Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska

    IP: *.dslgb.com 18.05.08, 09:10
    Da sie to obejrzec gdzies w internecie?!Prosze o linka i z gory
    dziekuje!
    Obserwuj wątek
      • Gość: ian Re: Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.08, 09:14
        na polsacie leci
      • Gość: maz45 Re: Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.08, 09:25
        Na razie nie ma się czym zachwycać. Skuteczna Podolec, Skowrońska fatalnie. Jak
        to jest, że taka zawodniczka błyszczy w lidze Włoskiej i LM, a w reprezentacji
        jest bez formy?
      • Gość: p Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.ggsn.netcom.no 18.05.08, 09:35

        Mnie ciekawi dlaczego przy wyniku podane jest:
        "Bramki: Podolec, Glinka, Bednarek, Barańska, Sadurek, Liktoras"? :-)
        W co one właściwie grają?
        • Gość: p Re: Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.ggsn.netcom.no 18.05.08, 09:48
          Ooooo! Widzę, że ktoś to czyta, mamy już skład. Jestem pod wrażeniem :-) To jeszcze takie pytanie: dlaczego przy wyniku jest godzina do tyłu?
      • Gość: 11 Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.aster.pl 18.05.08, 09:47
        z ktorego miejzca sie awansuje
      • Gość: Belmi Tabela IP: *.icpnet.pl 18.05.08, 09:58
        poprawcie tę tabelę bo jest Portoryko x 2 a Kazachstanu nie ma :-P
      • Gość: Ania Kto mi to wyjasni? :) IP: *.chello.pl 18.05.08, 10:04
        Bo nie bardzo rozumiem heheheh "Podolec atomowym plasem nie dała
        szans" Jaki to jest ATOMOWY PLAS? :-)
        A swoja droga - jak przeciwko sobie nie maja tych z motorkami w
        tylkach to prezentuja sie niezle ;-) Oby tak dalej (mowie o
        pozostalych spotkaniach)....
      • forumowicz_pospolity Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska 18.05.08, 10:32
        niezła forma, mozna być optymistą
        Skowrońska w dołku posezonowym, na szczescie Podolec w dobrej dyspozycji
        więc nie ma problemu
        reszta na przyzwoitym poziomie
        oby tak dalej
      • Gość: steve h. Złotka grają z Kazaszkami IP: *.opera-mini.net 18.05.08, 10:38
        Z nich takie "zlotka", jak ...
      • Gość: wiki Szkoda, że Złotka nie dały rady Żółtkom. IP: *.chello.pl 18.05.08, 10:39
      • jaceq Re: Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska 18.05.08, 10:51
        Teraz zapewne miną ze 3 doby, zanim Panu "mk" uda się poprzeliczać tabelki.
      • Gość: kotuo atomowy plas :D IP: *.icpnet.pl 18.05.08, 10:53
        to sie chyba nazywa 'piekny oksymoron'
      • Gość: haha Re: Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.igloonet.pl 18.05.08, 10:54
        PORTORYKO wystawilo dwie druzyny na kwlaifikacje OSZUSCI! zobaczcie na tabele :)!!
        • Gość: Piotr Re: Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.static.dsl.dodo.com.au 18.05.08, 11:30
          Czym sie tu podniecac? Kazachstan,a gdzie to? Tam graja na stepach,a
          i tak ugraly sporo punktow.
          Polki to dziadostwo totalne i po co na Olimpiade? Po wstyd
      • Gość: realista Kazdy daje szkole komu szkole ..... dac moze; ... IP: *.range217-43.btcentralplus.com 18.05.08, 11:40
        ... Polki Kazaszkom, Japonki Polkom, itd.

        Problem w tym, iz w Japonii gra raptem szkola srednia i z taka gra
        to na uniwersytecie (Brazylia, Chiny, USA, Wlochy, Rosja) nie ma
        czego szukac.

        Nic, szkoda iz nasze dziewczyny, ktore przeciez indywidualnie
        potrafia calkiem niezle 'studiowac', zespolowo bardzo rzadko
        taka 'uniwersytecka' klase pokazuja. I czlowiek sie obawia iz nawet
        z Korea czy Dominikana potrafia zagrac w sposob ..... 'podstawowy',
        czyli taki jaki akurat pokazaly w meczu ze zupelnie 'srednimi'
        Japonkami).

        Nic, czego sie Jas w przedszkolu nie nauczyl.....



      • wieslaw1 Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska 18.05.08, 11:44
        Kazachstan to inna gra.Z Japonią naszym zawodniczkom ciągle
        brakowało czasu,gra była tak szybka.Myślę,że pierwszy set z
        Kazachstanem zawdzięczamy serwisom Ani Podolec.Na tle Kazachstanu
        nasze dwie Anie:Podolec i Barańska grały bardzo dobrze.Może jak w
        przysłowiu "pierwsze śliwki robaczywki" i nastepne mecze będzie
        miło oglądać.
        • Gość: Adi Re: Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.netis.net.pl 18.05.08, 12:15
          A ja Wam powiem,że ta "złota era" niestety mineła - pamiętacie jak
          Turczynki rozwaliły? Włoszki jak od nas dostawały? Ale prawdą
          jest,że Azjackie zespoły pokroju Japonia czy Korea nigdy nam nie
          leżały choć nie rozumiem,dlaczego nasze WYSOKIE zawodniczki dały się
          blokować NISKIM Japonkom,albo ta wystawiająca Japonii taka malutka,a
          taka skoczna i te ruchy zwinne - a nasze momentami jak
          zgarbione,sztywne drewna :( - to obraz z meczu Japonia -
          Polska...trochę tęsknię za "tamtymi" czasami Świeniewicz,Mróz
          (walcząca o życie)Glina w formie,Skowrońska w formie...ach to były
          czasy i obawiam się,że jeśli na Omimpiadę awansują (Choć będzie im
          cieżko) to raczej tam nic wielkiego nie zwojują...w męskiej
          siatkówce zaś mamy problemy zdrowotne
          ("Guma",Kadziewicz,Grzyb,Możdżonek kończący karierę rep.Murek i
          zapomniany P.Papke)...
      • man_sapiens Jak zwykle przegrają decydujący mecz 18.05.08, 12:11
        ze słabą drużyną
      • Gość: Czlowiek Tabela IP: *.adsl.alicedsl.de 18.05.08, 12:42
        Typowe dla GAZETY jest, ze tabele punktowe nie sa nigdy od razu aktualizowane.
        Poza tym w tabeli jest dwa razy Portoryko i nie ma Kazachstanu.
        Redaktorzy gazety nie moga zrozumiec, ze tabela najczesciej wazniejsza jest od
        ich sprawozdania.

        Pewnie nigdy tego nie zrozumieja...
      • Gość: maz45 Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.08, 12:43
        Kazachstan był tak cienki, że rozpisywanie się w zachwytach nad grą naszych
        zawodniczek nie ma sensu. Pojutrze mecz z Dominikaną, która dziś podobno bardzo
        dobrze zagrała z Serbią. Jednak nie ma co wyciągać wniosków, bo równie dobrze ta
        sama Dominikana może zagrać z nami równie fatalnie co Kazachstan. Taka jest
        kobieca siatkówka, nierówna, duże wahania formy z meczu na mecz i oby tylko
        nasze zawodniczki grały coraz lepiej, a będzie dobrze.
        Martwi fatalna forma Skowrońskiej. Co się dzieje, zawodniczka błyszczy w lidze
        włoskiej i LM, a po kilku dniach jest bez formy?
      • ksks3 Z taką odpornością psychiczną nic nie zdziałają 18.05.08, 13:04
        Byle problem na boisku i zespół się wali.
        Tak jest od lat! Mimo wielkich sportowych umiejętności.
      • Gość: WIS daja szkole nasi IP: *.fbx.proxad.net 18.05.08, 13:29
        dzis Kazachstan, wczoraj nasi z Estonia
        rzeczywiscie jest sie czym podniecac, to taaakie straszne sukcesy dla niedawnych
        jeszcze mistrzyn Europy i wicemistrzow swiata
        ja wiem, ze trzeba na sile szukac sensacji, to wasza praca, ale przez to robicie
        sie groteskowi panowie i panie redaktory
      • Gość: Wiseguy Gładka wygrana i skuteczna gra? IP: 91.198.177.* 18.05.08, 14:39
        po co bez sensu nakrecac te spirale sukcesu, ktorego nie ma?
        Serbki przegraly z Kazaszkami 1 seta, ale ugraly 28 punktow (98-70),
        nasze GLADKO wygraly do zera, ale ugraly o 1/4 mniej, tj. 21 punktow
        (75-54). Panienki bez sensu pozwalaja rywalkom zdobywac punkty,
        cieszac sie, ze jak ugraja jakos przewage w secie, to potem juz beda
        mogly grac "jeden za jeden"...
      • piwosz8 ale że japonki je zlały to cisza? 18.05.08, 14:58
        primadonna glinka cieszy się że swoimi fochami rozpieprzyła
        druzyne , a teraz jakies jełopy cieszą się że wygrały ze słabiakami
        z kazachstanu?
      • ko_menta_tors Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska 18.05.08, 15:03
        Lubię te nasze siatkarki...

        ale proszę, bez takich idiotycznych komentarzy, bo przypominam
        sobie, że wczoraj "posiekały" je Japonki... poza tym jest to
        lekceważące w stosunku do przeciwniczek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka