Dodaj do ulubionych

YESXLINGERIE

27.02.08, 13:13
www.yesxlingerie.co.uk/
Znacie?
Obserwuj wątek
    • martulka_s Re: YESXLINGERIE 27.02.08, 17:16
      Pierwszy raz widzę na oczy, ale sprzedają Polską firmę Róża. Ja chyba mam coś ze
      wzrokiem, ale widzę tam same C i D. Umknęło mi coś?
      • pitupitu10 Re: YESXLINGERIE 27.02.08, 17:19
        > Pierwszy raz widzę na oczy, ale sprzedają Polską firmę Róża. Ja chyba mam coś z
        > e
        > wzrokiem, ale widzę tam same C i D. Umknęło mi coś?

        Ja tam widzę np. Pollyannę do J...
        • kasica_k Re: YESXLINGERIE 27.02.08, 17:36
          Trzeba kliknąć na DD-K :)
          Mam problem z tym sklepem - bardzo wolno działa, a Firefoxa mi wywalił. Czyżby
          IE-only? Ale ładnie wygląda.
          • pitupitu10 Re: YESXLINGERIE 27.02.08, 17:38
            > Mam problem z tym sklepem - bardzo wolno działa, a Firefoxa mi wywalił. Czyżby
            > IE-only? Ale ładnie wygląda.

            Ja używam firefoxa i wszystko dobrze działa.
            • martulka_s Re: YESXLINGERIE 27.02.08, 17:44
              Mnie też działa pod firefoksem, ale nie ma działu DD-K ; )))
              • pitupitu10 dział DD-K 27.02.08, 17:49
                www.yesxlingerie.co.uk/everyday_sub.php?id=23
                Tylko dlaczego do stu piorunów nie ma wyszukiwania po rozmiarach? Zaraz
                normalnie do nich napiszę.
                • martulka_s Re: dział DD-K 27.02.08, 19:38
                  Pitupitu, dzięki. Widziałam go. Tylko za pierwszym razem go nie było ; )))
                  Nawigacja po tej stronie jakaś zamotana w mojej opinii.
          • mig_usia Re: YESXLINGERIE 27.02.08, 20:19
            ie tez zlimaczy...dzisiaj nie na moje nerwy...chodziaz ladny
            sklepik:>
            • kocio-kocio to ładne :o) 27.02.08, 20:25
              www.yesxlingerie.co.uk/men.php

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka