Gość: pomocy!!! IP: *.dslgb.com 18.05.08, 09:10 Da sie to obejrzec gdzies w internecie?!Prosze o linka i z gory dziekuje! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ian Re: Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.08, 09:14 na polsacie leci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz45 Re: Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.08, 09:25 Na razie nie ma się czym zachwycać. Skuteczna Podolec, Skowrońska fatalnie. Jak to jest, że taka zawodniczka błyszczy w lidze Włoskiej i LM, a w reprezentacji jest bez formy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.ggsn.netcom.no 18.05.08, 09:35 Mnie ciekawi dlaczego przy wyniku podane jest: "Bramki: Podolec, Glinka, Bednarek, Barańska, Sadurek, Liktoras"? :-) W co one właściwie grają? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p Re: Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.ggsn.netcom.no 18.05.08, 09:48 Ooooo! Widzę, że ktoś to czyta, mamy już skład. Jestem pod wrażeniem :-) To jeszcze takie pytanie: dlaczego przy wyniku jest godzina do tyłu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 11 Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.aster.pl 18.05.08, 09:47 z ktorego miejzca sie awansuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Belmi Tabela IP: *.icpnet.pl 18.05.08, 09:58 poprawcie tę tabelę bo jest Portoryko x 2 a Kazachstanu nie ma :-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Kto mi to wyjasni? :) IP: *.chello.pl 18.05.08, 10:04 Bo nie bardzo rozumiem heheheh "Podolec atomowym plasem nie dała szans" Jaki to jest ATOMOWY PLAS? :-) A swoja droga - jak przeciwko sobie nie maja tych z motorkami w tylkach to prezentuja sie niezle ;-) Oby tak dalej (mowie o pozostalych spotkaniach).... Odpowiedz Link Zgłoś
forumowicz_pospolity Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska 18.05.08, 10:32 niezła forma, mozna być optymistą Skowrońska w dołku posezonowym, na szczescie Podolec w dobrej dyspozycji więc nie ma problemu reszta na przyzwoitym poziomie oby tak dalej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: steve h. Złotka grają z Kazaszkami IP: *.opera-mini.net 18.05.08, 10:38 Z nich takie "zlotka", jak ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiki Szkoda, że Złotka nie dały rady Żółtkom. IP: *.chello.pl 18.05.08, 10:39 Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska 18.05.08, 10:51 Teraz zapewne miną ze 3 doby, zanim Panu "mk" uda się poprzeliczać tabelki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kotuo atomowy plas :D IP: *.icpnet.pl 18.05.08, 10:53 to sie chyba nazywa 'piekny oksymoron' Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haha Re: Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.igloonet.pl 18.05.08, 10:54 PORTORYKO wystawilo dwie druzyny na kwlaifikacje OSZUSCI! zobaczcie na tabele :)!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.static.dsl.dodo.com.au 18.05.08, 11:30 Czym sie tu podniecac? Kazachstan,a gdzie to? Tam graja na stepach,a i tak ugraly sporo punktow. Polki to dziadostwo totalne i po co na Olimpiade? Po wstyd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realista Kazdy daje szkole komu szkole ..... dac moze; ... IP: *.range217-43.btcentralplus.com 18.05.08, 11:40 ... Polki Kazaszkom, Japonki Polkom, itd. Problem w tym, iz w Japonii gra raptem szkola srednia i z taka gra to na uniwersytecie (Brazylia, Chiny, USA, Wlochy, Rosja) nie ma czego szukac. Nic, szkoda iz nasze dziewczyny, ktore przeciez indywidualnie potrafia calkiem niezle 'studiowac', zespolowo bardzo rzadko taka 'uniwersytecka' klase pokazuja. I czlowiek sie obawia iz nawet z Korea czy Dominikana potrafia zagrac w sposob ..... 'podstawowy', czyli taki jaki akurat pokazaly w meczu ze zupelnie 'srednimi' Japonkami). Nic, czego sie Jas w przedszkolu nie nauczyl..... Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw1 Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska 18.05.08, 11:44 Kazachstan to inna gra.Z Japonią naszym zawodniczkom ciągle brakowało czasu,gra była tak szybka.Myślę,że pierwszy set z Kazachstanem zawdzięczamy serwisom Ani Podolec.Na tle Kazachstanu nasze dwie Anie:Podolec i Barańska grały bardzo dobrze.Może jak w przysłowiu "pierwsze śliwki robaczywki" i nastepne mecze będzie miło oglądać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adi Re: Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.netis.net.pl 18.05.08, 12:15 A ja Wam powiem,że ta "złota era" niestety mineła - pamiętacie jak Turczynki rozwaliły? Włoszki jak od nas dostawały? Ale prawdą jest,że Azjackie zespoły pokroju Japonia czy Korea nigdy nam nie leżały choć nie rozumiem,dlaczego nasze WYSOKIE zawodniczki dały się blokować NISKIM Japonkom,albo ta wystawiająca Japonii taka malutka,a taka skoczna i te ruchy zwinne - a nasze momentami jak zgarbione,sztywne drewna :( - to obraz z meczu Japonia - Polska...trochę tęsknię za "tamtymi" czasami Świeniewicz,Mróz (walcząca o życie)Glina w formie,Skowrońska w formie...ach to były czasy i obawiam się,że jeśli na Omimpiadę awansują (Choć będzie im cieżko) to raczej tam nic wielkiego nie zwojują...w męskiej siatkówce zaś mamy problemy zdrowotne ("Guma",Kadziewicz,Grzyb,Możdżonek kończący karierę rep.Murek i zapomniany P.Papke)... Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Jak zwykle przegrają decydujący mecz 18.05.08, 12:11 ze słabą drużyną Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czlowiek Tabela IP: *.adsl.alicedsl.de 18.05.08, 12:42 Typowe dla GAZETY jest, ze tabele punktowe nie sa nigdy od razu aktualizowane. Poza tym w tabeli jest dwa razy Portoryko i nie ma Kazachstanu. Redaktorzy gazety nie moga zrozumiec, ze tabela najczesciej wazniejsza jest od ich sprawozdania. Pewnie nigdy tego nie zrozumieja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz45 Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.08, 12:43 Kazachstan był tak cienki, że rozpisywanie się w zachwytach nad grą naszych zawodniczek nie ma sensu. Pojutrze mecz z Dominikaną, która dziś podobno bardzo dobrze zagrała z Serbią. Jednak nie ma co wyciągać wniosków, bo równie dobrze ta sama Dominikana może zagrać z nami równie fatalnie co Kazachstan. Taka jest kobieca siatkówka, nierówna, duże wahania formy z meczu na mecz i oby tylko nasze zawodniczki grały coraz lepiej, a będzie dobrze. Martwi fatalna forma Skowrońskiej. Co się dzieje, zawodniczka błyszczy w lidze włoskiej i LM, a po kilku dniach jest bez formy? Odpowiedz Link Zgłoś
ksks3 Z taką odpornością psychiczną nic nie zdziałają 18.05.08, 13:04 Byle problem na boisku i zespół się wali. Tak jest od lat! Mimo wielkich sportowych umiejętności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WIS daja szkole nasi IP: *.fbx.proxad.net 18.05.08, 13:29 dzis Kazachstan, wczoraj nasi z Estonia rzeczywiscie jest sie czym podniecac, to taaakie straszne sukcesy dla niedawnych jeszcze mistrzyn Europy i wicemistrzow swiata ja wiem, ze trzeba na sile szukac sensacji, to wasza praca, ale przez to robicie sie groteskowi panowie i panie redaktory Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiseguy Gładka wygrana i skuteczna gra? IP: 91.198.177.* 18.05.08, 14:39 po co bez sensu nakrecac te spirale sukcesu, ktorego nie ma? Serbki przegraly z Kazaszkami 1 seta, ale ugraly 28 punktow (98-70), nasze GLADKO wygraly do zera, ale ugraly o 1/4 mniej, tj. 21 punktow (75-54). Panienki bez sensu pozwalaja rywalkom zdobywac punkty, cieszac sie, ze jak ugraja jakos przewage w secie, to potem juz beda mogly grac "jeden za jeden"... Odpowiedz Link Zgłoś
piwosz8 ale że japonki je zlały to cisza? 18.05.08, 14:58 primadonna glinka cieszy się że swoimi fochami rozpieprzyła druzyne , a teraz jakies jełopy cieszą się że wygrały ze słabiakami z kazachstanu? Odpowiedz Link Zgłoś
ko_menta_tors Złotka grają z Kazaszkami o igrzyska 18.05.08, 15:03 Lubię te nasze siatkarki... ale proszę, bez takich idiotycznych komentarzy, bo przypominam sobie, że wczoraj "posiekały" je Japonki... poza tym jest to lekceważące w stosunku do przeciwniczek Odpowiedz Link Zgłoś