
          wyrobnika. Żaden niemiecki piłkarz nie będzie nigdy miał tej
          błyskotliwości, którą mieli nasi piłkarze, chcociażby wspomniany
          przeze mnie Boniek. Niemcy obecnie to tacy sami wyrobnicy, jak
          wszyscy piłkarze Benhakera, z wyjątkiem może Artura Boruca. Jeżeli
          nasi przegrają z nimi, co jest prawdopodobne, to znaczy, że
          przegrali w głowach. Wywiad Pola-dziennikarskiego głupola, o tym
          własnie mówi i to prorokuje...
      • Gość: stpierre Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: 83.233.68.* 15.05.08, 20:44
        Biorac pod uwage, ze Niemcy dwa ostatnie razy z rzedu nie wyszli z grupy na
        Euro, to na miejscu szkopka bylbym bardziej ostrozny w ocenie sytuacji.
      • Gość: b Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: *.vc.shawcable.net 15.05.08, 20:49

        Niemcy wsporcie miedzynarodowym zawsze oszukiwali-doping lub

        wcielanie za korzysc finansowa do roznych reprezentacji-

        stad ich rozbudzone ego..dzisiaj czym czysciejszy sport tym

        mniejsze szanse Niemcow..
      • Gość: ktosktos Matthaeus, a ciekawe... IP: *.inowroclaw.mm.pl 15.05.08, 20:56
        ... co mówiłeś przed półfinałem twojego teamu z Zenithem? No wal na głos! Pokaż
        jakim jesteś specjalistą! Mam głęboko zarówno ciebie, reprezentacje niemiec, jak
        i wasz najlepszy klub (notabene słabszy od Getafe i Zenith'u). Do zobaczenia w
        czerwcu!! Nienawidzę was za to co nam zrobiliście podczas II WŚ.
      • Gość: Rychu Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: *.CNet.Gawex.PL 15.05.08, 20:57
        Matthaeus chwali bundesligę, drwi z Europy wschodniej, ale chyba
        zapomniał jak Bayern poległ u ruskich. Niemiecka liga wcale nie jest
        taka mocna. Lothar wróć do szkoły trenerskiej bo z tego co pamiętam,
        to trener z ciebie słaby przekonali się o tym Węgrzy
      • Gość: Dolnoślązak Brunatna retoryka... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 20:59
        Trochę tu "brunatną" retoryką pachnie - my wspaniali Niemcy!
        Pożyjemy, zobaczymy...
      • Gość: rt oczekujmy 1 honorowej wygranej!!!! IP: 212.76.37.* 15.05.08, 21:03
        druzyny trenerów Engela a potem Janasa nam to zwycięstwo dały -
        jeśli Leo nie wygra ani jednego meczu i przegra finały
        to...............gorze!
      • Gość: miki Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 21:06
        żenujące że to mówi taki piłkarz.Ale jak światem nigdy niemiec nawet majacy
        korzenie polskie nie bedzie dla polaka bratem. A pozatym jak mawiał Kazimierz
        Górski piłka jest okrągła a bramki są dwie.
      • Gość: dol Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: *.pools.arcor-ip.net 15.05.08, 21:08
        Kolego twoje madrosci zostaw w twoim aroganckim panstwie cwaniak !
        POLSKA WYJDZIE Z GRUPY ! JESZCZE POLSKA NIE ...............!
        • haha30 Re: Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! 15.05.08, 21:27
          Lothar Matthaeus po za tym, ze niezle gral w pilke (nie zawsze -
          zreszta) w swoim zyciu nic madrego nie zrobil, a juz na pewno nie
          powiedzial.
          Opinie takiego experta sa tyle warte co wypowiedz
          pierwszego/lepszego przyglupa - "znawcy" od siedmiu bolesci.
          Nikt, powaznie zajmujacy sie pilka nozna, w RFN nie bierze powaznie
          Jego opinii i wypowiedzi.
          Expert to On jest w zawieraniu kolejnych malzenstw i szybkich
          rozwodow oraz afer lozkowych z nastolatkami i .... tyle :)

          Nie ma nic wspolnego z realnymi mozliwosciami polskiej
          reprezentacji, ale akurat tresc wypowiedzi takich specow mozna sobie
          spokojnie podarowac.
          • Gość: rock Re: Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 15.05.08, 21:32
            Prawda. Niemniej Polacy powinni miec klopot wyjsc z grupy. Sadze ze i Niemcy i
            Chorwacja beda sa silni. Ale kto wie, w sumie dwa remisy i jedna porazka moga
            juz wystarczyc.
      • Gość: MEDALIK Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 21:08
        HA,HA PRZECIEZ GEBELSY TO Z GRUPY NIE WYJDA!!HA,HA
      • Gość: POLAK Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 15.05.08, 21:11
        TAK WASZA WSPOLNA CECHE TO POKAZALISCIE W CZSIE II-GIEJ WOJNY
        SWIATOWEJ
        ZA POWSTANIE WARSZAWSKIE ROZWALIMY WAS DO ZERA
        • Gość: Rolf Re: Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wy IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 15.05.08, 21:23
          jesli nie od razu do minus jeden!
      • nec1 Nawet Maryja nie pomoże 15.05.08, 21:17
        Wszystko wskazuje na to, że ma rację.
      • Gość: wisnia Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 21:20
        Ten koles jest idiota.Po pierwsze Polska to nie Europa wschodnia a środkowa(to u nas lezy srodek Europy).Po drugie Niemcy sa tak naprawde słabi.Korea tez osiagnela u siebie dobry wynik i jakos nie blyszcza.Ja stawiam na Chorwacje z pierwszego miejsca i Polske z drugiego.W praktyce juz pierwszy mecz rozstrzygnie o tym kto wyjdzie.A po trzecie to Ballack wcale nie jest dla mnie lepszy od Krzynowka czy Błaszczykowskiego.Po czwarte-Artur Boruc i w-ko jasne.
      • Gość: JO Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd.. IP: *.68.70.73.kutno70.tnp.pl 15.05.08, 21:22
        Polakom brakuje tylko jednej rzeczy... wiary w siebie. Szwabki ja
        maja wiadomo oni sa najlepsi we wszystkim... Ale sadze ze Leo juz to
        po woli zmienia:)) Zobaczycie z nim mozemy cos osiagnac. Osobiscie
        tez uwazam ze niestety nie bedzie cudow ale licze na wielkie emocje
        w meczach przede wszystkim Polaczków bo wiadomo ze wtedy serce bije
        najmocniej:)
        Gdyby było wiadomo e Niemcy i Chorwaci wyjda z grupy to po co miałby
        sie odbywac turniej...? Hmm tak sobie terz pomyslałem ze
        paradoksalnie ejsli bedziemy grali z pozycji outsidera to moze byc
        nasz wielki plus. Na ostatnich 2 mundialach gralismy z mysla ze
        jedziemy zagrac ławe mecze w grupie i awansowac do nastepnej fazy...
        teraz jak widac ,ysla tak Niemcy. My sie na tym "przejechalismy"
        teraz zycze im zeby taks amo skonczyli moze nabiora pokory. Mam
        nadzieje ze etraz jak jedziemy z przekonaniem ze czekaja nas 3
        ciezkie mecze to cos pokazemy:)
        Nie musze wspominac chyba jak to Bayern dostał baty z
        tymi "lesczzami ze wschodu" tez byli tacy pewni siebie a
        skompromitowali sie na całego. Poza tym na miejscu Niemców bym sie
        wcale nie szczycił tym ze sa tacy dobrzy polowa piłkarzy nie
        urodziła sie w Niemczech wiec czym tu sie podniecac? Aha i ostatnia
        sprawa My jestesmy ze srodkowej Europy czy ze wschodniej? Juz samo
        takie stwierdzenie ze jestesmy ze wschodniej Europy pokazuje to ze
        ten koles jest niedowartosciowany.
        POLSKA! POLSKA! Do boju do boju...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: dlugi To bardzo proste...... IP: *.z.pppool.de 15.05.08, 21:23
        Niemcy, Polacy, Slazacy czy jak ich tam zwal- a chodzi po prostu o ludzi, ktorzy
        urodzili sie na Slasku przed wojna albo po wojnie ale uciekli do Niemiec jako
        emigranci ekonomiczni, nigdy nie powiedza nic dobrego o Polakach czy Polsce.
        I Matthaeus nie jest tu wyjatkiem.I tak dziwie sie, ze padly tylko takie slowa o
        Polakach i w ogole Europie na wschod od Odry.
        Jakby kto chcial uslyszec cos bardziej obrzydliwego, to niech sobie dla relaksu
        zajrzy na forum Katowice- Silesiana.
        To kwintesencja takiego sposobu myslenia.
        My jestesmy dla nich takim kims gorszym, a opinia nasza ma dla nich znaczenie
        zerowe, cos jakby przeleciala mucha i zabrzeczala.
        Gdy ogladam w niemieckiej TV jakies programy typu quiz, milionerzy itp,to
        najtrudniejsze pytania dla uczestnikow sa takie, ktore dotycza jakiegos kraju na
        wschod od Odry.
        Pytania o np.stolice Slowacji, Ukrainy,nie mowiac o republikach baltyckich,albo
        Rumunii czy Bulgarii, wzbudzaja panike i nerwowe narady.Ostatnio byl program i
        pytanko za 1500 EUR, w ktorym para po studiach,a on nawet byly
        Eurodeputowany,nie wiedzieli ktory kraj ma najwiecej mieszkancow:Portugalia,
        Rumunia,Chorwacja, czy Irlandia.

        A co do naszych szans, to jasne jest chyba, ze biorac pod uwage nasza lige,
        wystepy Polakow w ligach zagranicznych, infrastrukture sportowa,to chyba tylko
        niebywaly optymista moglby powiedziec, ze nasi dobrze graja w pilke i sa faworytami.

      • Gość: gortop Dlaczego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 21:36
        Dlaczego trener Matthaeus jest nacjonalistą? "Chorwaci mają nasze cechy i to
        dobrze'. rzygac sie chce
        • Gość: boroGN Re: Dlaczego? IP: *.serv-net.pl 15.05.08, 21:40
          wyprostowany, środkowy, palec, prawej ręki dla cienkiego trenera
          matełuuuusa!!!!! .... sie na r y j!!!
      • Gość: jaroo Polacy nie liczcie na cud IP: *.toya.net.pl 15.05.08, 21:44
        Bayern M.tez liczył ze Zenit sie polozy przed nimi i co?I tak za
        malo dostali w d...
      • Gość: JO Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd... IP: *.68.70.73.kutno70.tnp.pl 15.05.08, 21:46
        Bo tam nie ma kobiet tylko maszyny do rodzenia kolejnych pokolen
        tych szwabkow. Najmadrzejszych, najlepszych ludzi na swiecie. ;pp
      • Gość: waldi Matthaeus IP: *.chello.pl 15.05.08, 21:49
        Jak zwykle wielkie niemcy już ogłaszają że są wielcy.
        Pytanie ile wydaliście na sędziów bo jak obserwuję piłke od 1974 to
        połowa zwycięstw(i nie chodzi tylko o te z Polską) to załatwili wam
        sędziowie.A jak słyszę to tzw polakach grających wreprezentacji
        niemiec to sie zastanawiam ilu jest prawdziwych niemców.
        • Gość: Johann Re: Lothar prawde mowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 21:57
          To wam powiedzial, czego sie w glebi duszy caly czas boicie- bedzie
          wpie prz od Niemcow, co jest normalka,ale moze polegniecie w
          niehonorowy sposob ,np. 5-0 .Pewnie tego biednego Holendra, ktory
          znalazl glupkow placacych mu duzy szmal ,zjecie zywcem.I kolejne
          latka poleca,i znowu bedziecie sobie obiecywac , jak po zlaniu wam
          du pska w Dortmund.Pamietacie to jeszcze,co?
          • Gość: JO Re: Lothar prawde mowi IP: *.68.70.73.kutno70.tnp.pl 15.05.08, 22:22
            Johann czasem od wyniku sportowego wazniejsze jest zachowanie
            honoru. U was w reprezentacji gra polowa Polaków i z 30% innych
            narodowowsci swiata a ilu tam jest prawdziwych Niemców??? Heheehe
            Nigdy nie odzyskacie dobrego imienia za te swoje faszystowskie
            poglady ktre nadal podtrzymujecie. Ublizacie innym ze sa gorsi a
            czynicie to dlatego ze sami sie czujecie najgorszymi. Dziekujcie
            Polsce za Klosego, Podolskiego i reszte Polaków.
            • jola_z_dywit_2006a JPII jest Polakiem i wyslemy 11 ksiezy a jak bedzi 16.05.08, 01:52
              trzeba to doslemy nastepneych 11. W tej dziedzinie jestesmy najlepsi.


              Gość portalu: JO napisał(a):

              > Johann czasem od wyniku sportowego wazniejsze jest zachowanie
              > honoru. U was w reprezentacji gra polowa Polaków i z 30% innych
              > narodowowsci swiata a ilu tam jest prawdziwych Niemców??? Heheehe
              > Nigdy nie odzyskacie dobrego imienia za te swoje faszystowskie
              > poglady ktre nadal podtrzymujecie. Ublizacie innym ze sa gorsi a
              > czynicie to dlatego ze sami sie czujecie najgorszymi. Dziekujcie
              > Polsce za Klosego, Podolskiego i reszte Polaków.
      • Gość: zientas Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 21:53
        Mam nadzieje ze pokazemy na co nas stac!!!Leo ma teraz problem połowa zawodników
        skonczyla sezon,druga polowa grzeje ławe,miejmy nadziej ze pokazemy na conas
        stac!Na ostatnim mudialu mialo byc tak pięknie,a byla klucha:)
      • Gość: agx I dlatego należy budować Świątynię Opatrzności IP: *.spray.net.pl 15.05.08, 21:56
        Bożej, a nie stadiony. Bo stadiony i tam nam nie pomogą.
      • Gość: piaskolingo Matthaeus: Polacy, nie liczcie na cud! Nie wyjd... IP: *.icpnet.pl 15.05.08, 21:56
        To są słowa rozpaczy. On dobrze wie, że przegrają z naszymi!!! DO BOJU POLSKO!!!
      • Gość: CIA Szkopie nie strasz nie strasz IP: *.acn.waw.pl 15.05.08, 21:59
        bo się zesrasz
      • Gość: iwet21 Nie ma cudów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.08, 21:59
        Polacy to wiedzą panie Lothar,ze z grupy nie wyjdą.Nigdy nie
        wychodzili.Niemcy wygrają!!.Polacy juz bilety na lotnisko Warszawa
        po trzech meczach wykupiła,żeby swoich razem ze starym ślepym Leo
        witać.
      • Gość: :D Matthaeus zadzwoń do Kuffourra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 22:00
        A On Tobie opowie co się stało po Twoim zejściu z boiska w meczu Man
        UTD - Bayern Monachium....Lothar spadaj palancie...
        • Gość: des Re: Matthaeus zadzwoń do Kuffourra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.08, 22:24
          a ty zadzwon do lotara on ci powie jak smakuje mistrzostwo swiata i mistrzostwo europy :D
          • Gość: :D A Ty zadzwoń do Gullita to On Tobie powie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.08, 01:32
            jak smakuje opluty reprezentant Niemiec.....
            • Gość: trener To byl Rijkard a opluty to Andy Voeler IP: *.nwrk.east.verizon.net 16.05.08, 04:51
              ,

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka