Dodaj do ulubionych

Sople w mieście

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.10, 18:23
Tyle w Echu komendant Straży mówił o zwisających soplach i
działaniach strażników a tu na Mickiewicza obok stadionu sople mają
chyba z metr i gdzie ci strażnicy?
Obserwuj wątek
    • Gość: wielebny Re: Sople w mieście IP: 83.1.120.* 08.02.10, 22:19
      ojejku... strażnicy maja kupę roboty. wożą się do Połańca albo odwożą dzieci do
      przedszkola. na obowiązki mało czasu zostaje...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka