28.06.18, 21:22
"Szykuje się kolejna awantura wokół tematu przerywania ciąży. Znana działaczka antyaborcyjna Kaja Godek ogłosiła właśnie, że jej projekt, który w praktyce delegalizowałby aborcję w Polsce, znów będzie procedowany w Sejmie. Wśród opozycji słychać głosy, że powrót tego tematu to "wrzutka", która ma spowodować, że wejście w życie ustawy o Sądzie Najwyższym przejdzie bez echa."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/kaja-godek-dopiela-swego-jej-projektem-zakazu-aborcji-znow-zajmie-sie-sejmowa-komisja/ct3c13x
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka