Dodaj do ulubionych

Trzeba będzie przekładać

06.01.17, 14:53
Trzeba będzie przekładać do starych paczek albo kupić fajną papierośnice.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21208054,nowe-paczki-papierosow-strasza-nie-tylko-rakiem-na-jednej-umieszczono.html#BoxNewsLinkZ19
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Najgorsze 07.01.17, 00:12
      Najgorsze są te z potencją! :-((
      • 7sprawiedliwosc7 Re: Najgorsze 07.01.17, 20:54
        Najgorsza to ta dziura w szyi i ślepota a także ucięte kończyny.
        • 7sprawiedliwosc7 Re: Najgorsze 07.01.17, 20:55
          Ten rak płuc to też paskudztwo.
          • 7sprawiedliwosc7 Re: Najgorsze 07.01.17, 20:57
            Nie wiem w sumie po co to robią jak i tak całe życie to śmiertelna choroba przenoszona droga płciową i na koniec nikt nie wygląda delikatnie mówiąc estetycznie.
            • wislocki12 Idzie nowe... 07.01.17, 21:33
              "(...) śmiertelna choroba przenoszona droga płciową". Czyżbyś miał zamiar propagować tzw. miłość francuską? ;-)
              • 7sprawiedliwosc7 Re: Idzie nowe... 07.01.17, 21:41
                Nie ja tylko napisałem, że nie ma co się ze sobą szczypać za bardzo bo po śmierci i tak wszyscy wyglądamy nieciekawie. Dużo gorzej niż na tych zdjęciach.
                • wislocki12 Nieciekawie 13.01.17, 22:10
                  Może i masz rację, ale to dopiero po śmierci... :-((
    • wislocki12 Raczej rzuć 07.01.17, 21:35
      Myślę, że lepiej rzucić... :-))
    • 7sprawiedliwosc7 Re: Trzeba będzie przekładać 13.01.17, 21:37
      Dziś dostałem paczkę z gnijącą, rozkładającą się nogą. Ale żadne obrazki mnie nie przekonają żeby rzucić palenie. Poza tym gdyby wszyscy postąpili prozdrowotnie i rzucili palenie to budżet by padł.
      • 7sprawiedliwosc7 Re: Trzeba będzie przekładać 13.01.17, 21:39
        Ale dzięki cenom ograniczam. Paczka mi starcza na 2 i pół- 3 dni.
        • wislocki12 POCHR 13.01.17, 22:06
          Jeszcze jest POCHR, czyli przewlekła obturacyjna choroba płuc, która jest rezultatem niszczenia przez dym papierosowy pęcherzyków płucnych... :-))
      • wislocki12 Wszystko dla budżetu! 13.01.17, 22:09
        "Poza tym gdyby wszyscy postąpili prozdrowotnie i rzucili palenie to budżet by padł."
        Czyżbyś aż do tego stopnia miał popierać budżet rządu PiS? ;-))
        • 7sprawiedliwosc7 Re: Wszystko dla budżetu! 13.01.17, 22:12
          Akurat w tym przypadku to jest nałóg. Choć swoją cegiełkę dokładam do budżetu. Poza tym napisałem już, że ograniczam. Jak się zarabia tysiąc zł na 2/3 etatu nie ma innego wyjścia.
          • palacz67 Re: Wszystko dla budżetu! 13.01.17, 22:21
            Piszesz o zdrowym odżywianiu. Sam się oszukujesz i trujesz, dobranoc.
          • wislocki12 Dodatek ideologiczny? 13.01.17, 22:25
            Myślę, że za wspieranie PiS na forum Tarnobrzeg powinieneś otrzymywać dodatek ideologiczny... Przynajmniej do poziomu średniej krajowej! ;-))
            • palacz67 Re: Dodatek ideologiczny? 13.01.17, 22:27
              Założyłam kiedyś wątek o papierosach. Są w nim porady, jak rzucić palenie. Do poczytania:-)
              forum.gazeta.pl/forum/w,329,116606130,116606130,papierochy.html
          • wislocki12 Nawet Palacz... 13.01.17, 22:27
            Nawet Palacz Cię nie popiera... ;-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka