Dodaj do ulubionych

Dziękując za liczne odwiedziny polecam dziś

24.07.17, 07:39
Opinia Piotra Wielguckiego, z którą się zgadzam:
kontrowersje.net/reforma_s_downictwa_to_czas_w_kt_rym_oddziela_si_m_czyzn_od_g_wniarzy
Po Mateuszu K. pojawił sie kolejny "ideowiec" - tak samo skończy?
wpolityce.pl/polityka/350043-to-sie-nazywa-poswiecenie-pan-arkadiusz-z-obywateli-rp-rzucil-prace-by-zwalczac-pis-wideo
"Kapucha" czuje, że nadciaga wolność:
wpolityce.pl/polityka/350050-smiechu-warte-tajny-wspolpracownik-sb-znak-maszeruje-po-wolnosc-i-wskrzesza-ducha-solidarnosci
Okładka czasopisma "Polska Niepodległa"
twitter.com/pniepodlegla/status/887368863511453696/photo/1

Obserwuj wątek
    • e-zyleta Re: Dziękując za liczne odwiedziny polecam dziś 24.07.17, 08:54
      "Liczne" to: palacz, wislocki, leszeksmieszek i porywagh e-zybi ;_))
    • wislocki12 Anatomia 24.07.17, 11:09
      Mam wrażenie, że rzeczywistość pokazała Ci i Tobie podobnym tę mniej szlachetną część swojego ciała... ;-))
    • e-zybi Re: Dziękując za liczne odwiedziny polecam dziś 24.07.17, 11:59
      Polecać to możesz lody na patyku, albo kurczaka z rożna, lecz by mnie zadowolić, temperaturę ostudzić...musisz się "kolego" nieźle natrudzić ;-)
    • palacz67 Re: Dziękując za liczne odwiedziny polecam dziś 24.07.17, 12:20
      Witam, dziękuję za dzisiejszą "porcję" wiedzy, pozdrawiam.
      • e-zyleta Re: Dziękując za liczne odwiedziny polecam dziś 24.07.17, 17:58
        Powinnaś czytać w celu uzyskiwania wiedzy inne portale. ponieważ na tym forum są wklejane artykuły wg. poglądów osób dokonujących wklejki i wpisy:-))
        • palacz67 Re: Dziękując za liczne odwiedziny polecam dziś 24.07.17, 18:39
          Na szczęście nie masz wpływu na to, co czytam, pozdrawiam.
          • wislocki12 Lista lektur 24.07.17, 20:32
            Wiem, na listę twoich lektur ma wyłącznie z.stm.pw.pn, czyli niegdysiejszy Lechowski51! ;-))
      • wislocki12 Cudzysłów 24.07.17, 20:37
        A dlaczego porcja w cudzysłowie? ;-))
        • palacz67 Re: Cudzysłów 24.07.17, 20:40
          Przepraszam, nie powinno być:-)
          • wislocki12 Cicho, wiem 24.07.17, 20:42
            Cicho, wiem! ;-))
            • palacz67 Re: Cicho, wiem 24.07.17, 20:44
              :-)
              • wislocki12 Cicho, wiem 24.07.17, 20:53
                :-))
    • wislocki12 Mezczyźni i... gó...arze 24.07.17, 20:40
      "Reforma sądownictwa to czas, w którym oddziela się mężczyzn od gó...arzy."
      No właśnie! ;-))
    • wislocki12 Pan Arkadiusz 24.07.17, 20:44
      "Samozwańczych obrońców demokracji cechuje wyjątkowa zdolność do poświęceń. Oto pan Arkadiusz, współzałożyciel Obywateli RP i stowarzyszenia Obywatele Solidarni w Akcji, wyznaje dziennikarce, że rzucił pracę, by nieustannie „zwalczać PiS”!"
      I kto wie, czy mu się to nie uda! ;-))
    • wislocki12 Prokurator stanu wojennego 24.07.17, 20:48
      "Śmiechu warte! Tajny Współpracownik SB "Znak" maszeruje po "wolność" i wskrzesza ducha "Solidarności"."
      Może to i racja, ale kto przebije Piotrowicza, prokuratora stanu wojennego? :-((
    • wislocki12 Polecamy? 24.07.17, 20:57
      "Najnowsza "Polska Niepodległa"!
      Polecamy również E-wydanie:
      wogoole.pl/lipiec/432-polska-niepodlegla-292017.html…" :-((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka