Gość: ja IP: *.metronet.chelm.pl 13.01.02, 16:57 Będzie niezłe widowisko mam nadzieję. Do boju Liverpool. Niech Arsenal zobaczy co stracił w osobie Dudka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wichura Re: Arsenal vs. Liverpool 15.01.02, 14:17 No i niestety nie doczekaliśmy się rozstrzygnięcia. Ale Kanonierzy są i tak najlepsi! Odpowiedz Link Zgłoś
pernambucano Re: Arsenal vs. Liverpool 15.01.02, 16:27 Fakt sprawiali lepsze wrażenie od Liverpool'u. Wydaje mi się, że sytuację poprawi dopiero powrót Huliera (nie jestem pewien czy tak to się pisze). Do końca sezonu jeszcze daleko a strata nie jest duża. Odpowiedz Link Zgłoś