Gość: Brawo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.09, 00:06 Brawo Lukasz. Jedyna osoba w tym klubie ktora chce cos osiagnac dla Wisly Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj