Gość: JA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.03, 08:32 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zinek Re: Golllob na 99% w BTŻ IP: *.iweb.pl 23.12.03, 09:35 Jeśli sie nie mylisz,to mamy na szanse na mistrza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iks Re: Golllob na 99% w BTŻ IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 23.12.03, 10:47 Nie uwierze, poki nie zobacze. Ale jak juz zobacze - to sie bardzo uciesze!!! Odpowiedz Link Zgłoś
snoop Re: Golllob na 99% w BTŻ 23.12.03, 11:09 To nie ten bo ten jest przez 3 L :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sasiad Re: Golllob na 99% w BTŻ IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 23.12.03, 11:34 Gość portalu: iks napisał(a): > Nie uwierze, poki nie zobacze. Ale jak juz zobacze - to sie bardzo uciesze!!! tylko co bedzie za rok? albo jak Was GKSZ do ekstraligi nie wpusci? mysle ze tu tez pies pogrzebany i tomek nie chce ryzykowac (decyzja 30 stycznia) Odpowiedz Link Zgłoś
m0nk Re: Golllob na 99% w BTŻ 23.12.03, 12:26 za rok wszystko sie moze zdarzyc - jezeli nie bedzie zadowolony to odejdzie. powiem tak, druzyna z gollobami w skladzie jest drozsza do utrzyamania ale tez atrakcyjniejsa dla sposnorow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sasiad Re: Golllob na 99% w BTŻ IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 23.12.03, 23:59 > druzyna z gollobami w skladzie jest drozsza do utrzyamania ale tez > atrakcyjniejsa dla sposnorow tu bym polemizowal. nie zebym jakas ksiazke o tym kiedys napisal ale jak sie ma ochote na malzenstwo ze sponsorem (a nie romansik) to zycie pokazuje ze jest troche inaczej. tu sie klaniaja historie wisly krakow, wisly plock, groclinu. adriany w sumie tez ale nie zapominajmy o apatorze (to jest sponsor!!). wszystkie w/wym druzyny pilkarskie najpierw zdobyly sponsora a potem sie zaczely piac w gore tabeli az weszly do ekstraklasy. , bo dla grudziadza 500 tys to polowa budzetu (albo i nie) a dla bydgoszczy polowa golloba. tam beda nosic na rekach i zmienia nazwy ulic a w bydzi dadza pare banerow. nie liczac ze opor we wladzach duuuzo mniejszy. i latwiej jest zwinac interes lub oczekiwac ze sie zwroci (zaleznie od inwestycji ale zasada jest taka ze mniejsze kwoty sie szybciej zwracaja :) ). szukanie sponsora na dlugie lata dla polonii przypomina bladzenie dzialaczy legii warszawa, jak juz sie znajdzie chetny to sie nagle okazuje ze, brzydal a fe, by chcial dysponowac pieniedzmi ktore w ten klub wklada (i tu paru panow spada ze stolkow). dopiero musi przyjsc era faktycznych przeciagow, bo nie ma na szklarza, i 6tej ligi okregowej (co prezesi funkcje pelnia spolecznie i z milosci do klubu zrobiliby prawie wszystko) zeby sie okazalo ze jednak mozna klub sprzedac oddac or sth jakiemus drzymale a on z tego g i tak chleb upiecze. generalnie dyskusja, jesli sie nawiaze, bedzie typowo akademicka ale moim zdaniem o sponsora trudniej. nie znam przykladu porownywalnego z polonia gdzie juz sie komus cos takiego udalo (i chodzi mi o dluga mete, bo tam gdzie zarzad dobry to i sezonowi sponsorzy nie sa zli- patrz slask wroclaw) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JA Re: Golllob na 99% w BTŻ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.03, 14:26 Na pewno odejscie gwiazdy z jakiegokolwiek klubu moze sie okazac wstrzasem. Mysle ze Bydgoszcz powinna sie do tego juz przygotowywac. Bo za rok 2 czy 3 Gollob odejdzie albo do innego klubu albo na emeryture. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja...kiś tam Re: Golllob na 99% w BTŻ IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 24.12.03, 12:27 wow.. naprawde??? dzięki za cynk.... bo już myślałem że Tomek będzie jeżdził jeszcze z 20 lat!!! ale to dobrze że jesteś na forum i uświadamiasz takich mongołów jak ja..... "JA" - jesteś bogiem, uświadom to sobie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: Golllob na 99% w BTŻ IP: *.awacom.net 25.12.03, 11:44 Ja tez moge sobie napisac ze swiety mikolaj na 99% bedzie jezdzil na zuzlu... Odpowiedz Link Zgłoś