Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Inna gra euro 2008

    06.06.08, 21:30
    PODALEM INNY TEmat DLATEGO ZE PROSZE O ODPOWIEDZENIE NA MOJE DWA
    WCZESNIEJSZCZE WATKI co to znaczy ,,prefiks konkursu,, ??!!
    i ,,funkcja komendy,, ?!!
    Obserwuj wątek
      • vertigo70 Re: Inna gra euro 2008 06.06.08, 21:33
        prefiks to po prostu dwie literki WE.
        a tutaj masz linka do komend
        www.wygrajeuro2008.pl/smscommand.php

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka