Gość: Henryk Sienkiewicz IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 08.09.11, 14:07 O władco natchniony i absolutny poszukaj wreszcie w tłumie twoich poddanych Petroniusza!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: proboszcz Re: NM = NERON IP: *.ip.netia.com.pl 08.09.11, 15:40 Windeks raczej by nam się przydał. Odpowiedz Link Zgłoś