Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Kobiety na żużlu

13.10.03, 11:47
    Co sądzicie o tym, że kobiety nie mogą w Polsce jeździć na żużlu. Czy to nie
    jest przykład dyskryminacji?
    Obserwuj wątek
      • Gość: edgar92 Re: Kobiety na żużlu IP: *.rybnik.sdi.tpnet.pl 13.10.03, 23:38
        Beznadziejny pomysł - słowo honoru...
      • Gość: iks Re: Kobiety na żużlu IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.10.03, 11:48
        Kobiety i zuzel to faktycznie spory klopot w Polsce. Organizatorzy GP w
        Bydgoszczy zaproponowali, aby kobiety kupowaly bilety ulgowe. No i baby byly
        zadowolone, a jeden osiol z gazety "trybuna pomorza i kujaw" zaczal sie
        wymadrzac, ile to ustaw i jakie to grzechy taka promocja naruszyla Polonia.
        Kretyn jeden. Teraz juz nie wiem, czy zakazac chodzic na zuzel /zakaz jazdy juz
        jest/ czy moze wprowadzic obowiazek posiadania testu na inteligencje przed
        zakupem biletu albo uzyskaniem akredytacji na zawody. Podobno glupich nie
        sieja, sami rosna
      • Gość: CS Dyskryminacja ? IP: 194.255.20.* 15.10.03, 13:09
        To raczej obawa przed masowa utrata zawodnikow wskutek wypadkow na torze... :O))

zartuje, nie musicie panie zaraz krzyczec na mnie
        Oczywiscie, ze dyskryminacja, nie mam pojecia, jaki jest powod zakazu, to
        kompletna bzdura.
        Czytalem, ze w Danii jezdzi dziewczyna na zuzlu, ale ma cos ok. 14-15 lat, nie
        wiem, jak to dalej bedzie.
        • Gość: Tomek Re: Dyskryminacja ? IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 18.10.03, 13:58
          nie zadne tam 14-15 tylko naormalne dojrzale dziewczyny (20 lat i wiecej) bez
          problemu startuja w Holandii, Danii itd. !!!
          • verbatim21 Re: Dyskryminacja ? 18.10.03, 23:40
            Dyskryminacja? Nie nazwałbym tak tego. Po prostu jakoś to nie pasuje. KObita
            na żużlowym motorze. To chyba raczej męski sport. Kobiety wystarczą na
            trybunach.
          • Gość: cs Re: Dyskryminacja ? IP: 194.255.20.* 22.10.03, 13:20
            Kto ?
            Jedyna Dunka, o ktorej slyszlem, to Sabrina Bøgh, wlasnie skonczyla 18 lat i
            wycofala sie ze sportu z uwagi na kontuzje.
            Kto jeszcze jezdzi w Danii ?
            • sdb Re: Dyskryminacja ? 23.10.03, 14:03
              kilka lat temu byla sobie w Opolu jedna panienka ktora byla twarda i jezdzila
              ale tylko hobbystycznie bo nikt jej do licencji nie dopuscil. nazywala sie
              Sylwia Pszon

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka