Dodaj do ulubionych

Szukam kursu Photoshopa online

07.03.15, 15:22
Witam

Jako, że interesuje mnie wszystko co związane z grafiką chciałbym teraz postawić na naukę Photoshopa. Najlepiej gdyby było to szkolenie online. Książek mam już od groma i nie powiem, dają dobre efekty. Szukam jednak czegoś więcej na temat retuszu zdjęć.

Znalazłem jeden kurs ne pierwszy rzut oka spełniający moje wymagania i do tego w miarę cenowo, jednak może ktoś już go zna i może polecić lub też nie ? Strona z kursem to kursphotoshop.pl, dostęp to 99 na rok.
Obserwuj wątek
    • rutkowskamonika77 Re: Szukam kursu Photoshopa online 20.03.15, 22:33
      Ja taki kurs właśnie przerabiam. Nie jestem pewna, czy o ten chodziło, po Twój link nie działa. Ja mam też taki za 99 zł na cały rok: kursphotoshop.pl/kurs-photoshop/ Mnie się spodobał, bo kolejne lekcje wyjaśniają bardzo dokładnie każdy szczegół. Dobre jest też to, że można to każdej lekcji i szczegółów wracać wiele razy, no i po każdej lekcji jest test w którym możesz się sprawdzić. Na razie się uczę, zastawiam sikursphotoshop.pl/kurs-photoshop/ tylko jak wiele razy będę musiała to przećwiczyć, żeby robić różne rzeczy automatycznie.
    • kropek66694 Re: Szukam kursu Photoshopa online 11.05.15, 11:14
      Witam,

Polecam ci portal kenis.pl ;)
      Współtworzę ten projekt, nagrywam filmy i szczerze mogę Ci polecić kurs Photoshop na tymże portalu, link poniżej:
      kenis.pl/kategoria,photoshop,10

Poza kursem photoshop, znajdziesz również inne pomoce :).
      Pozdrawiam.
    • paula_jot Re: Szukam kursu Photoshopa online 27.04.18, 11:06
      Cześć, polecam kursy na videopoint.pl - co prawda, najwięcej jest tam o tematyce programowania i web development, ale jest też parę, praktycznych o tematyce graficznej - Photoshop, InDesign, CorelDraw, Illustrator i inne :) Dzisiaj akurat trwa 30% promocja na kursy graficzne z okazji dnia grafika. :) videopoint.pl/go-swaitowy-dzien-grafika
      Polecam :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka