Gość: aaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.08, 18:38 To powinno zostać ogłoszone jako prawdziwy skandal, a nie wygłupy prasy, która nie wiadomo swoją drogą czy jest Polska czy Niemiecka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rgar Re: Zamknięty trening na widoku szpiegów! - tajne IP: *.2a.pl 05.06.08, 18:41 No, ktoś zaliczył wtopę ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adrian88 widać za wynajęcie tego najwięcej się dostawało... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.08, 18:48 ...do kieszeni na boku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: potakujacy Re: widać za wynajęcie tego najwięcej się dostawa IP: *.dip0.t-ipconnect.de 06.06.08, 08:19 swieta racja!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SATANandROMAN eeeeee.......yyyyyyyyyyyy........ .eeeeeeeeeee IP: *.chello.pl 05.06.08, 19:08 ciężko jest patrzeć i słuchać jak ten człowiek się męczy. im starszy tym gorsze wypowiedzi. smutno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdzicho Re: eeeeee.......yyyyyyyyyyyy........ .eeeeeeeeee IP: *.hsd1.fl.comcast.net 05.06.08, 21:28 Yyyyyy...eeee....yyyyy....eeeeee. Dobrze yyyy Michał eeee Pol yyyy eeee gada yyyyy... Odpowiedz Link Zgłoś
stockfish Zuchy :)) 05.06.08, 20:13 To pogratulować panom redaktorom refleksu :)). Zanim się zorientowałi, że cała relację dla sport.pl mogli zrobić z balkonu, biegali po polach rzepaku i pokazywali płot. Genialne. :)) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loth Re: Zuchy :)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.08, 20:43 ale na polu to oni koczowali w niemczech... teraz juz sie nasze orły przeniosly do austri :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pancerny Zamknięty trening na widoku szpiegów! - tajne w.. IP: *.dip.t-dialin.net 05.06.08, 20:13 Tak widzialem tam porucznika Klosa. Ogladal i powiedzial, ze polacy graja jak w III lidze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Felek Re: Zamknięty trening na widoku szpiegów! - tajne IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 05.06.08, 20:56 ale prowadzący relację jest chyba mocno zakompleksionym klientem. Wstyd Gazecie przynosi takim komentowaniem sprawy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdzicho Re: Zamknięty trening na widoku szpiegów! - tajne IP: *.hsd1.fl.comcast.net 05.06.08, 21:31 A yyyy eee co tyyyyy sie eeee tam yyyyy znasz yyyy na takich yyyy eeeee sprawach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzul Re: Zamknięty trening na widoku szpiegów! - tajne IP: *.cust-adsl.tiscali.it 05.06.08, 21:36 Jak widac nie kazdy moze byc dziennikarzem TV, nawet niezly dziennikarz gazetowy. Mysle, ze GW powinna pozostac przy pisaniu, a robienie TV zostawic profesjonalistom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YYY YYY EEE EEE - tajneyyyy eeeee eeee yyeee IP: *.hsd1.fl.comcast.net 05.06.08, 22:14 Brdzo tajneeeeee Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: forca barca Zamknięty trening na widoku szpiegów! - tajne w.. IP: 213.155.191.* 05.06.08, 21:01 ale w zamykani treningu chodzi głównie o media które rozpraszają piłkarzy, a szpiedzy to swoją drogą :)) poza tym trenerzy przeciwnych drużyn mają widea z poprzednich meczów a to powinno wystarczać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znahor Re: Zamknięty trening na widoku szpiegów! - tajne IP: *.astral.lodz.pl 05.06.08, 23:39 i tak Rosja widzi wszystko ze sputników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: twisnia Zamknięty trening na widoku szpiegów! - tajne w.. IP: *.hypair.net 05.06.08, 22:07 Jaki to zamknięty trening? Myslicie że Leo nie wie że wokoło są hotele na wzgórzach - ten człowiek od 40 lat jest trenerem i naprawdę wie co robi żeby wprowadzić w błąd "szpiegów" niemieckich. No bo co sobie poogladają - 23 zawodników podzielonych na kilka grup grających w dziadka. Myslę że Leo wymyślij jakąś niespodziankę i kadrowicze już ją wyćwiczyli a teraz to zasłona dymna. Naprawdę poczekajmy na mecz. PS-Kto z was wierzył że pokonamy Portugalię prawie przez cały mecz kontrolując grę i spychając ich do bezwładnej bieganiny. Pozdro DO BOJU POLSKO Odpowiedz Link Zgłoś