Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Zamknięty trening na widoku szpiegów! - tajne w...

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.08, 18:38
    To powinno zostać ogłoszone jako prawdziwy skandal, a nie wygłupy prasy, która
    nie wiadomo swoją drogą czy jest Polska czy Niemiecka.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Rgar Re: Zamknięty trening na widoku szpiegów! - tajne IP: *.2a.pl 05.06.08, 18:41
        No, ktoś zaliczył wtopę ...
      • Gość: Adrian88 widać za wynajęcie tego najwięcej się dostawało... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.08, 18:48
        ...do kieszeni na boku
        • Gość: potakujacy Re: widać za wynajęcie tego najwięcej się dostawa IP: *.dip0.t-ipconnect.de 06.06.08, 08:19
          swieta racja!!!!!!!!!!!
      • Gość: SATANandROMAN eeeeee.......yyyyyyyyyyyy........ .eeeeeeeeeee IP: *.chello.pl 05.06.08, 19:08
        ciężko jest patrzeć i słuchać jak ten człowiek się męczy. im starszy tym
        gorsze wypowiedzi. smutno
        • Gość: Zdzicho Re: eeeeee.......yyyyyyyyyyyy........ .eeeeeeeeee IP: *.hsd1.fl.comcast.net 05.06.08, 21:28

          Yyyyyy...eeee....yyyyy....eeeeee.

          Dobrze yyyy Michał eeee Pol yyyy eeee gada yyyyy...

      • stockfish Zuchy :)) 05.06.08, 20:13
        To pogratulować panom redaktorom refleksu :)). Zanim się zorientowałi, że cała
        relację dla sport.pl mogli zrobić z balkonu, biegali po polach rzepaku i
        pokazywali płot. Genialne. :))

        Pozdrawiam
        • Gość: loth Re: Zuchy :)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.08, 20:43
          ale na polu to oni koczowali w niemczech... teraz juz sie nasze orły przeniosly
          do austri :]
      • Gość: Pancerny Zamknięty trening na widoku szpiegów! - tajne w.. IP: *.dip.t-dialin.net 05.06.08, 20:13
        Tak widzialem tam porucznika Klosa. Ogladal i powiedzial, ze polacy
        graja jak w III lidze.
        • Gość: Felek Re: Zamknięty trening na widoku szpiegów! - tajne IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 05.06.08, 20:56
          ale prowadzący relację jest chyba mocno zakompleksionym klientem. Wstyd Gazecie
          przynosi takim komentowaniem sprawy
          • Gość: Zdzicho Re: Zamknięty trening na widoku szpiegów! - tajne IP: *.hsd1.fl.comcast.net 05.06.08, 21:31

            A yyyy eee co tyyyyy sie eeee tam yyyyy znasz yyyy na takich yyyy
            eeeee sprawach?
            • Gość: dzul Re: Zamknięty trening na widoku szpiegów! - tajne IP: *.cust-adsl.tiscali.it 05.06.08, 21:36
              Jak widac nie kazdy moze byc dziennikarzem TV, nawet niezly dziennikarz gazetowy.
              Mysle, ze GW powinna pozostac przy pisaniu, a robienie TV zostawic profesjonalistom.
              • Gość: YYY YYY EEE EEE - tajneyyyy eeeee eeee yyeee IP: *.hsd1.fl.comcast.net 05.06.08, 22:14

                Brdzo tajneeeeee
      • Gość: forca barca Zamknięty trening na widoku szpiegów! - tajne w.. IP: 213.155.191.* 05.06.08, 21:01
        ale w zamykani treningu chodzi głównie o media które rozpraszają piłkarzy, a
        szpiedzy to swoją drogą :)) poza tym trenerzy przeciwnych drużyn mają widea z
        poprzednich meczów a to powinno wystarczać ;)
        • Gość: znahor Re: Zamknięty trening na widoku szpiegów! - tajne IP: *.astral.lodz.pl 05.06.08, 23:39
          i tak Rosja widzi wszystko ze sputników.
      • Gość: twisnia Zamknięty trening na widoku szpiegów! - tajne w.. IP: *.hypair.net 05.06.08, 22:07
        Jaki to zamknięty trening? Myslicie że Leo nie wie że wokoło są
        hotele na wzgórzach - ten człowiek od 40 lat jest trenerem i
        naprawdę wie co robi żeby wprowadzić w błąd "szpiegów" niemieckich.
        No bo co sobie poogladają - 23 zawodników podzielonych na kilka grup
        grających w dziadka. Myslę że Leo wymyślij jakąś niespodziankę i
        kadrowicze już ją wyćwiczyli a teraz to zasłona dymna. Naprawdę
        poczekajmy na mecz. PS-Kto z was wierzył że pokonamy Portugalię
        prawie przez cały mecz kontrolując grę i spychając ich do bezwładnej
        bieganiny. Pozdro DO BOJU POLSKO

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka