7sprawiedliwosc7 06.01.17, 14:53 Trzeba będzie przekładać do starych paczek albo kupić fajną papierośnice. wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21208054,nowe-paczki-papierosow-strasza-nie-tylko-rakiem-na-jednej-umieszczono.html#BoxNewsLinkZ19 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
7sprawiedliwosc7 Re: Najgorsze 07.01.17, 20:54 Najgorsza to ta dziura w szyi i ślepota a także ucięte kończyny. Odpowiedz Link Zgłoś
7sprawiedliwosc7 Re: Najgorsze 07.01.17, 20:57 Nie wiem w sumie po co to robią jak i tak całe życie to śmiertelna choroba przenoszona droga płciową i na koniec nikt nie wygląda delikatnie mówiąc estetycznie. Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Idzie nowe... 07.01.17, 21:33 "(...) śmiertelna choroba przenoszona droga płciową". Czyżbyś miał zamiar propagować tzw. miłość francuską? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
7sprawiedliwosc7 Re: Idzie nowe... 07.01.17, 21:41 Nie ja tylko napisałem, że nie ma co się ze sobą szczypać za bardzo bo po śmierci i tak wszyscy wyglądamy nieciekawie. Dużo gorzej niż na tych zdjęciach. Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Nieciekawie 13.01.17, 22:10 Może i masz rację, ale to dopiero po śmierci... :-(( Odpowiedz Link Zgłoś
7sprawiedliwosc7 Re: Trzeba będzie przekładać 13.01.17, 21:37 Dziś dostałem paczkę z gnijącą, rozkładającą się nogą. Ale żadne obrazki mnie nie przekonają żeby rzucić palenie. Poza tym gdyby wszyscy postąpili prozdrowotnie i rzucili palenie to budżet by padł. Odpowiedz Link Zgłoś
7sprawiedliwosc7 Re: Trzeba będzie przekładać 13.01.17, 21:39 Ale dzięki cenom ograniczam. Paczka mi starcza na 2 i pół- 3 dni. Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 POCHR 13.01.17, 22:06 Jeszcze jest POCHR, czyli przewlekła obturacyjna choroba płuc, która jest rezultatem niszczenia przez dym papierosowy pęcherzyków płucnych... :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Wszystko dla budżetu! 13.01.17, 22:09 "Poza tym gdyby wszyscy postąpili prozdrowotnie i rzucili palenie to budżet by padł." Czyżbyś aż do tego stopnia miał popierać budżet rządu PiS? ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
7sprawiedliwosc7 Re: Wszystko dla budżetu! 13.01.17, 22:12 Akurat w tym przypadku to jest nałóg. Choć swoją cegiełkę dokładam do budżetu. Poza tym napisałem już, że ograniczam. Jak się zarabia tysiąc zł na 2/3 etatu nie ma innego wyjścia. Odpowiedz Link Zgłoś
palacz67 Re: Wszystko dla budżetu! 13.01.17, 22:21 Piszesz o zdrowym odżywianiu. Sam się oszukujesz i trujesz, dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Dodatek ideologiczny? 13.01.17, 22:25 Myślę, że za wspieranie PiS na forum Tarnobrzeg powinieneś otrzymywać dodatek ideologiczny... Przynajmniej do poziomu średniej krajowej! ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
palacz67 Re: Dodatek ideologiczny? 13.01.17, 22:27 Założyłam kiedyś wątek o papierosach. Są w nim porady, jak rzucić palenie. Do poczytania:-) forum.gazeta.pl/forum/w,329,116606130,116606130,papierochy.html Odpowiedz Link Zgłoś