Gość: ktoś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.10, 18:23 Tyle w Echu komendant Straży mówił o zwisających soplach i działaniach strażników a tu na Mickiewicza obok stadionu sople mają chyba z metr i gdzie ci strażnicy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wielebny Re: Sople w mieście IP: 83.1.120.* 08.02.10, 22:19 ojejku... strażnicy maja kupę roboty. wożą się do Połańca albo odwożą dzieci do przedszkola. na obowiązki mało czasu zostaje... Odpowiedz Link Zgłoś