pitupitu10 27.02.08, 13:13 www.yesxlingerie.co.uk/ Znacie? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
martulka_s Re: YESXLINGERIE 27.02.08, 17:16 Pierwszy raz widzę na oczy, ale sprzedają Polską firmę Róża. Ja chyba mam coś ze wzrokiem, ale widzę tam same C i D. Umknęło mi coś? Odpowiedz Link
pitupitu10 Re: YESXLINGERIE 27.02.08, 17:19 > Pierwszy raz widzę na oczy, ale sprzedają Polską firmę Róża. Ja chyba mam coś z > e > wzrokiem, ale widzę tam same C i D. Umknęło mi coś? Ja tam widzę np. Pollyannę do J... Odpowiedz Link
kasica_k Re: YESXLINGERIE 27.02.08, 17:36 Trzeba kliknąć na DD-K :) Mam problem z tym sklepem - bardzo wolno działa, a Firefoxa mi wywalił. Czyżby IE-only? Ale ładnie wygląda. Odpowiedz Link
pitupitu10 Re: YESXLINGERIE 27.02.08, 17:38 > Mam problem z tym sklepem - bardzo wolno działa, a Firefoxa mi wywalił. Czyżby > IE-only? Ale ładnie wygląda. Ja używam firefoxa i wszystko dobrze działa. Odpowiedz Link
martulka_s Re: YESXLINGERIE 27.02.08, 17:44 Mnie też działa pod firefoksem, ale nie ma działu DD-K ; ))) Odpowiedz Link
pitupitu10 dział DD-K 27.02.08, 17:49 www.yesxlingerie.co.uk/everyday_sub.php?id=23 Tylko dlaczego do stu piorunów nie ma wyszukiwania po rozmiarach? Zaraz normalnie do nich napiszę. Odpowiedz Link
martulka_s Re: dział DD-K 27.02.08, 19:38 Pitupitu, dzięki. Widziałam go. Tylko za pierwszym razem go nie było ; ))) Nawigacja po tej stronie jakaś zamotana w mojej opinii. Odpowiedz Link
mig_usia Re: YESXLINGERIE 27.02.08, 20:19 ie tez zlimaczy...dzisiaj nie na moje nerwy...chodziaz ladny sklepik:> Odpowiedz Link