Dodaj do ulubionych

No to ładne kwiatki! facebook mnie przeraził

01.12.14, 00:20
Profil na znanym portalu społecznościowym, profil nowego wójta mnie przeraża. Znajduje się on na jezdni i nie tylko, i wszyscy którzy chcą to widzą.

To ja wolałem starszego wójta.
Obserwuj wątek
            • 4marianoitaliano Re: No to ładne kwiatki! facebook mnie przeraził 01.12.14, 10:28
              Ooo Pan Ipn:) nie za młody ! W sam raz:) Inteligentny ,mądry facet który uzdrowi Gminie,urząd i wszystko co Gminy dotyczy! A wy ludzie zamiast siać dalej propagandę może przemyślcie sprawę i niech wszystkie pokolenia,oraz wszystkie opcje polityczne w Birczy zaczną pracować razem na rzecz dobra Gminy! Mam nadzieję że Panowie Radni będą współpracować a nie rzucać kłody pod nogi chociaż ich iloraz inteligencji nie pozwala na wiele więcej...mam jednak nadzieję że będzie inaczej!!!
              • ipn69 Re: No to ładne kwiatki! facebook mnie przeraził 01.12.14, 11:19
                4marianoitaliano napisał(a):

> Ooo Pan Ipn:) nie za młody ! W sam raz:) Inteligentny ,mądry facet który uzdrow
                > i Gminie,urząd i wszystko co Gminy dotyczy! A wy ludzie zamiast siać dalej prop
                > agandę może przemyślcie sprawę i niech wszystkie pokolenia,oraz wszystkie opcje
                > polityczne w Birczy zaczną pracować razem na rzecz dobra Gminy! Mam nadzieję ż
                > e Panowie Radni będą współpracować a nie rzucać kłody pod nogi chociaż ich ilor
                > az inteligencji nie pozwala na wiele więcej...mam jednak nadzieję że będzie ina
                > czej!!!
                marianie ze słonecznej Italii sam sobie zaprzeczasz. Tylko w jednym wpisie nawołujesz do współpracy,stawania ponad podziałami w pracy u podstaw,a z drugiej strony zaraz w następnym zdaniu obrażasz całą Radę Gminy .To tak jakbyś nas wszystkich obrażał bo myśmy ją przecież wybrali w demokratycznych wyborach.A co ilorazu inteligencji stawiając na przeciwko siebie ciebie i Przewodniczącego Rady Gminy Pana Bobowskiego ,to wybacz jesteś cienki Bolek.A więc nie siej nienawiści i zgorszenia tylko sam daj dobry przykład.
                • stary-pierog Re: No to ładne kwiatki! facebook mnie przeraził 01.12.14, 11:21
                  Dokładnie tak! P. Bobowski to jest ktoś! Podobnie jak p. Buczek i kilku innych. Kto wątpi w ich inteligencję niech weźmie jakiś ciężki przedmiot i uderzy się bardzo mocno w głowę. Nowy wójt też jest inteligentny, ale odnośnie jego obyczajowości mam pewne obawy. Na szczęście może teraz się opamięta.
      • stary-pierog Re: No to ładne kwiatki! facebook mnie przeraził 01.12.14, 12:11
        No właśnie! Ktoś nazwie mnie i nie tylko mnie, skostniałym purytańskim dziadem, ale jak dla mnie są pewne granice. I może to i dla większości z Was jest bycie tak mentalnie a nie fizycznie, człowiekiem starej daty ale według mnie wizytówka gminy NIE MOŻE tak wyglądać. Nie wiem gdzie mieliście oczy. Może ja już lepiej nic nie piszę, bo potem tak jak innego pana, do sądu podadzą i każą przepraszać na forum. Wolę nie. Ale powiem jedno: wstyd obyczajowy i tyle.
    • stary-pierog Re: No to ładne kwiatki! facebook mnie przeraził 01.12.14, 12:16
      Chodziło mi o to, że kiedyś tutaj na forum już jeden pan musiał kogoś przepraszać, za rzekome kłamstwa. Nie znam sprawy, ale uznałem wtedy, że lepiej w ogóle tu nic nie pisać. No chyba, że to co napisał wtedy ten człowiek, to rzeczywiście były kłamstwa.

Ja tylko mówię co widzę w internecie. Tyle.
        • ipn69 kompromitujące zdjęcia 01.12.14, 13:49

Czy ktoś z Państwa może dokładnie opisać co przedstawiają zamieszczone przez Pan Gagolę zdjęcia na facebooku ,i w jaki sposób dyskwalifikują Go w oczach naszego społeczeństwa.
            • stary-pierog Re: kompromitujące zdjęcia 01.12.14, 14:21
              Na zdjęciach znajdują się różne rzeczy, palcem wskazywał nie będę. Jak kto ciekawy, to niech sobie zada trudu i wejdzie gdzie trzeba. Młodzi może i na to oko przymkną, ale starsze pokolenie będzie zniesmaczone.
              • stary-pierog Re: kompromitujące zdjęcia 01.12.14, 14:30
                są to zdjęcia sprzed paru lat, więc może nie bądźmy tak surowi. Każdy z nas w młodości robił różne rzeczy, ba nawet nie tylko w młodości. Słyszałem kiedyś o pewnym profesorze który w Birczy chodził w stanie upojenia alkoholowego na czterech kończynach i jakoś nikogo to nie dziwi. Może taka już natura tej gminy że alkohol leje się strumieniami i papierosy są palone nagminnie. Lepiej już nie będzie.
        • bidaskwirczy Re: No to ładne kwiatki! facebook mnie przeraził 01.12.14, 14:59
          To są mało ważne rzeczy jakaś tam zamknięta historia młodego człowieka, wolnego i poznającego uroki życia dorosłego. Przypomnijcie sobie wszyscy tu piszący czy tak nie robiliście w życiu chociaż raz tylko neta nie było.
          Dajcie spokój tam niczego gorszącego nie ma a,że ktoś wypił kieliszek wódki z kolegami to błaha sprawa.
          Pytanie czy po wyborach da radę, czy wystarczy mu sił walczyć z birczańskimi stereotypami, zgnuśniałością społeczeństwa, zawiścią sąsiadów i nienawiścią do młodego, że mu się udało.
          Czy nie będzie jak z byłym wójtem,że dla wszystkich chciał dobrze a miejscowi podkładali mu świnię za świnią i mało człowieka nie skończyli. Dzisiaj powoli wychodzi na prostą ale zapewne dużo miałby do powiedzenia jeśli chodzi o życzliwych mieszkańcach gminy i współpracownikach z gminnego urzędy.
          Szanowny Panie Grzegorzu zdajesz sobie sprawę, że łatwo Ci nie będzie, będziesz próbowany z każdej strony. Jak Chrystus będziesz kuszony przez szatana zapewne nie jeden raz.
          Wytrzymaj i nie daj się niedowiarkom. Zgaś uśmieszek szyderstwa z ich twarzy.
          Chłopie trzymaj się mocno. Życzę ci Powodzenia i rozsądku w zarządzaniu i rządzeniu gminą.
          Wielki na siebie wziąłeś ciężar i obowiązek. Pamiętaj, że ludzie z natury są dobrzy tylko świat i drugi człowiek ich zmienia. Potrafią więc być podli i zapominają szybko o tym,że byłeś dla nich dobry.
          • ipn69 Re: No to ładne kwiatki! facebook mnie przeraził 01.12.14, 15:48
            To są bardzo ważne rzeczy.
            Tak na marginesie taka padlina intelektualna jak bidaskwirczy nie powinna się wypowiadać w sprawach Birczy.Jego wcześniejsze wypowiedzi na tym forum obrażające naszą Polskę i Polaków,dyskwalifikują go z naszego społeczeństwa.Precz .A oto jego wcześniejsze wypowiedzi dotyczące mieszkańców Birczy: " polska ciemnota,plebs i zacofany ciemnogród." "zacofane cywilizacyjnie Podkarpacie" "Polacy mało rozgarnięci intelektualnie".Coś mi tu zajeżdża nacjonalizmem z za wschodniej granicy.I tacy właśnie łaszą się do nowego Wójta , bo mają w tym swój głęboki interes narodowy.
            • wiahor Re: No to ładne kwiatki! 01.12.14, 16:09
              > Coś mi tu zajeżdża nacjonalizmem z za wschodniej granicy.
              > I tacy właśnie łaszą się do nowego Wójta , bo mają w tym swój głęboki
              > interes narodowy.

I już wszystko jasne - nowego wójta wybrali ukraińscy nacjonaliści.
                • bidaskwirczy Re: No to ładne kwiatki! 01.12.14, 17:34
                  ipn69 nie potrafisz pogodzić się z faktem,ze wygrał młody człowiek. Szkoda,że merytorycznie nie odpowiadasz. Nie stać Cię na takie rzeczy. Właśnie widać jaki jesteś i zapewne jesteś jednym z tych zgnuśniałych mieszkańców Birczy.
                  Chciałbym też się dowiedzieć w którym to miejscu tak napisałem jak twierdzisz
                  "Jego wcześniejsze wypowiedzi na tym forum obrażające naszą Polskę i Polaków,dyskwalifikują go z naszego społeczeństwa.Precz .A oto jego wcześniejsze wypowiedzi dotyczące mieszkańców Birczy: " polska ciemnota,plebs i zacofany ciemnogród." - zapewne byłem uchlany i prowadzę hulaszczy tryb życia.
                  Twoje wypowiedzi są kwasem, że nie wygrał twój kandydat. Brak słów.
                  • ipn69 Re: No to ładne kwiatki! 01.12.14, 18:07
                    Plugawe wypowiedzi bidy co skwirczy : "Spowiedż w Birczy" autor.klawisz2, "Nie ma prawdy" autor.klawisz2.
                    A co do wiahorki co popiskuje z ukrycia to wszyscy znają twoje banderowskie powiązania z forum Podkarpacka U-kraina, Nad Sanem i Wiarem, czy Bircza.
                    • bidaskwirczy Re: No to ładne kwiatki! 01.12.14, 19:36
                      ipn69 skoro pofatygowałeś się wypisać wątki i zarzucać mi takie rzeczy jak wyżej to ja przetoczę moje słowa. Bądź łaskaw dokładnie czytać a nie bzdury pisać i zarzucać komuś moją nieprzychylność.
                      "bidaskwirczy 05.04.13, 20:17
                      Jedno co potrafimy dobrze robić to krytykować i narzekać. Jako ludzie wiary a jest nas w Polsce ponoć 85% nie potrafimy ani współczuć ani przebaczać.
                      Od czegoś należy zacząć może właśnie od podania ręki jeden drugiemu, może od takiego listu ale jak wspomina Darino. to raczej powinna przepraszać cerkiew prawosławna a nie grekokatolicka"
                      to była jedna wypowiedz moja a to druga
                      "bidaskwirczy 31.03.13, 19:05
                      masz rację to są też tylko ludzie a naszym katolickim obowiązkiem jest pójść w wyznaczony dzień do spowiedzi. jak się nie chciało można było pojechać do Przemyśla i przez pozostałe dni do niedzieli można było się wyspowiadać. skoro ktoś nie ma czasy to nie jest człowiekiem wiary tylko pyskaczem, krytykantem i nic z siebie tylko dla siebie.
                      ? Re: Spowiedź w Birczy
                      Odpowiedz
                      klawisz2 01.04.13, 07:08
                      bidaskwirczy napisał(a):

> masz rację to są też tylko ludzie a naszym katolickim obowiązkiem jest pójść w
                      > wyznaczony dzień do spowiedzi. jak się nie chciało można było pojechać do Przem
                      > yśla i przez pozostałe dni do niedzieli można było się wyspowiadać. skoro ktoś
                      > nie ma czasy to nie jest człowiekiem wiary tylko pyskaczem, krytykantem i nic z
                      > siebie tylko dla siebie.

?. masz rację to są też tylko ludzie a naszym katolickim obowiązkiem jest pójść w wyznaczony dzień do spowiedzi.?
                      Bardzo się mylisz. W krajach rozwiniętych obowiązuje tzw.; spowiedź zbiorowa. Po modlitwie ?spowiadam się Bogu..? wszyscy przystępują do komunii. Niestety w krajach gdzie owieczki należą do wyjątkowo mało rozgarniętych intelektualnie ( Polska?) i gdzie panuje zacofanie cywilizacyjne ( np. Podkarpacie) nadal obowiązuje klęczenie przed konfesjonałem. Nie jest to więc ?katolicki obowiązek? tylko przywilej prostego i zacofanego ludu. Pozostając również przy wątku, nie przypominam sobie, aby kościół w krajach zachodnich zabraniał używania środków antykoncepcyjnych czy współżycia przed ślubem. To tylko polska ciemnota, plebs i zacofany ciemnogród słucha takich bredni"
                      I jest to wypowiedz klawisza2 a nie moja.
                      Jeśli Cię stać to powinieneś napisać przepraszam.
                      Tyle mam w tej sprawie
    • non-b Re: No to ładne kwiatki! facebook mnie przeraził 01.12.14, 20:50
      Jak to pięknie być takim moralnym, takim religijnym, takim krystalicznym... Poczucie drobnomieszczańskiej, chłopskiej i bigoteryjny wyższości. Szkoda, że tylko pił, bo stać go jedynie na Religę. Gdyby jeszcze do hulactwa dodać żołdactwo i kilka trupów, to zasłuży na miano świętego, jak Franciszek i Ignacy.

• wonnabzdzina Re: No to ładne kwiatki! facebook mnie przeraził 01.12.14, 21:57
      Hellllloooo! Mamy już 1 grudnia 2014 dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą a więc po wyborach. W pojedynku wygrał lepszy ba i to w jakim stylu. Porażka boli ale trzeba przyjąć ją z godnością i zastanowić gdzie się popełniło błąd tudzież -delikatnie to nazywając- nieprawidłowe działania kampanijne sztabu. Tonący brzytwy się chwyta. Niestety okręt już na dnie.
      • stary-pierog Re: No to ładne kwiatki! facebook mnie przeraził 01.12.14, 22:24
        Nie wygrał lepszy, tylko wygrał ktokolwiek inny niż pan Józef, bo ludzie niestety głosowali PRZECIW byłemu wójtowi a nie za Grzegorzem.

Usłyszałem dziś następujące zażalenia: że pan Ż.miał złą ulotkę wyborczą, że to, że tamto. A ja ulotkę widziałem i powiem więcej; SZACUNEK. Nigdy Pana nie zapomnimy. Ale Gągoli też jesteśmy życzliwi.
        • wonnabzdzina Re: No to ładne kwiatki! facebook mnie przeraził 01.12.14, 22:46
          Matematyka nie kłamie wygrał ten kto otrzymał więcej głosów. Oddany głos na kandydata wiąże się z kompleksem czynników. Wybory pokazały, że Pan Żydownik nie został obdarzony zaufaniem społeczeństwa Gminy Bircza - zapewne z różnorakich powodów-i przegrał sromotnie. Ludzie wyszli z domów, poszli zagłosować, chcieli zmiany i to jest najważniejsze. Społeczeństwo ocenia i wybiera lepszą dla nich opcje rządzącą, więc nie pisz, że elekt nie był lepszy. Chyba, że to Twoja subiektywna ocena to przepraszam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka