wislocki12
23.08.16, 21:50
"Rodzice najlepiej wiedzą, na co wydawać pieniądze z Programu „Rodzina 500+”. Nie mamy ambicji, by ich kontrolować, ale pieniądze nie mogą być marnotrawione – mówi w rozmowie z PAP wiceminister rodziny Bartosz Marczuk.
(...)
W wyjątkowych przypadkach pieniądze są zamieniane na świadczenie rzeczowe. W skali całego programu dotyczy to 0,02 proc. rodzin – to 439 przypadków."
Mimo wszystko uważam, że państwo nie powinno wtrącać sie w życie polskich rodzin. Może jeszcze dzieci zaczną odbierać? :-((
Artykuł opublikowany na stronie:
www.naszdziennik.pl/polska-kraj/164921,rodzice-najlepiej-wiedza-na-co-wydawac-pieniadze.html